Jak dostat barvu z oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 05.09.18 13:19
Jak dostat barvu z oblečení?

Holky poradíte? Partner si omylem položil novou bundu do bílé barvy. Celou noc jsem to máčela a sice jsem dostala dolů tu barvu jako takovou, ale na bundě je ten flek pořád jasně vidět. Jde tohle nějak sundat? Materiál polyester. Malíř říkal, že to asi nepůjde, ale chci to zkusit. Jen nežiju v čechách a nemám přístup k věcem jako žlučové mýdlo atd. Nějaké nápady? Díky moc

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19680 příspěvků 05.09.18 13:30

A o jakou barvu jde?

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 05.09.18 13:31

@pikola Dulux emulsion paint. Popravdě nevím, co to je česky :oops: snad to někomu něco řekne

pikola
Neúnavná pisatelka 19680 příspěvků 05.09.18 13:36
@Lalelale píše:
@pikola Dulux emulsion paint. Popravdě nevím, co to je česky :oops: snad to někomu něco řekne

Takže barva na zdi? jde o to, čím je to ředitelné, nebo z čeho je ta barva. Pak se dá najít něco, čím to zkusit vyčistit.

Aduš8
Závislačka 2999 příspěvků 05.09.18 13:37

Jestli je to Dulux,tak tam bude nějaký akryl(plast). Já to z některých věcí dostala normálně po pár vypráních,ale z některých vůbec. Asi záleží na hustotě tkaniny.

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 05.09.18 13:39

@pikola jojo bílá barva na zeď, vůbec nemůžu dohledat, čím se to ředí :think: prosímtě nepoznala bys to z toho? tady je link

danyk
Generální žvanilka 23423 příspěvků 05.09.18 14:38

syn si sedl modrými tepláky do bílého primalexu a ač jsem to dala vyprat okamžitě, je tam prostě flek. zkusila jsem to kdečím a je tam furt.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >