Jak dostat pach potu z oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 12:36
Jak dostat pach potu z obleceni?

Ahoj, chci se zeptat, jak dostat pach potu z obleceni? At pouziju sebelepsi prasek, gel, avivaz at peru jak chci stejne z nektereho obleceni pot citim a nejsou to jen levna tricka. Mate na to nejaky recept? Diky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 16.08.19 12:37

Vyměnit pračku.

Kriss Tina
Extra třída :D 12167 příspěvků 16.08.19 12:38

Zkoušelas přidat do praní ocet?

PupuP
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 16.08.19 12:39

Kamaradka to ma taky… je to tim ze nepouziva antiperspirant… me tam obcas zustavaji fleky akorat…
Nepomohlo by rucne vyprat nejhorsi casti trik?

Kukacka123
Závislačka 4224 příspěvků 16.08.19 12:42

Misto avivaze ocet (pak macham jeste v ciste vode), peru vse na 60 a zadny problem. Ani se smradem, ani s tvarem pradla ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 12:42

@PupuP nepomaha nic, ocet, vyvareni, desinfekce, deodorant samozrejme pouzivam. Pracku mame super cistou - potvrzeno opravarem.

pukacu
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 16.08.19 12:48

A nepřeplňujete pračku? Také mi jeden čas bylo prádlo cítit a zjistila jsem, že ho dávám moc. Od té doby vše voňavé. A pokud to není tím, zkuste Lenor perličky, které se dávají do bubnu pračky a provoní opravdu intenzivně.

Kukacka123
Závislačka 4224 příspěvků 16.08.19 12:48

A sodu jsi zkousela? Misto octa… :think: a treba jen 3/4 pracky, at ma pradlo misto. Kdyz je ho moc, je citit nekdy taky a peru znovu na dvakrat :mrgreen: ale ted uz si davam pozor, kolik plnim :)

Lalelale
Kelišová 5435 příspěvků 16.08.19 12:49

Jo tohle se dělo partnerovi. Deodorant v podpaží zatuhnul v látce a i po vyprání to bylo cítit :zed: co mi poradili na emiminu a co pomohlo je vyprat to na 60, to rozpustí ten zazrany deodorant. Pokud ti to nepomohlo, zkusila bych ty trička odmacet před tím. A vyprat víckrát po sobě. A pokud nepomůže ani to, tak asi bohužel vyhodit :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 12:51

@Kukacka123 @pukacu sodu zkusim a zkusim dat mene pradla. A myslite, ze to obleceni, ktere smrdi mam vyhodit nebo zkusit vyprat, ze se to vypere?

smudlinky
Závislačka 2726 příspěvků 218 inzerátů 16.08.19 12:53

Namočit na den dva do slané vody, pak vyprat. Pokud nepomůže, tak ještě zkusit dávat míň prádla do pračky, aby se prádlo víc vypralo a nejen otáčelo

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 16.08.19 12:53
@pukacu píše:
A nepřeplňujete pračku? Také mi jeden čas bylo prádlo cítit a zjistila jsem, že ho dávám moc. Od té doby vše voňavé. A pokud to není tím, zkuste Lenor perličky, které se dávají do bubnu pračky a provoní opravdu intenzivně.

Sry, ale mě ty pecky neuvěřitelně smrdí :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 4224 příspěvků 16.08.19 12:53
@Anonymní píše:
@Kukacka123 @pukacu sodu zkusim a zkusim dat mene pradla. A myslite, ze to obleceni, ktere smrdi mam vyhodit nebo zkusit vyprat, ze se to vypere?

Zkus tu sodu. Vyper vse na 60, dej mene pradla, pripadne nejaky ty vonavy kulicky ;) kdyby ani to nepomohlo, tak bych ty smradlavy vyhodila.

Hanney
Závislačka 2824 příspěvků 16.08.19 12:54
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, jak dostat pach potu z obleceni? At pouziju sebelepsi prasek, gel, avivaz at peru jak chci stejne z nektereho obleceni pot citim a nejsou to jen levna tricka. Mate na to nejaky recept? Diky

Tak těch triků je víc, třeba postříkat vodkou a nechat vyvětrat, v zimě na mráz nebo dát do mrazáku, jedlá soda taky pohlcuje pachy.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 16.08.19 12:54
@PupuP píše:
Kamaradka to ma taky… je to tim ze nepouziva antiperspirant… me tam obcas zustavaji fleky akorat…
Nepomohlo by rucne vyprat nejhorsi casti trik?

Já tyhle chemické blbiny také nepoužívám a prádlo po vyprání nesmrdí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama