Reklama

Jak dostat ,,inteligentni,, plastelinu z mikroplyse

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

králíček 777
Kecalka 130 příspěvků 03.01.17 14:11
Jak dostat ,,inteligentni,, plastelinu z mikroplyse

Nemate nekdo prosim napad jak to dostat dolu? Dcera si ji v nestrezenym okamziku vzala do postele. Samozrejme ze se ten kram prilepil na perinu a nejde dolu :zed: dala jsem to do mrazaku nic. Uz me nic nenapada :(

Reklama

Reakce:

Hoa Mai
Kelišová 5564 příspěvků 14 inzerátů 03.01.17 14:18

@králíček 777 tak to se připojím k dotazu, protože mně děti nedávno udělali něco podobného, jen na bavlněném přehozu na postel. Taky inteligentní plastelína, zářivě modrá :-D.

Ivan PPZ
Kelišová 5605 příspěvků 03.01.17 14:20

Namrazit třeba ledem v mikroténu a vydrolit. Nebo- pokud to jde- dát do mrazáku.

Tunrida
Hvězda diskuse 47167 příspěvků 03.01.17 14:21

Já jsem to z oblečení normálně vyprala :nevim:

králíček 777
Kecalka 130 příspěvků 03.01.17 14:30

@Tunrida to máš štěstí, z toho to vůbec nejde. dufala jsem, ale kdepak.
@Ivan PPZ do mrazáku se to vejde, ještě to zkusím. včera jsem to tam měla si jen 3 hodiny, nechám dýl.

Ivan PPZ
Kelišová 5605 příspěvků 03.01.17 15:23

Ještě se dá použít „plnicí“ plyn do zapalovače- nastříkat to na to, ideálně udělat loužičku. Jak se to odpařuje, výrazně to chladne.

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 04.01.17 07:46

My mame flek na plysakovi a nevypral se

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama