Reklama

Jak dostat barvu z oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 05.09.18 13:19
Jak dostat barvu z oblečení?

Holky poradíte? Partner si omylem položil novou bundu do bílé barvy. Celou noc jsem to máčela a sice jsem dostala dolů tu barvu jako takovou, ale na bundě je ten flek pořád jasně vidět. Jde tohle nějak sundat? Materiál polyester. Malíř říkal, že to asi nepůjde, ale chci to zkusit. Jen nežiju v čechách a nemám přístup k věcem jako žlučové mýdlo atd. Nějaké nápady? Díky moc

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 05.09.18 13:30

A o jakou barvu jde?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 05.09.18 13:31

@pikola Dulux emulsion paint. Popravdě nevím, co to je česky :oops: snad to někomu něco řekne

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 05.09.18 13:36
@Lalelale píše:
@pikola Dulux emulsion paint. Popravdě nevím, co to je česky :oops: snad to někomu něco řekne

Takže barva na zdi? jde o to, čím je to ředitelné, nebo z čeho je ta barva. Pak se dá najít něco, čím to zkusit vyčistit.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 05.09.18 13:37

Jestli je to Dulux,tak tam bude nějaký akryl(plast). Já to z některých věcí dostala normálně po pár vypráních,ale z některých vůbec. Asi záleží na hustotě tkaniny.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 05.09.18 13:39

@pikola jojo bílá barva na zeď, vůbec nemůžu dohledat, čím se to ředí :think: prosímtě nepoznala bys to z toho? tady je link

danyk
Generální žvanilka 23260 příspěvků 05.09.18 14:38

syn si sedl modrými tepláky do bílého primalexu a ač jsem to dala vyprat okamžitě, je tam prostě flek. zkusila jsem to kdečím a je tam furt.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama