Jak doktor pozná ovulaci v den KETU?

Anonymní
28.9.20 19:27

KET,rada prosim

Ahoj vsem..mam za sebou jednu nepovedenou inseminaci a jeden ET..v patek mam jit na dalsi vlozeni embria na KET, mam zmrazene 4 embria..chci se zeptat.Na ultrazvuku jsem byla v patek, vsechno pry ok sliznice 8mm a ze za tyden muzem na KET? Jak doktor pozna ze presne za tyden budu ovulovat? Minule jsem si musela pichnout ovitrelle nez jsem na to sla..uz jsem z toho zmatena :( nechci tam hned volat a kecat mu do toho jen tomu moc nerozumim uz…Dekuji za kazdou odpoved :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73270
28.9.20 19:54

A k čemu potřebuješ na KET ovulaci? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
28.9.20 19:59

@j.a.n.i1 ja to prave nechapu..tak proc jsem si musela predtim pichat ovitrelle? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7850
28.9.20 20:01
@Anonymní píše:
Ahoj vsem..mam za sebou jednu nepovedenou inseminaci a jeden ET..v patek mam jit na dalsi vlozeni embria na KET, mam zmrazene 4 embria..chci se zeptat.Na ultrazvuku jsem byla v patek, vsechno pry ok sliznice 8mm a ze za tyden muzem na KET? Jak doktor pozna ze presne za tyden budu ovulovat? Minule jsem si musela pichnout ovitrelle nez jsem na to sla..uz jsem z toho zmatena :( nechci tam hned volat a kecat mu do toho jen tomu moc nerozumim uz…Dekuji za kazdou odpoved :(

A nemas rizeny KET hormony? Jsou 2 druhy KETu.. Bud v nativu, kde je nutna ovulace nebo rizeny a tam se od zacatku cyklu berou hormony na rust sliznice a tim padem nedochazi k ovulaci…

Ja mela rizeny hormonama.. Klidne se ptej co te zajima :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
28.9.20 20:11

@Alexandraf ju taky beru hormony, strikam si lenzzeto, beru estrofem a utrogestan..tak mas pravdu..jen tomu moc nerozumim, jsem z toho zblba… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7850
28.9.20 20:15

@Katrin9 tak mas rizeny jako ja ;)
Ja brala Estrofem, 13.dc jsem sla na utz a na KET 22.dc… Pred KETem jsem jen pridala Utrogestan a vse jsem vysadila na konci 12tt… :palec: drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
28.9.20 20:25

@Alexandraf jee tak to jste me uklidnila :srdce: dekuju moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
28.9.20 20:33

@Alexandraf a muzu mit jeste dotaz v cem je rozdil? Jestli je to v nativu nebo ze to budou ridit hormonama? Ze jednou mi to delali tak a pak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7850
28.9.20 21:42

@Katrin9 vetsinou je to tim, jestli u tebe probiha sama ovulace nebo ne… Ja mam PCOS a anovulaci, takze u me doktorka rovnou volila toto..
U nekoho zabere nativ, u nekoho spis rizeny… Je to o stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama