Jak dostat z hlavy erotický/romantický sen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 00:50
Jak dostat z hlavy eroticky/romanticky sen?

Ahojahoj. Ze včerejška na dnesek se mi zdal dost zajimavy sen, který nemuzu dostat z hlavy. Mam dlouhodobě přítele a jsem s nim stastna. Sem tam se mi takové sny zdavaji, jen me zadny takhle nedostal a to to nebylo nic poradne erotického spis romantického. Začátek si poradne ani nepamatuju ale vim ze se to postupne dopracovalo k tomu ze jsem u nejake zřejmě kamosky v bytě potkala jejího spolubydlícího.. nebyl to neznámý clovek ale jedna osoba z me minulosti. Poznala jsem ho kdyz jsem chodila jeste na zakladku a moje starsi sestra se s nim a spoustu dalsima kamaradama scházeli u nich doma a hráli deskové hry nebo hry na playstationu. No a ja ho videla jednou za cas kdyz jsem sla s ni k nim. Poprve se mi zalíbil kdyz mi bylo 15 jenze jemu v te dobe bylo 27 (vypadal tak na 20). Byl na me hrozne milý a hrozne me přitahoval (nikdy jsem nemela v plánu s nim neco mit, byla to spis platonicka láska) Jednou kdyz jsem s nim byla chvili sama tak mi ukazoval ovládání u jedne hry, co a jak aby me naučil hrat. No a to bylo jednou jedinkrát kdy jsem cítila mezi nama napětí a od te doby jsem ho mela v hlave. Ale to bylo skoro 5 let zpět a od te doby jsem ho nevidela. Najednou byl ve snu a bylo to mezi námi napjaté a hráli jsme a pak jsme se zacali líbat a ja z toho byla hrozne moc paf, citila jsem to co uz dlouho ne, nechtela jsem se probudit. Kdyz jsem se vzbudila tak jsem byla uplne mimo a do ted to mam v hlave. Jak to z ni vyklepat? Jsem ten typ se kterym jedna vec muze lomcovat klidne měsíce :(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 01:30

Vím, co myslíš. Jednou mnoho let po škole se mi zdál sen, že jsem se líbal se spolužačkou z vysoké. Vždycky se mi moc líbila, ale v reálu jsem se jí nikdy neodvážil dotknout. Když se mi to zdálo, tak už jsem byl dávno a spokojeně ženatý. Přesto když jsem ten sen prožíval, byl tak intenzivní, že jsem se z toho až probudil (suchý, podotýkám) a chvěl se i byl malátný zároveň. Její polibky jsem stále cítil… Strašně jsem si přál znovu usnout, aby ten sen znovu pokračoval… Už se to bohužel nikdy takto silně nepodařilo.

Jak to dostat z hlavy? Mám je mužské řešení. Pusť si nějaké hezké odvážné video a masturbuj u něj tolikrát za sebou, kolikrát jen fyzicky budeš schopná. Klidně třeba pětkrát v řadě, vydrž u toho klidně třeba hodinu nebo dvě…

Jen tak já bych se dokázal zbavit toho emočního a fyzického přetlaku. Pak budeš krásně unavená a budeš v hlavě mít klid a prostor i pro jiné věci…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33726 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 06:54

Proč to dostávat násilím z hlavy? Užij si ten sen, je to jako super flirt, aniž by ses dopouštěla nevěry. Klidně si občas na ten sen můžeš vzpomenout i po čase, na tvém šťastném vztahu s přítelem to přece nic nemění. Jen mu o tom nevyprávěj. :andel:

Bartustel
Povídálka 48 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 07:42

sny by se měli plnit :)

Mia. Prcek
Kecalka 185 příspěvků 09.01.19 07:57

Mě se takové sny zdají teď v těhotenství skoro pravidelně :D můj manžel mě ve snu pokaždé naštve nebo mi něco udělá a naopak někdo jiný. Někdy ani nevím o koho jde, ale dotyčný mi dělá buď návrhy nebo uz se známe dyl, jsem u něj a podobně :D pro mě to jsou super sny i když s manželem je teď všechno v naprostém pořádku :D a z hlavy to rozhodně nedostávám. Právě naopak se snažím nezapomenout :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >