Jak dostat sádru z lina?

1735
21.7.20 15:15

jak dostat sádru z lina?

Sháním radu, jak dostat sádru (možná štuk) z „drážkovaného“ - protiskluzového lina? Myla jsem to 4 hodiny a pořád jsou tam bíle mapy a v těch drážkách taky bílo (chlap sundal uprostřed štukování krytí lina :roll: ) a já to zjistila až po tom štukování. Lino máme v celým bytě stejný, vypadá jako plovoučka, tak bych o něj nerada přišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4476
21.7.20 15:18

Tvrdej kartac mi pomohl vydrhnout vsechno ze vseho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12817
21.7.20 15:25

@Sexynohy nano houbicka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1735
21.7.20 15:39

Zkusím děkuju. Ale prý je to penetrace na zeď a to už jsem jednou zažila a nedostala jsem to z toho lina. @Cenarius @lachtanice86

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2860
21.7.20 15:42

Ocet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
21.7.20 15:42

Tak z penetrace bych měla strach, že nepustí. Přímo v jedné prodejně mi říkali, ze je potřeba všechno pořádně zakrýt, protože jakmile zaschne, nehne s ni nic :nevim: Ale kupovala jsem fakt drahou a kvalitni, těžko říct jestli je to tak se všema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1735
21.7.20 15:57

@Zumpa @lafelay
Díky za tipy, zkusím všechno na nějakých místech, kde pak bude stát nábytek, kdyby to po tom odstranování dopadlo ještě hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12817
21.7.20 17:29

@Sexynohy no tak u penetrace bych se bála že to bude držet a dolů to nedostaneš. Ale držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7684
21.7.20 21:12

Kup si v Teta drogerii od HG- čistič cementových povlaků, je dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7684
21.7.20 21:14

A penetrace, bohužel. Je to vlastně lepidlo a to se kolikrát neodstraní vůbec. Příště si při těchto pracích použijte zakrývací folie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1735
21.7.20 22:15
@pannda píše:
A penetrace, bohužel. Je to vlastně lepidlo a to se kolikrát neodstraní vůbec. Příště si při těchto pracích použijte zakrývací folie

Použili jsme, ale uprostřed prací chlapovi ta folie přišla špinavá, tak ji prý kvůli tomu vyhodil. Jiná nebyla, mě nic neřekl a vzhledem k tomu bordelu na zemi, jsem si nevšimla, že už tam není. Zjistila jsem to až při úklidu - a ještě byl naštvanej, že mi to vadí 8o
Jindy je teda normální, asi erupce na slunci či co :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama