Jak doma odstranit gelové nehty

112
10.2.17 14:40

Jak doma odstranit gelové nehty

Zdravím všechny maminky a moc prosím o radu. Jsem zoufalá. Nechala jsem si udělat gelové nehty a je to hnus :-( Jsou hrozně tlusté, nehezké… Bohužel u nás není jiná manikérka a k té, co mi to dělala jít už nechci, proto prosím poraďte, jak se jich mám vlastnoručně nejlépe zbavit!?
Děkuji moc za rady!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

10.2.17 14:42

@EvikM opilovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
10.2.17 14:53

To se upiluji k smrti :-D je to fakt 2 mm tlusté… a mám strach, že si pak zbrousím i své nehty. Nebo jen spilovat část, kus geláku nechat (nebude se lámat!?) a ten lakovat dokud to neodroste?! :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
10.2.17 14:53

@EvikM a řekla jsi jí něco? Požadovala bych reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
10.2.17 14:56

Opilovat. Jinak to dolů nepůjde. Nemá nějaká vaše kamarádka brusku na nehty? Vaše nehty poškozené budou. Prelakujte a vydržte. Ono to časem odroste.

• Citovat
  • Upravit
112
10.2.17 14:56

Řekla, ale prý je to normální, že musí být takhle tlusté, aby se nezlámaly :-( Což je blbost… Kdysi jsem je měla a byly pěkné :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9185
10.2.17 15:37
@EvikM píše: Řekla, ale prý je to normální, že musí být takhle tlusté, aby se nezlámaly :-( Což je blbost… Kdysi jsem je měla a byly pěkné :-)

Hod prosím foto, ale jinak než opilovat to fakt nepůjde.
Nebo opiluj na požadovanou tloušťku, a nech odrust abys ještě víc nenicila nehet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
10.2.17 16:00

Ja si kdysi v nejakych nehtarskych potrebach koupila nejaky odstranovac, pak ty umele sly krasne odloupnout. Zkusim se mrknout, jestli nenajdu, co to bylo za dryak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
10.2.17 16:05

Ja si tenkrát svoje opilovavala asi 4hodiny.. byl to hnus :D a nakonec tam zustala tenka vrstva s lepidlem a to jsem musela odtrhat od nehtu vlastního. Vetsi bolest jsem asi nezazila..po vytrpeni jsem koupila v lekarne „posilovac“ nehtu a za pul roku byly nadherny a silny jako nikdy :)kazdopadne to byl taky ulet a uz nikdy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13160
10.2.17 16:22

Zkus to opilovat jen na tloušťku, která se ti líbí, pak to nalakuj. Postupně bych to nechala odrůstat. Své nehty budeš mít pod tím odpilované tak jako tak, takto to bude nejšetrnější. Jo a pozor, pilník pouze papírový, ne kovový ani skleněný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.17 16:43

No tak tohle moc dobrý není, ale máš to dole hned…Vem si jehlu, špendlík, a Podeber ten nehet, on se uvolní a pak to snadno sundaš :potlesk: zkus to a uvidíš.
Nebo zajít do nehtové studia a tam ti to sundaji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2644
10.2.17 17:13

Odstranovac gelu je Remover, date na vatu na nehet a zabalite do alobalu a ono se to jakoby rozlepta, nezkousela sem, ja je piluju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13160
10.2.17 17:56

@Lilikaspi no jo, ale to funguje na shellak, ne na klasicky modelované gelové nehty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13160
10.2.17 18:00
@Gábinkaa9 píše:
No tak tohle moc dobrý není, ale máš to dole hned…Vem si jehlu, špendlík, a Podeber ten nehet, on se uvolní a pak to snadno sundaš :potlesk: zkus to a uvidíš.
Nebo zajít do nehtové studia a tam ti to sundaji :palec:

Já ti nevím. Tohle zafunguje, když ti nehty špatně drží. Pokud drží dobře, urve si i vlastní nehet… Mám gelovky dlouho a drží mi velmi dobře. Mám se natolik rada, že bych takhle brutální postup fakt nepoužila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.17 19:18

@nozu No tak já jsem dřív měla gelovky každou chvíli, a normálně jsem to takhle sundala a bylo to v pohodě :palec: pokud jsi šikovná tak si nehtům nijak neublížíš a nebolí tě to.
Jinak nejlepší je určitě jít do nehtového studia a tam to sundaji ;) ale není to zrovna nejlevnější :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama