Jak dostat děti do péče, když je má v péči otec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tarzanka
Povídálka 20 příspěvků 03.10.14 12:36
Jak dostat deti do pece kdyz je ma v peci otec

Dobrý den,
Jsem matka dvou dětí 12 a 8 let. Děti si můžu k sobě brát každých 14 dní na víkend. S manželem jsme rozvedený, děti má v péči on. Manžel je alkoholik teď už po druhé mu sebrali RP za požití alkoholu za volantem a z toho jednou měl děti sebou byl za to trestně stíhán a teď mu za to dokonce hrozí odnětí svobody na dva roky protože ho chytli když byl ještě půl roku v podmínce, ale moc tomu nevěřím protože v naší zemi se všechno řeší podmínkou. Domnívám se že mu hrozí i vyhazov z práce. K výslechu se nedostavil a šel raději marodit, má strach co na to řeknou na sociálce a v jeho zaměstnání. Našel si přítelkyni o 13 let mladší do které cpe všechny peníze, dovolenou strávil raději s ní než s dětmi a odložil si je ke mě. To dělá vždy když se mu to hodí. Když chci děti já tak to nejde prý není doba kdy je mám mít u sebe. S přítelkyní se doma po večerech neustále hádají a děti jsou pak nevyspané do školy a neplní si veškeré věci do školy. Byla jsem na sociálce zažádat o střídavou péči s tím že to chci prošetřit a popřípadě zažádat o plnou péči svěření dětí do mé péče. Nechala jsem to všechno sepsat a teď budu doufat že mi to vyjde alespoň na tu střídavou péči.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 03.10.14 12:38

@Tarzanka A za jakého důvodu je nesvěřili do péče tobě?

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.10.14 12:38

A proč je má on a ne ty od začátku?

kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 03.10.14 12:39

A z jakeho duvodu je dostal prvotne do pece on…neni to uplne bezne, deti jsou male, predpokladam, ze v te dobe, kdy se rozhodovalo poprve, na nich az tak nezalezelo…

kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 03.10.14 12:39

Koukam, napadlo nas vsechny hned to samy…

terulína
Neúnavná pisatelka 16823 příspěvků 03.10.14 12:39
:think:

Příspěvek upraven 03.10.14 v 12:40

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 03.10.14 12:39

@Tarzanka snad to neni prilis indiskretni ale taky tu vidim jako nejpodstatnejsi informaci proc nezustali ve tve peci?

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 03.10.14 12:40

Taky mě zaráží proč je nemáš od začátku ty. Ale jinak, určitě požádej minimálně o střídavku, šanci máš velkou (doufám že propagace péče oběma rodiči funguje i naopak, když se teď tak moc fandí otcům).

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 12:41

:lol: prominte ale taky pisu bez diakritiky, ale tady to zni fakt skvele…myslela jsem ze je to pohadka o jenickovi a marence :lol: ;)

karafice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 12:42
@kikina2004 píše:
A z jakeho duvodu je dostal prvotne do pece on…neni to uplne bezne, deti jsou male, predpokladam, ze v te dobe, kdy se rozhodovalo poprve, na nich az tak nezalezelo…

Já také vyrůstala s otcem, protože se mě ptali, s kým chci zůstat! A já řekla, že chci k tátovi, takže proč by děti neměl mít v péči otec?

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 03.10.14 12:42

@KackaDoup Pec vyhřejeme na 200° :D :D

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 12:43
@svituska píše:
@KackaDoup Pec vyhřejeme na 200° :D :D
:lol:
KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 12:43
@karafice píše:
Já také vyrůstala s otcem, protože se mě ptali, s kým chci zůstat! A já řekla, že chci k tátovi, takže proč by děti neměl mít v péči otec?

moje deti si taky mohli vybrat..po soudech jsme je netahali..

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.10.14 12:46
@karafice píše:
Já také vyrůstala s otcem, protože se mě ptali, s kým chci zůstat! A já řekla, že chci k tátovi, takže proč by děti neměl mít v péči otec?

A ptají se takhle malých dětí?

Tarzanka
Povídálka 20 příspěvků 03.10.14 12:47

Do péče je dostal jen proto že mě zmlátil a vyhodil z domu, sebral mi veškeré věci jako jsou klíče peníze telefon. Já v tom zmatku neudělala nic jiného než že jsem šla ke kamarádce a přes noc jsem u ní zůstala. Policii jsem nevolala na druhý den jsem šla se škemravou za ním aby mě domů pustil s tím že nikomu nic neřeknu. Zůstala jsem nějaký čas doma a když mě napadnul podruhé tak jsem policii zavolala ale u soudu se za svého syna postavila jeho matka a vypověděla že jsem od dětí odešla úmyslně a to opakovaně bohužel moje výpověd neobstála a co je horšího než že matka nechává děti doma

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >