Jak doma odstranit gelové nehty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvikM
Kecalka 101 příspěvků 10.02.17 14:40
Jak doma odstranit gelové nehty

Zdravím všechny maminky a moc prosím o radu. Jsem zoufalá. Nechala jsem si udělat gelové nehty a je to hnus :-( Jsou hrozně tlusté, nehezké… Bohužel u nás není jiná manikérka a k té, co mi to dělala jít už nechci, proto prosím poraďte, jak se jich mám vlastnoručně nejlépe zbavit!?
Děkuji moc za rady!!!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 14:42

@EvikM opilovat

EvikM
Kecalka 101 příspěvků 10.02.17 14:53

To se upiluji k smrti :-D je to fakt 2 mm tlusté… a mám strach, že si pak zbrousím i své nehty. Nebo jen spilovat část, kus geláku nechat (nebude se lámat!?) a ten lakovat dokud to neodroste?! :-(

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 10.02.17 14:53

@EvikM a řekla jsi jí něco? Požadovala bych reklamaci.

Judithkaj
Nováček 10.02.17 14:56

Opilovat. Jinak to dolů nepůjde. Nemá nějaká vaše kamarádka brusku na nehty? Vaše nehty poškozené budou. Prelakujte a vydržte. Ono to časem odroste.

EvikM
Kecalka 101 příspěvků 10.02.17 14:56

Řekla, ale prý je to normální, že musí být takhle tlusté, aby se nezlámaly :-( Což je blbost… Kdysi jsem je měla a byly pěkné :-)

Pam12
Echt Kelišová 8442 příspěvků 10.02.17 15:37
@EvikM píše: Řekla, ale prý je to normální, že musí být takhle tlusté, aby se nezlámaly :-( Což je blbost… Kdysi jsem je měla a byly pěkné :-)

Hod prosím foto, ale jinak než opilovat to fakt nepůjde.
Nebo opiluj na požadovanou tloušťku, a nech odrust abys ještě víc nenicila nehet

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 10.02.17 16:00

Ja si kdysi v nejakych nehtarskych potrebach koupila nejaky odstranovac, pak ty umele sly krasne odloupnout. Zkusim se mrknout, jestli nenajdu, co to bylo za dryak :)

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 10.02.17 16:05

Ja si tenkrát svoje opilovavala asi 4hodiny.. byl to hnus :D a nakonec tam zustala tenka vrstva s lepidlem a to jsem musela odtrhat od nehtu vlastního. Vetsi bolest jsem asi nezazila..po vytrpeni jsem koupila v lekarne „posilovac“ nehtu a za pul roku byly nadherny a silny jako nikdy :)kazdopadne to byl taky ulet a uz nikdy :D

nozu
Extra třída :D 11673 příspěvků 10.02.17 16:22

Zkus to opilovat jen na tloušťku, která se ti líbí, pak to nalakuj. Postupně bych to nechala odrůstat. Své nehty budeš mít pod tím odpilované tak jako tak, takto to bude nejšetrnější. Jo a pozor, pilník pouze papírový, ne kovový ani skleněný.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 10.02.17 16:43

No tak tohle moc dobrý není, ale máš to dole hned…Vem si jehlu, špendlík, a Podeber ten nehet, on se uvolní a pak to snadno sundaš :potlesk: zkus to a uvidíš.
Nebo zajít do nehtové studia a tam ti to sundaji :palec:

Lilikaspi
Závislačka 2587 příspěvků 10.02.17 17:13

Odstranovac gelu je Remover, date na vatu na nehet a zabalite do alobalu a ono se to jakoby rozlepta, nezkousela sem, ja je piluju

nozu
Extra třída :D 11673 příspěvků 10.02.17 17:56

@Lilikaspi no jo, ale to funguje na shellak, ne na klasicky modelované gelové nehty.

nozu
Extra třída :D 11673 příspěvků 10.02.17 18:00
@Gábinkaa9 píše:
No tak tohle moc dobrý není, ale máš to dole hned…Vem si jehlu, špendlík, a Podeber ten nehet, on se uvolní a pak to snadno sundaš :potlesk: zkus to a uvidíš.
Nebo zajít do nehtové studia a tam ti to sundaji :palec:

Já ti nevím. Tohle zafunguje, když ti nehty špatně drží. Pokud drží dobře, urve si i vlastní nehet… Mám gelovky dlouho a drží mi velmi dobře. Mám se natolik rada, že bych takhle brutální postup fakt nepoužila…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 10.02.17 19:18

@nozu No tak já jsem dřív měla gelovky každou chvíli, a normálně jsem to takhle sundala a bylo to v pohodě :palec: pokud jsi šikovná tak si nehtům nijak neublížíš a nebolí tě to.
Jinak nejlepší je určitě jít do nehtového studia a tam to sundaji ;) ale není to zrovna nejlevnější :?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >