Jak donutit přítele, aby mi koupil výbavičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evičkamarie
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 18:47
Jak donutit přítele,aby mi koupil výbavičku?

Ahoj holky, chci radu. Můj přítel je bohatý, ale momentálně čeká na faktury. Mám koupené jen oblečení a nic víc a jsem ve 34 týdnu. Říká, že mám ještě dva týdny počkat, mám ho už plné zuby. Můžu porodit dřív a dítě si odnesu asi v rukách. Nevím co mám dělat. Je to sice blbé, ale jsem čím dál víc vytočená. :cert:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 13.02.18 18:50

Koupit za své?

Šmoulice
Kelišová 6383 příspěvků 13.02.18 18:51

Proč si ji teda nekoupíš sama? :roll:

Jo a našla sis úžasného chlapa, když ho musíš k takovým věcem nutit. ;)
Gratuluji :palec:

jahuhudka
Echt Kelišová 9938 příspěvků 13.02.18 18:51

To je nejlepsi zacatek nove vznikajici rodiny :,(

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17357 příspěvků 13.02.18 18:53

Padnul soumrak a nováčkové už brousí registrace. Takže dneska tu máme bohatého přítele, co nechce kupovat výbavičku. Oceňuju aspoň zajímavé téma.

pannda
Kelišová 6271 příspěvků 28 inzerátů 13.02.18 18:54
@Šmoulice píše:
Proč si ji teda nekoupíš sama? :roll:Jo a našla sis úžasného chlapa, když ho musíš k takovým věcem nutit. ;)
Gratuluji :palec:

No to jo????

iwa83
Kelišová 5289 příspěvků 13.02.18 18:54

@evičkamarie A jak fungujete jinak? večeři vaříš ze svého? Já tohle nechápu - moje/tvoje. My i když jsme nebyli svoji, tak jsme takovéhle věci neřešili. Ani teď teda nemáme společný účet, něco platím já, něco on. Ale abych se doprošovala, aby koupil/zaplatil kočárek/postýlku, autosedačku - no to musí být příjemný začátek rodinného života.

A slovní spojení „bohatý přítel“ je teda fakt super… :think:

a jako obvykle, nováček, perlivý příspěvek. Fakt to tady perlí o dost víc počas prázdnin :zed:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 13.02.18 18:55

Koupit za své a nedoprošovat se

Uživatel je onlinesissi001
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 13.02.18 18:57

:mrgreen:. Mě to vážně pobavilo. Přítel je bohatý, ale čeká na faktury - to si musím zapamatovat. A žili šťastně až do smrti…

Šarlota4
Echt Kelišová 9113 příspěvků 13.02.18 18:59

Tak to je fakt bohaty

Emimin7
Kelišová 6240 příspěvků 13.02.18 19:00

Co to koupit na dluh s příslibem, že zaplatíš, až přijdou ty faktury? :think:

Paola21
Závislačka 3217 příspěvků 13.02.18 19:01

Promiň, ale přijdeš mi docela nevyspělá na to, že čekáš dítě. Kup si jí sama, ne? Problém vyřešen.

terinka4444
Hvězda diskuse 64274 příspěvků 13.02.18 19:02
@hanka.br. píše:
Padnul soumrak a nováčkové už brousí registrace. Takže dneska tu máme bohatého přítele, co nechce kupovat výbavičku. Oceňuju aspoň zajímavé téma.

alespoň z ní nic nepadá :mrgreen:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 13.02.18 19:02
@sissi001 píše: :mrgreen:. Mě to vážně pobavilo. Přítel je bohatý, ale čeká na faktury - to si musím zapamatovat. A žili šťastně až do smrti…

Víš co, když je bohatý, tak nebude asi stačit něco lacinejsiho a u většího obnosu se hůř radi

dg80
Stálice 100 příspěvků 61 inzerátů 13.02.18 19:03

Zkus ho treba necim vydirat :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama