Reklama

Jak donutit manžela k dostavbě domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

podaji
Kecalka 388 příspěvků 2 inzeráty 30.04.18 14:46
Jak donutit manžela k dostavbě domu

Ahoj holky, prosím poraďte. Manžel staví už několik let dům. Je dvougeneracni, dole už je vše hotové. To jsme stihli než jsem prvně otěhotněla a tchán těžce onemocněl. Bydlí tam tedy babička. Horní patro ale stojí. Jsou tam jen základy. Nám se narodil prcek dnes mu jsou už 2 roky, za měsíc čekáme další. Mezitím ale těžce onemocněl tchán a manžel změnil práci. O tchána se často o víkendu staráme jinak je v LDN, taky se staráme o babičku a velkou zahradu. Ta dá nejvíc zabrat samozřejmě na jaře a na podzim. Manžel věčně v práci. Často o víkendu a svátcích. Takže nemá vůbec čas na nějakou stavbu. Snažím se ho přemluvit, že si najmem nějaké zedníky aby nám pomohli dát do kupy aspoň koupelnu a ložnici. Ale nechce vůbec o tom slyšet. Že všichni to dělají špatně že si to udělá sám. Ale kdy? Sám tam při stavbě nadělal chyby, ale aspoň nadává na sebe. Já s ním nemůžu pohnout. Druhý miminko na cestě, bydlíme v centru, před domem rušná silnice. Domeček máme za Prahou, klid krásná zahrada ale vše mě kazí to, že tam prespavame u tchýně na zemi v obýváku. Tchýně je zlatá nevadí jí to. Ale mě jo, obzvláště teď v těhotenství. Jsem po víkendu vyřízená. Máte prosím nějaký fígl jak toho mýho tvrdohlavce přemluvit? Sám tam chce bydlet co nejdříve… peníze bysme měly. Já už nevím jak na něj. Díky za přečtení a rady :)

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6276 příspěvků 30.04.18 15:01

Mohla by zapůsobit maminka.
Máme v rodině něco podobného, rozvedl se, když bylo dítěti méně než 3 roky, potřebuje to dostavět, aby mohl trávit s dítětem víc času, peněz je dost, ale z nějakého záhadného důvodu to chce stavět sám. Děcku už je dnes skoro sedm a barák ještě nemá ani rozvody.
vše stěžuje i to, že on je hrozně nesystematický, v práci je v pozici zadavetele zakázek, takže mu klienti doslova lezou do zadku a on si myslí, že když si něco objedná(materiál), tak se kvůli němu všichni po, jako v té práci a 1. si vzpomene, že potřebuje něco a 5. to bude mít dodané. Což v případech větších množství nebo i v případě řemeslníků a odbornější práce, kterou on neumí, je naprosté sci-fi.
Materiál nebývá na skladech ve velkém množství, poněvadž je to drahé, takže jsou dodací lhůty na několik týdnů a řemeslníci přece musí mít práci nasmlouvanou dopředu.
Takže si vzpomene, že potřebuje tesaře na práci, kterou chce teď udělat a světe div se, tesař má čas za půl roku.
Už mu tam všichni odmítají i pomáhat, poněvadž na to nemají nervy.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama