Jak dostat vytahané břicho po porodu do původního stavu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
83
10.7.10 11:50

Jak dostat vytahané břicho po porodu do pův.stavu

Ahojky,
chci se zeptat. Podařilo se některé zpět stáhnout vytahané břicho po porodu? Snažím se už 4 měsíc každý den cvičit, ale jaksi není nic vidět :-( Poraďte, máte nějaký zaručený cvik? Díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5463
10.7.10 12:23

Po porodu jsem skoro vše zhubla na váhu před těhu,ale vytahané břicho mam taky a těžko se to spraví.Nevím jak by se dala vytahaná kůže zase vrátit zpět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24690
10.7.10 12:28

Já jsem zas ani nehla prstem a smrsklo se hezky samo :nevim: To se nechci chlubit, ale myslím, že něco je prostě dané i v genetice, jak máš pružnou kůži a to vazivo pod ní a tak :think:
Cvičením si myslím, že můžeš zpevnit svaly, ale pokud tam máš převis čistě jen kůže, tak to moc jinak než chirurgicky řešit nepůjde…
Ale ještě počkej, říká se, že 9 měsíců bříško rostlo, tak 9 měsíců se zas dává do původního stavu, třeba se ještě zlepší :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2725
10.7.10 12:58

Taky cvičím, jím zdravě, jsem rok po císaři a obvod pásu mám 104 cm, takový prázdný babyvak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
10.7.10 13:43

Ahoj, já mám za sebou dva porody a taky mám převis, kterého se nejspíš (pokud nepůjdu pod kudlu) nikdy nezbavím. Moje mamka měla po dětech břicho taky hrozně vytahané a popraskané, takže to mám po ní. Ale před nějakou dobou jsem začala cvičit - ne cviky na břicho, ale na celkové zeštíhlení a zpevnění - a i když je kůže pořád vytahaná, tak když zatnu svaly nebo břicho zatáhnu, je vidět, že „pracuje“, což ještě před pár měsíci takhle nebylo, mohla jsem si zatahovat jak jsem chtěla a břicho se ani nehlo. Ta visící kůže mě štve, mám docela výrazný pas, ale když si chci vzít třeba upnutější tričko, dole je vidět ten visící hnus a vypadá to fakt blbě :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17778
10.7.10 13:50

Doporučuji pilates… zpevní svaly zevnitř ven. Nijak moc nepomohou cviky typu sklapovačky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11574
10.7.10 15:09

cvicim toto je to masakr, ale je to jen 8minut denne http://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11574
10.7.10 15:11

ja jsem pribrala 20kg pri prvnim a 23 pri druhem tehu a previs teda jeste mam ale u prvniho byl taky a stahnul se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16038
10.7.10 17:42

mě úžasně pomohl Pilates. fakt super cvičení na celkové držení těla a hlavně na oblast břicha a pánevního dna. chodila jsem jednou týdně na hodinu a do dvou měsíců byly vidět výsledky. doma jsem nehla ani malíčkem ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1673
10.7.10 17:56

A můžu se zeptat co cvičíš?Já jsem teda celkově na pohled hubená,ale špek mi na břiše zůstal.Je to asi tři týdny,co jsem doma začala cvičit pilates(jak už tady někdo zmiňoval) a myslím,že to zabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
11.7.10 08:37

Jo, vrátí se zpět, ale není to hned. Já prvního půl roku mívala vždycky pneušku kolem pasu i když jsem váhově byla téměř na původní váze. Pak se to najednou nějak vstřebalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zufík
15.7.12 23:40

PROSBA o radu

Já jsem také po druhém dítěti a bohužel se již 19 měsíců převislého bříška ne a ne zbavit. :,( Přitom po prvním prckovi (a ten byl podstatně větší) jsem hned měla bříško jako obrácený lavor, váhu nižší než před těhotenstvím…SUPER! :) Teď po malé (vážila 2,5 kg) se převislého bříška neumím zbavit a i 5 kilo mám stále navrh (vážím 55 kilo)…moc moc prosím o radu

• Citovat
  • Nahlásit
Adriana24
26.3.13 16:32

55 Kg ti je moc? :D to si děláš srandu doufám?

• Citovat
  • Nahlásit
Eevickaa85
27.3.13 15:50

Zufík, já mám uplně to samé jak říkáš. Po prvním těhotenství jsem měla břicho hned dole :) a ted po druhém se ho taky nemůžu zbavit. :,( začala jsem až teď cvičit. Jsem 4 měsíce po porodu.Jsem hubená, jen to břicho mám převislé. Já vážím 45 kg, ale o to víc je to břicho na mě vidět. Já doufám v to, že se to cvičením zlepší, ale obávám se toho podle toho co tu píšete :,(

• Citovat
  • Nahlásit
knovo
27.3.13 16:36

Těhulky, čerstvé maminky, vícečetné maminky mám k vám všem prosbu a veliký dotaz, jelikož jsem také na mateřské a bydlím v Blansku kde se té aktivity s miminky moc nekoná, chtěla bych se zeptat zda by byl zájem tu v Blansku zřídit FITMAMI. Oč jde - Jde o kompletní kondiční trénink a cvičení s kočárkem (FITMAMI OUTDOOR), při kterém si nejen protáhnete a posílíte celé tělo, ale také si užijete spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětiček.
Pokud by byl zájem to zavést u nás v Blansku a bylo by nás dost maminek, udělala bych si kurz instruktorky a ráda bych vám tak umožnila další vyžití s našimi dětmi a zároveň shazování kil po porodu zábavnou formou. Prosím pište mi kdo by měl zájem co nejdříve, kurz instruktorky je už 18.5. a potřebovala bych se na to připravit. Moc děkuji za odpovědi a popřípadě se budu těšit na všechny co je nebaví být doma celé dny…s pozdravem Katka.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat