Jak dostat ex z hlavy

Anonymní
23.1.20 18:54

Jak dostat ex z hlavy

Dobry sen potrebuju pomoc… uz to bude rok co nejsme spolu z ex.. a furt na neho nemuzu zapomenout dostat ho z hlavy furt mam potrebu ho kontrolovat na fb… ma jinou zenskou a je to pro me jeste horsi uplne se tady zeru doma.. mame spolu dve deti a on nema o ne zajem proste nas odtrhl ze zivota ja jsem ho opustila nebo si nas nevazil a bral drogy a psychicky tyral i deti… proste mi to nejde a nevim jestli me to vubec nekdy prejde a neprestanu na neho cekat ze se vrati :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.1.20 18:59

Chtěla jsem tě nějak utěšit, ale po větě bral drogy a psychicky týral děti už to neudělám. Odstraň si ho z přátel, ať nevidíš, že je online a kašli na to. Buď ráda, že máš děti zdravé a neutíral je, věř mi, vím o čem mluvím

• Citovat
  • Nahlásit
7578
23.1.20 19:11
@Anonymní píše:
Chtěla jsem tě nějak utěšit, ale po větě bral drogy a psychicky týral děti už to neudělám. Odstraň si ho z přátel, ať nevidíš, že je online a kašli na to. Buď ráda, že máš děti zdravé a neutíral je, věř mi, vím o čem mluvím

Přesně to jsem chtěla taky napsat, než jsem to dočetla k těm drogám a týrání. Buď ráda, že ses ho zbavila. Buď máš stokholmsky syndrom a nebo si blázen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
23.1.20 19:13

Je to sice blbé, ale řeknu to takhle… Když vyhodíš odpadky k popelnici, také se nechodíš dívat, jak se jim daří…
Chápu, že je to těžké, ale pokud bral drogy a psychicky týral vás i děti, je to takhle lepší. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
23.1.20 19:16

8o Nevím no, pokud bral drogy a psychicky vás týral..měla by jsi být spíš šťastná, že to teď provádí jiné. :zed: hlavu vzhůru, nic lepšího tě potkat nemohla, než to..zbavit se ho.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 19:20

Ja jen nechapu proc stou novou pani se chova najednou tak zazracne dobre nebere mi to hlava a nechapu to proc ji dava to co me nedaval a vazi si ji… ja sem na jednu stranku rada ale on je sni a ja sama s detmi a citim se osamela

• Citovat
  • Nahlásit
3172
23.1.20 19:38

Určitě když jste byli na začátku vztahu, tak byl stejný jako je teď s ní..on se zase vrati do starých koleji.. uvidíš..ty začni nový život bez něj. Držím ti pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
23.1.20 19:39

Odstraň si ho z přátel na facebooku, ať tě to nepokouší tam koukat. A nevěřila bych, že pokud bral drogy a týral vás, že je teď nějak zlatý. Tím nechci říct, že se člověk nemůže napravit, ale těžko věřit, že by se teď choval „zázračně dobře“, jak píšeš. O děti s tebou se nezajímá, to taky dost vypovídá o jeho charakteru, ne? Buď šťastná, že jsi se ho zbavila :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
23.1.20 19:42
@Zusanka píše:
Je to sice blbé, ale řeknu to takhle… Když vyhodíš odpadky k popelnici, také se nechodíš dívat, jak se jim daří…
Chápu, že je to těžké, ale pokud bral drogy a psychicky týral vás i děti, je to takhle lepší. :srdce:

Báječné přirovnání :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 19:52

Mam to same po roce rozchodu s ex. tchyne nam rozvratila manzelstvi, kdyz jsme bydleli vedle nich. o deti jevi zajem a chtel se k nam prestehovat. neverim, ze by se zmenil a mamakovani by pokracovalo vesele dal, ale proste nemuzu ho dostat z hlavy a fakt moc chci uz ho tam nemit

• Citovat
  • Nahlásit
3172
23.1.20 20:00
@Anonymní píše:
Mam to same po roce rozchodu s ex. tchyne nam rozvratila manzelstvi, kdyz jsme bydleli vedle nich. o deti jevi zajem a chtel se k nam prestehovat. neverim, ze by se zmenil a mamakovani by pokracovalo vesele dal, ale proste nemuzu ho dostat z hlavy a fakt moc chci uz ho tam nemit

a můžu se zeptat, co tchýně dělala? Možná kdybyste spolu začali někde hoooodne daleko od ní, třeba by to šlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
23.1.20 20:01

Podle toho co dělal,, děkuj každý den zato že ses ho zbavila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 20:45

@snee ridila nam zivot, bydleni, vychovu a manzel vzdy stal pri ni. nikdy se me nezastal.doma mi dal za pravdu a pred maminkou vse vyvratil. neustale me pres okno sledovala kam chodim, kdy se vracim.po 3letech psychickeho teroru jsem bouchla dverma a odesla ufffff rok svobody k nezaplaceni.

• Citovat
  • Nahlásit
3172
23.1.20 20:50
@Anonymní píše:
@snee ridila nam zivot, bydleni, vychovu a manzel vzdy stal pri ni. nikdy se me nezastal.doma mi dal za pravdu a pred maminkou vse vyvratil. neustale me pres okno sledovala kam chodim, kdy se vracim.po 3letech psychickeho teroru jsem bouchla dverma a odesla ufffff rok svobody k nezaplaceni.

baba jedna.. :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat