Jak dopadla telenovela Manuela?

322
20.5.17 20:36

Jak dopadla telenovela Manuela?

Ahoj holky, pamatujete někdo, jak dopadla telenovela Manuela? Koukala jsem cca na polovinu dílů, když mi bylo 17, to už je více jak 20 let a dnes jsem si vzpomněla, když jsme s manželem přemýšleli, na co by se dalo koukat ve španělšině… ale už tenkrát jsem ty intriky nějak neustála, vydržel jste to někdo? jak to dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7327
20.5.17 20:40

Všechny díly jsou na you tube…taky jsem jí tehdy žrala :mrgreen: :mrgreen: :roll: Občas si to nostalgicky připomenu…a řežu se u toho smíchy…dialogy…pecka!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31429
20.5.17 20:41

Já myslím, že naprosto dobře. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
20.5.17 20:42

@kat124 no na to musím reagovat. Manuelu jsme se segrou milovaly :) A to chceš vážně prozradit konec? Asi bych jen napovedela, že je to telenovela :potlesk: Ty jo, a to už je 20let, starneme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
20.5.17 20:46

@Jírovka @SIMONA1234 @Burj Chalifa
napište mi to, prosím prosím, já vím, že je na youtube, i právě španělsky, ale to nedáme, koukat na to a dobírat se konce…
já skončila ve chvíli, kdy byla isabela zpátky v baráku a byla ve hře i nějaká ta její jakoby dvojnice… bylo to děsné… ségra tehdy vydržela ještě pár dílů… snad mi pak tvrdila, že manuela měla dvojčata:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
20.5.17 20:51

@kat124 To bylo tak zamotaný, že to vypsat, bych se u toho po*** :mrgreen: Stačí ti „sjet“ posledních cca 10 dílů…na konci Izabelu zastřelí, tuším sám její manžel. A s Manuelou maj hepáč :jazyk: :srdce: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17418
20.5.17 20:53

@SIMONA1234 Zastreli? Neprobodla Isabela nekoho jehlici, co mela zastrcenou ve vlasech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
20.5.17 20:57

Absolutně si nevybavím žádnou z postav, zápletek nebo čehokoliv jiného, ale okamžitě mi naskočí ta znělka… „Manueláá… Manueláá…“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
20.5.17 20:58

@Cuddy @SIMONA1234 holky já už si nepamatuju, jak to s tou Isabelou je :mrgreen: Mám ale pocit, že ji zastřelí Bernarda. A konec je krásný- Manuela s bříškem v slzách a k ní přijde Fernando a řekne, že chce zůstat s ní a s jejich dítětem- fakt dojak :) Tehdy mi bylo cca 13? No byla jsem z toho úplně vedle. Škoda, že to nedávají v TV znova, normálně bych cucela, ale musela bych si koupit druhou televizi, Manuelu by manžel nerozdychal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 20:59

At je ta uroven jakakoli, je to nostalgie jak hrom, vidte :oops: ;) :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
20.5.17 20:59

No dobře, už jsem si našla na internetu posledních 15 minut:-)
Strašná blbina:-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 21:01

Kdyz si vybavim tu dobu, jak byly ty telenovely novy a vsichni u toho sedeli, ja byla jeste mala, svet byl jiny, vidim nas obyvak…Taky to nekdo vidi podobne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17418
20.5.17 21:02

@BloomingGorgeous Je to nostalgie, Manuela byla pro me prvni telenovela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 21:02

Jinak pro upresneni, televizi uz nemam 10 let a serialy nemam rada. Jen tohle me na chvili dostalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
20.5.17 21:03

Zatřelí ji bernarda, isabela na fernanda vytáhne nůž, chce ho zapíchnout, bernardu pak odvádí patrně do ústavu pro duševně choré. ale kde zase isabela přišla ke své krásné tváři, byl to nějaký ten super chirurg?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama