Jak dostat mokrou mouku z koberce?

Anonymní
16.8.20 17:02

Jak dostat mokrou mouku z koberce?

Jsme u tchyne a nas pes vythal mouku z kredence a rozsypal ji po koberci. Bohuzel se to snazil vylizat, takze je mokra a neda se vyluxovat. Je to v podstate takove testo…

Co s tim?

radsi anonym :) :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
700
16.8.20 17:14

To zní blbě, asi bych to nechala zaschnout a pak zkusila vydrolit. Záleží i na typu koberce, ale trochu se bojím, že dokud je to mokré, zásahy tomu akorát uškodí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6202
16.8.20 17:18

Vysušit (fén na studený vzduch pomůže), vydrolit a nakonec vysát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
16.8.20 17:27

Především nechat uschnout, pak přejet třeba kartáčkem a vyluxovat. Na mokro s tím nic nesvedeš, naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 21:21

No nijak to vydrolit moc nejde :(

• Citovat
  • Nahlásit
14234
16.8.20 21:43

Co to je za koberec? Pokud s nízkým vlasem, vzala bych to hrubým kartáčem. Pokud je to koberec s vysokým vlasem, tak to asi nezachráníš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 22:26

@nozu

je to asi stolety koberec… jakoby pleteny… nechala jsem to uschnout a tedka seskrabavm lzici… nekde to trosku jde, ale nekde vubec… tedka jsem na to dala jedlou sodu a za chvili to zkusim vyluxovat…

• Citovat
  • Nahlásit
14234
16.8.20 22:37
@Anonymní píše:
@nozuje to asi stolety koberec… jakoby pleteny… nechala jsem to uschnout a tedka seskrabavm lzici… nekde to trosku jde, ale nekde vubec… tedka jsem na to dala jedlou sodu a za chvili to zkusim vyluxovat…

No, na tohle bych se snad i vykašlala a zajela jim koupit nový dle jejich výběru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama