Jak donutit partnera zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Majky121
Povídálka 12 příspěvků 02.04.19 22:00
Jak donutit partnera zhubnout

Achoj, možná to sem moc nepatří, ale poslední dobou mně to opravdu trápí a potřebovala bych poradit nebo nějaký tip. Přítel trpí velkou nadváhou při 176 cm má přes 150 kg. A potřebovala bych ho nějak donutit, aby trvale zhubnul, aby se začal trochu hýbat. Má sedavé zaměstnání, nepravidelně jí a jsem schopná ho přinutit max k krátké a pomalé procházce, páč mně nestačí.
V půlce února se nám narodil syn a chtěla bych, aby tu byl pro něj a mohl se mu plně věnovat bez omezení. A nerada bych, aby to za nějakou dobu vypadalo „Daníku stůj, musíme počkat než nás tvůj zadýchaný tátá doplazí!!!“
Prosím vás, pokud někdo máte podobný problém a nějak se vám podařil vyřešit, jestli mně neporadíte. Nebo neznáte někoho ve svém okolí kdo toto řeší.
Obvodní lékařka mu nasadila brouka do hlavy s operací žaludku, ale to se mně zdá až vyloženě nesmyslné řešení, pokud se nejprve o něco sám nepokusí.
Díky moc předem za tipy a rady.

Příspěvek upraven 02.04.19 v 22:46

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 02.04.19 22:05

Holka. Přítel nemá velkou nadváhu, ale těžkou obezitu II. stupně a ot je rozdíl

Nadváhu by měl, kdyby vážil 90 kg.

Musí chtít sám.

Rosary
Kecalka 194 příspěvků 02.04.19 22:08

Vař zdravější jídla, sám si asi vařit nebude a sní co dostane. Já vařím obden a muž si nosí jídlo z domu i do práce. Vymysli aktivity, venku je krásně. My chodili na túry s kočárkem, výlety a pod. Každopádně tady bohužel platí,že pokud nebude chtít sám, tak ho nepřinutíš. I když už kvůli prckovi by se mohl posnažit, když už ne kvůli ženě ani svému zdraví.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 22:09

Ahoj, ano znám.Dotyčný drží dietu zvanou dělená strava.Prvních 15kg šlo dobře, teď už to jde hůře ale je potřeba nepolevit.Bohužel jo jo efekt je problém který dotyčného už párkrát doběhl ale nevzdává to a zkouší to znovu.Bohužel bez opravdu pevné vůle je výsledek nula nula nic.Prosím anonym-informace o druhé osobě.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10159 příspěvků 02.04.19 22:14

Musí chtít sám, ty ho násilím nedokopes. Začni tím že budeš vařit zdravě vám všem, pokud si teda nekupuje jídlo někde mimo… Syn by pro něj mohl být motivaci, tak na to jdi přes něj.

Majky121
Povídálka 12 příspěvků 02.04.19 22:18

No vařit zdravá jídla jsem zkoušela, ale to jaksi nepomohlo, když se pak venku „dojedl“ :,(
Pak to bylo horší, když jedl „natajňačku“

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 22:19

Moje čerstvá zkušenost: můj chlap má 175cm/115kg, tlak 80/130, cukr 6. Včera byl na preventivce, mudr ho pěkně zdrbala, že ho s těmahle numerama za chvíli klepne. Asi mu pěkně „vyčistila žrádlo“, myslím, že mi ani neřekl vše co si vyslechl. V každým případě přišel domů úplně zdeptanej. Vypadá to, že autorita zabrala, protože okamžitě přestal pít pivo (jedno až dvě denně) a nasadil zdravou výživu.

Jsem ráda, že mu doktorka promluvila do duše, jinak jsem byla nachystaná k ní sama zajít a poprosit ji, aby mu domluvila, když mě nebral vážně.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 02.04.19 22:27

V podstatě má na výběr zhubnout nebo zhebnout. :nevim:

LaPaloma
Závislačka 2770 příspěvků 02.04.19 22:49

Asi bude taky nutné zjisti příčinu té chuti k jídlu. U něho už to musí trvat dlouho, když má 150 kg.
Mně třeba ani nejde do hlavy, jak takový chlap s převisem na břiše zplodí syna. Že to vůbec jde.
Za mých mladých let jsem ani takhle tlusté chlapy neznala, vyžírali se tak na metrák maximálně. Ale ti metrákoví měli šanci jenom u metrákových, takže si nic nevyčítali.

Bude určitě potřebovat nutričního poradce a měla bys tam jít s ním, protože ty rady si budete muset zapsat a je třeba, abys ho hlídala. I podle toho nakupovala.

Alkata
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 03.04.19 08:54

Ať nezere a hýbe se v rámci svých možnosti. Nic jiného :nevim:

AnnieTRoj
Kecalka 279 příspěvků 04.04.19 08:14

Denně vyrazit na lehce svižnější procházky minimálně na 3 km a postupně zvyšovat tempo a délku trasy. Je tak krásně, dlouho vidět. Včera jsme se s partnerem shodli, že je hřích nejít běhat.
Dát mu zdravé jídlo sebou do práce a hodně zeleniny na přikusování. Stanovit mu limit peněz na den pro sebe, třeba 30 Kč, aby se nemohl někde nafutrovat. Nekupovat domů žádné pochutiny, nenechat ho nakupovat samotného.
Partner váží taky dost, ale je o 10 cm vyšší. Hraje závodně pinčes a za stolem se hýbá lépe než kdejaký hubeňour. Také nemá problém ujít svižně 25 km a zaběhat si se mnou.
Nemusí hned být štíhlý, může být trochu méďa, ale na procházce se nesmí zadýchat. Kolik mu proboha je?

ANNYlis
Stálice 56 příspěvků 04.04.19 14:35

vařte mu, hýbejte se společně..i kdyby pomaličké procházky tak at jsou trochu dlouhé..tohle mu řekněte a když to nepujde tak navštívit doktorka 150kg při jeho výšce ještě je opravdu dost. Můj partner váží 105 kg ale měří nějakých 198cm, tak tam se to ztratí ale tohle je moc

Majky121
Povídálka 12 příspěvků 05.04.19 18:56

Díky moc za rady. Od včerejška jsem ho tvrdě donutila k procházkám.
Mlsky domů nekupuju, jen sem tam pro sebe a ty schovám :-)
Obědy má v práci, tak ty moc neovlivním, ale co jí doma, to mu hlídám.
A pokud mu obvodní lékařka pořád bude nadhazovat operaci žaludku a nic jiného, tak ji budeme asi změnit :-(
Ještě jednou díky za vyslyšení

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:39
@LaPaloma píše:
Asi bude taky nutné zjisti příčinu té chuti k jídlu. U něho už to musí trvat dlouho, když má 150 kg.
Mně třeba ani nejde do hlavy, jak takový chlap s převisem na břiše zplodí syna. Že to vůbec jde.
Za mých mladých let jsem ani takhle tlusté chlapy neznala, vyžírali se tak na metrák maximálně. Ale ti metrákoví měli šanci jenom u metrákových, takže si nic nevyčítali.Bude určitě potřebovat nutričního poradce a měla bys tam jít s ním, protože ty rady si budete muset zapsat a je třeba, abys ho hlídala. I podle toho nakupovala.

to je fakt hnusný od tebe…fuj

Verča Krejčíková
Nováček 4 příspěvky 05.04.19 21:55

Na lékaře se vykašlete mají tolik lidí že nestíhají řešit stravu a prevenci. Pokud chcete manželovi opravdu pomoci pošlete ho k nutričnímu teraputovi. To je zdravitník který má vystudovanou vysokou školu a mile rád vám pomůže sestavit jídelníček. Vyhněte se výživovým poradcům, ti maí často jen nějaký kurz a mnohdy neví o čem mluví. Mě pomohla nutriční terapeutka u které jsem měla jídelníček online a ve šem mi poradila.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama