Reklama

Jak doma cvičíte?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.01.17 19:58
Jak doma cvičíte???

Ahoj děvčata :mavam:

ráda bych dostala nějaké tipy a rady jak cvičíte doma??? Chodím do fitka tak 2× do týdne a ráda bych přidala každodenní cvičení, ideálně doma.

Máte nějakou sestavu na doma, či cvičíte podle někoho? Ideálně popsat jak cvičíte… potřebuju shodit, ne nabrat svaly. Prosím ne Jilian :)

Díky :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.01.17 20:00
@Lady Bee píše:

ráda bych dostala nějaké tipy a rady jak cvičíte doma??? Chodím do fitka tak 2× do týdne a ráda bych přidala každodenní cvičení, ideálně doma.

Máte nějakou sestavu na doma, či cvičíte podle někoho? Ideálně popsat jak cvičíte… potřebuju shodit, ne nabrat svaly. Prosím ne Jilian :)

Já trochu shodila a zpevnila zadek. Dřepy, dřepy a zase drepy :dance: :mavam:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.01.17 20:03
@Dojcanis píše:
Já trochu shodila a zpevnila zadek. Dřepy, dřepy a zase drepy :dance: :mavam:

Já ho potřebuji zmenšit a pak zpevnit :mrgreen: ale díky, s dřepama počítám rozhodně :palec:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 23.01.17 20:05

Cvičím jógu s Erin Motz (badyogioffici­al.com a má kanál na youtube) a pilates podle blogilates.com

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.01.17 20:06
@Lady Bee píše:
Já ho potřebuji zmenšit a pak zpevnit :mrgreen: ale díky, s dřepama počítám rozhodně :palec:

No logicky, když shodis, tak se zmenší ne :lol: já teda nic jiného nedělám. Teda, chtěla sem sklapovacky. Jenze, skončila sem u prvního dne. Protoze další den sem nemohla nic. Dřepy dělám, mají se dělat několikrát denně. Cca 400 dřepu denně, tak 3mesice a uvidíš výsledek :oops: :dance: ale připrav se na pořádnou bolest první týden :lol: nějaký cvik, na zmenšení převisu asi nemáš co? :mrgreen:

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 23.01.17 20:06

Ahoj :) Mám zahradu do pořádnýho svahu takže hubnu na zahradě :) :) Jinak každý den na gym. baloně ale to je spíš na svaly :) Mám křivou páteř a toto mi moc pomáhá :) A skákat přes švihadlo to je skvělý palič tuku :) Přeji uspěch

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.01.17 20:06

Najdi si na youtube Melisa Bender, má parádní videa :palec:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.01.17 20:08
@Dojcanis píše:
No logicky, když shodis, tak se zmenší ne :lol: já teda nic jiného nedělám. Teda, chtěla sem sklapovacky. Jenze, skončila sem u prvního dne. Protoze další den sem nemohla nic. Dřepy dělám, mají se dělat několikrát denně. Cca 400 dřepu denně, tak 3mesice a uvidíš výsledek :oops: :dance: ale připrav se na pořádnou bolest první týden :lol: nějaký cvik, na zmenšení převisu asi nemáš co? :mrgreen:

Převisu? :mrgreen: Myslíš pupíček??? Tak já zkusím i ty dřepy, chci cvičit opravdu každý den, 2× týdně je málo, ale zas člověk nemá na to aby chodil každý den do fitka, takže to potřebuji nějak zkombinovat.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.01.17 20:10
@terezkakol píše:
Najdi si na youtube Melisa Bender, má parádní videa :palec:

Už na ní koukám, mám puštěné kardio, to vypadá dobře :palec:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 23.01.17 20:10

Já si občas pouštím na videu různá workout videa, inspiruje mě to ke cvikům, ale jinak mám radši spíš ty tanečně choreo zaměřené cvičení. Jinak na zadek a stehna čůrajícího pejska :mrgreen:, popř v lehu na boku kmitání rovně natažené nohy a sklapovací cviky. Ne ty klasické sklapovačky jako pokrčený kolena a sklapování hrudníku, ale to kdy jedeš i těma nohama.
A tohle mě fakt dobře napumpuje: :jazyk:
 https://www.youtube.com/watch?…

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.01.17 20:10
@Lady Bee píše:
Převisu? :mrgreen: Myslíš pupíček??? Tak já zkusím i ty dřepy, chci cvičit opravdu každý den, 2× týdně je málo, ale zas člověk nemá na to aby chodil každý den do fitka, takže to potřebuji nějak zkombinovat.

Jo pupíček, teda, spíš pupek :mrgreen: já jsem stihla, ale prostě od porodu tam je no. Vubec to k mé postavě nejde 8) :mrgreen: ty dřepy jsou fakt výborný. Samozrejme si nedávej najednou těch 400 ale během dne 8) já udělala najednou maximálně dvacet a nemohla sem chodit. Ale pěkný pozadí za to stojí. Co cvičíš ve fitku? :dance:

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 23.01.17 20:11
@Lady Bee píše:

Za sebe doporučuji „7 minut tréninku“ :dance: (aplikace do mobilu). Kliky, dřepy, prkno atd. :palec:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.01.17 20:13
@Pennya píše:
Já si občas pouštím na videu různá workout videa, inspiruje mě to ke cvikům, ale jinak mám radši spíš ty tanečně choreo zaměřené cvičení. Jinak na zadek a stehna čůrajícího pejska :mrgreen:, popř v lehu na boku kmitání rovně natažené nohy a sklapovací cviky. Ne ty klasické sklapovačky jako pokrčený kolena a sklapování hrudníku, ale to kdy jedeš i těma nohama.
A tohle mě fakt dobře napumpuje: :jazyk:
https://www.youtube.com/watch?…

To je přesně to co hledám :mrgreen: spotit se a zároveň mít ten náboj u toho :mrgreen: :lol:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 23.01.17 20:14
@terezkakol píše:
Najdi si na youtube Melisa Bender, má parádní videa :palec:

Jo přesně tyhle workout videa jsem měla na mysli :palec:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.01.17 20:14
@Dojcanis píše:
Jo pupíček, teda, spíš pupek :mrgreen: já jsem stihla, ale prostě od porodu tam je no. Vubec to k mé postavě nejde 8) :mrgreen: ty dřepy jsou fakt výborný. Samozrejme si nedávej najednou těch 400 ale během dne 8) já udělala najednou maximálně dvacet a nemohla sem chodit. Ale pěkný pozadí za to stojí. Co cvičíš ve fitku? :dance:

Eliptical, rotoped, běžící pás a pak klasický série na strojích. Hoďka a půl a mám dost :lol: samozřejmě si dávám přestávky, ale dost mě to chytlo :palec: no nedělám si naděje, že bych jich dala víc jak 20 :mrgreen: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama