Reklama

Jak dostat vodu za zaseknuté pračky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jeni
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 12.02.17 18:44
Jak dostat vodu za zaseknuté pračky?

Ahoj holky, mám dotázek, netušíte prosím nějaký „trik“, jak dostat vodu ze zaseknuté pračky? Milá pračka přestala fungovat, neždímá, prádlo je uvnitř, pračka je plněná zepředu, takže moc netuším, jak tu vodu dostat z pračky ven aniž bych si vytopila byt :)

Nemáte některá představu, kolik vody je v pračce pokud je plná prádla - tzn. v kolika litrech pere?

Díky všem za případné rady, no to je zase veselá neděle…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20337 příspěvků 1 inzerát 12.02.17 18:46

Najdi si nějakou nízkou nádobu a pomocí výpustního ventilu, který je někde dole vepředu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 12.02.17 18:46
@jeni píše:
Ahoj holky, mám dotázek, netušíte prosím nějaký „trik“, jak dostat vodu ze zaseknuté pračky? Milá pračka přestala fungovat, neždímá, prádlo je uvnitř, pračka je plněná zepředu, takže moc netuším, jak tu vodu dostat z pračky ven aniž bych si vytopila byt :)

Nemáte některá představu, kolik vody je v pračce pokud je plná prádla - tzn. v kolika litrech pere?

Díky všem za případné rady, no to je zase veselá neděle…

nejlíp se podívat do googlu - zadat tam typ pračky

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20337 příspěvků 1 inzerát 12.02.17 18:47

Dej si pod nádobu hadr, ať ti případná vyteklá voda nenateče pod pračku.

Lentilkaaa83
Závislačka 3036 příspěvků 12.02.17 18:47

@jeni dole bys měla mít možnost obklopeni a tam najít spuntik na vytažení. Aspoň my to u naší měli.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 12.02.17 18:48

A vyresetovat program a nastavit vypousteni nepomuze?

modrousko
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 12.02.17 18:52

Ahoj, zepredu dole by mela byt nenapadna dvirka, ktera otevres a najdes tam jednak otvor k cisteni filtru a jednak (my to tak mame) vytahovaci hadicku se spuntem. Pripravis si nejakou nizkou nadobu - napriklad vysoky plech, pekac a okolo hadr, do ni vodu vypustis. Behem upousteni podlepotreby zaspuntujes hadicku, vylejes plech a pokdacujes. Neuskodi taky vycistit filtr - k nemu se dostanes pres sirsi kulaty uza er na zavit. Pradlo je nacucene, nevytece nijak dra aticke mnozstvi. Drzim palce, at se ti pracka zas po restartu srovna, my to tak meli pred par mesici dvakrat za sebou.

modrousko
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 12.02.17 18:55

Nebyl tu jediny prispevek a nez jsem mezi psanim a odbihanim k praci odeslala, je jich tu tolik :))

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2063 příspěvků 12.02.17 19:01

Jak dostat vodu z pračky už tu bylo napsáno. Já ještě doplním náš tip, protože se nám to občas stává, že nám začne pračka blbnout. Ze začátku jsem vždycky volala opraváře a ten měl za pár minut opraveno. Takže jsme si říkali, že to asi nebude tak těžké. A většinou stačí vyčistit jak ten filtr vepředu, jak už tu někdo psal, tak pak ještě i zezadu. Já tedy nevím přesně kde, protože to dělá manžel a máme špatný přístup zezadu k pračce, takže jsem se na to nikdy nedívala, ale kdyby se na to chlap podíval, tak by to tam možná našel. U nás to zatím vyřešilo každý problém. Prostě když se to tam zanese, tak začne dělat pračka psí kusy a jelikož v ní peru i manželovy monterky, tak se to občas stane…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 12.02.17 19:15

@jeni jak vypustit vodu, to už ti tu poradili, teď ještě zjistit, proč pračka dál nepere… má nějakou signalizaci poruch? Pípnutí, bliknutí nebo tak?

Annci
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 12.02.17 19:18

Jednou mi pomohlo vytáhnout ze zásuvky, za chvíli zpět nahodit a potom šlo pustit odstřeďování. Jinak dvířka dole :nevim:

jeni
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 12.02.17 19:20

Ahoj holky, ty jo moc moc diky za rady, normalne jsem chtela najit ten ukryty deklik na odklopeni a tedy fakt tam neni - vepredu pracka je cela jednolita - dozadu nevidim (je u steny) a zleva je tez u steny a nedokazu s ni hnout, kazdopadne jsem nakonec nechala pracku pri jinem programu vypustit max vody, pak jsem ji vypla ze zasuvky a pak otevrela na sílu dviřka - vody tam bylo cca 2 litry, takze se mi fakt ulevilo, pry je v haji cerpadlo - no ono je pracce cca 12 let, tak se asi neni cemu divit, pocitam, ze to bude na nakup nove :)

Jste vsechny moc hodne, ze jste tak ochotne radily, opravdu moc moc diky :)

Tak jeste edit: dcera na zaklade vasich rad objevila sice ne jakoby dvirka ale takovou listu, pod ni sice vypust je, leč jelikoz nebyla 12 let pouzita, tak s ni nejde ani hnout, je tam takovy cerny uzaver a tedy s nim nepohneme ani omylem :)

Příspěvek upraven 12.02.17 v 19:25

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 19:21

@jeni Při tom vypouštění opatrně, aby voda vytékala pomalu a nevtekla ti do pračky. Naše pračka má taky možnost, jak otevřít dveře, i když je tam mokré prádlo, koukni se do manuálu, jestli to ta tvá též neumí. A pokud to hlásí nějakou chybu, tak podle manuálu nebo netu zkus pohledat.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 12.02.17 19:22

@jeni jakou máš pračku? My tu hadičku na vypuštění a filtr měli i na pračce před dvaceti lety…

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 12.02.17 19:30

No a taky funguje vzít tu hadici, kterou ta pročka normálně vypouští a tu dát pod úroveň hladiny vody v pračce a už to valí. Třeba do nějakého škopku, hlavně držet hadici co nejníž. Pokud máš v háji čerpadlo a jinak je pračka cajk a áš ji ráda, tak čerpadlo i s výměnou je 700Kč. Nám se to stalo v létě. POkud toužíš po nové pračce, tak máš aspoň argument ;-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama