Reklama

Jak donutit přítele, aby mi koupil výbavičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evičkamarie
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 18:47
Jak donutit přítele,aby mi koupil výbavičku?

Ahoj holky, chci radu. Můj přítel je bohatý, ale momentálně čeká na faktury. Mám koupené jen oblečení a nic víc a jsem ve 34 týdnu. Říká, že mám ještě dva týdny počkat, mám ho už plné zuby. Můžu porodit dřív a dítě si odnesu asi v rukách. Nevím co mám dělat. Je to sice blbé, ale jsem čím dál víc vytočená. :cert:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2656 příspěvků 13.02.18 18:50

Koupit za své?

Šmoulice
Kelišová 6694 příspěvků 13.02.18 18:51

Proč si ji teda nekoupíš sama? :roll:

Jo a našla sis úžasného chlapa, když ho musíš k takovým věcem nutit. ;)
Gratuluji :palec:

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 10672 příspěvků 13.02.18 18:51

To je nejlepsi zacatek nove vznikajici rodiny :,(

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18280 příspěvků 13.02.18 18:53

Padnul soumrak a nováčkové už brousí registrace. Takže dneska tu máme bohatého přítele, co nechce kupovat výbavičku. Oceňuju aspoň zajímavé téma.

pannda
Kelišová 6510 příspěvků 33 inzerátů 13.02.18 18:54
@Šmoulice píše:
Proč si ji teda nekoupíš sama? :roll:Jo a našla sis úžasného chlapa, když ho musíš k takovým věcem nutit. ;)
Gratuluji :palec:

No to jo????

iwa83
Kelišová 6342 příspěvků 13.02.18 18:54

@evičkamarie A jak fungujete jinak? večeři vaříš ze svého? Já tohle nechápu - moje/tvoje. My i když jsme nebyli svoji, tak jsme takovéhle věci neřešili. Ani teď teda nemáme společný účet, něco platím já, něco on. Ale abych se doprošovala, aby koupil/zaplatil kočárek/postýlku, autosedačku - no to musí být příjemný začátek rodinného života.

A slovní spojení „bohatý přítel“ je teda fakt super… :think:

a jako obvykle, nováček, perlivý příspěvek. Fakt to tady perlí o dost víc počas prázdnin :zed:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 18:55

Koupit za své a nedoprošovat se

sissi001
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 13.02.18 18:57

:mrgreen:. Mě to vážně pobavilo. Přítel je bohatý, ale čeká na faktury - to si musím zapamatovat. A žili šťastně až do smrti…

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 13.02.18 18:59

Tak to je fakt bohaty

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8798 příspěvků 13.02.18 19:00

Co to koupit na dluh s příslibem, že zaplatíš, až přijdou ty faktury? :think:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 13.02.18 19:01

Promiň, ale přijdeš mi docela nevyspělá na to, že čekáš dítě. Kup si jí sama, ne? Problém vyřešen.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67169 příspěvků 13.02.18 19:02
@hanka.br. píše:
Padnul soumrak a nováčkové už brousí registrace. Takže dneska tu máme bohatého přítele, co nechce kupovat výbavičku. Oceňuju aspoň zajímavé téma.

alespoň z ní nic nepadá :mrgreen:

Elishka1
Závislačka 2656 příspěvků 13.02.18 19:02
@sissi001 píše: :mrgreen:. Mě to vážně pobavilo. Přítel je bohatý, ale čeká na faktury - to si musím zapamatovat. A žili šťastně až do smrti…

Víš co, když je bohatý, tak nebude asi stačit něco lacinejsiho a u většího obnosu se hůř radi

dg80
Kecalka 104 příspěvků 57 inzerátů 13.02.18 19:03

Zkus ho treba necim vydirat :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >