Jak donutit manžela k dostavbě domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
podaji
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 2 inzeráty 30.04.18 14:46
Jak donutit manžela k dostavbě domu

Ahoj holky, prosím poraďte. Manžel staví už několik let dům. Je dvougeneracni, dole už je vše hotové. To jsme stihli než jsem prvně otěhotněla a tchán těžce onemocněl. Bydlí tam tedy babička. Horní patro ale stojí. Jsou tam jen základy. Nám se narodil prcek dnes mu jsou už 2 roky, za měsíc čekáme další. Mezitím ale těžce onemocněl tchán a manžel změnil práci. O tchána se často o víkendu staráme jinak je v LDN, taky se staráme o babičku a velkou zahradu. Ta dá nejvíc zabrat samozřejmě na jaře a na podzim. Manžel věčně v práci. Často o víkendu a svátcích. Takže nemá vůbec čas na nějakou stavbu. Snažím se ho přemluvit, že si najmem nějaké zedníky aby nám pomohli dát do kupy aspoň koupelnu a ložnici. Ale nechce vůbec o tom slyšet. Že všichni to dělají špatně že si to udělá sám. Ale kdy? Sám tam při stavbě nadělal chyby, ale aspoň nadává na sebe. Já s ním nemůžu pohnout. Druhý miminko na cestě, bydlíme v centru, před domem rušná silnice. Domeček máme za Prahou, klid krásná zahrada ale vše mě kazí to, že tam prespavame u tchýně na zemi v obýváku. Tchýně je zlatá nevadí jí to. Ale mě jo, obzvláště teď v těhotenství. Jsem po víkendu vyřízená. Máte prosím nějaký fígl jak toho mýho tvrdohlavce přemluvit? Sám tam chce bydlet co nejdříve… peníze bysme měly. Já už nevím jak na něj. Díky za přečtení a rady :)

Reakce:
Sany80s
Kelišová 6954 příspěvků 30.04.18 15:01

Mohla by zapůsobit maminka.
Máme v rodině něco podobného, rozvedl se, když bylo dítěti méně než 3 roky, potřebuje to dostavět, aby mohl trávit s dítětem víc času, peněz je dost, ale z nějakého záhadného důvodu to chce stavět sám. Děcku už je dnes skoro sedm a barák ještě nemá ani rozvody.
vše stěžuje i to, že on je hrozně nesystematický, v práci je v pozici zadavetele zakázek, takže mu klienti doslova lezou do zadku a on si myslí, že když si něco objedná(materiál), tak se kvůli němu všichni po, jako v té práci a 1. si vzpomene, že potřebuje něco a 5. to bude mít dodané. Což v případech větších množství nebo i v případě řemeslníků a odbornější práce, kterou on neumí, je naprosté sci-fi.
Materiál nebývá na skladech ve velkém množství, poněvadž je to drahé, takže jsou dodací lhůty na několik týdnů a řemeslníci přece musí mít práci nasmlouvanou dopředu.
Takže si vzpomene, že potřebuje tesaře na práci, kterou chce teď udělat a světe div se, tesař má čas za půl roku.
Už mu tam všichni odmítají i pomáhat, poněvadž na to nemají nervy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >