Jak dostat zdravotní lepidlo z vlasů

200
11.7.20 21:11

Jak dostat ,,zdravotní,, lepidlo z vlasů

Hezký den. Nevím, jestli tu máte někdo zkušenost. Ale malý si před 14ti dny rozbil v zoo hlavu. jeli jsme na pohotovost. Nebyla to ošklivá rána, a tak mu ji ošetřili dezinfekci a dali na to takové lepidlo. Jenže já teď nevím, jak to z těch vlasů dát dolů. Hlavu jsme vzali strojkem, ale lepidlo tam bohužel zůstalo. Prosím, prosím, máte někdo zkušenost jak to dostat dolů než jen čekat a drbat? Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8626
11.7.20 21:26

Lepidlo máš na mysli zelený Novikov? Ten časem odpadne sám, je to tekutý obvaz. Prý by mělo pomoct potírání peroxidem vodíku, ale osobně jsem to nikdy nezkoušela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
11.7.20 21:41

A ma to v te rane, nebo nekde v okolí na zdravé kuzi? Treba z te rany se to dostalo, az kdyz se to uplne uzdravilo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
11.7.20 22:26

@Aduš8 mám na mysli klasické zdravotní lepidlo, žádný Novikov @Kriss Tina má to i v okolí
Jsem zdravotní sestra. Ale s tímhle si fakt nevím rady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8626
11.7.20 22:31

@kolka01 tak to se omlouvám, já o žádném takovém lepidlu nikdy neslyšela :nevim: nám se pacoši na LDNku vždycky vrátili zašití a zelení :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12912
12.7.20 08:23

Tak jako zdravotní sestra bys to mohla zjistit u doktorů. :nevim:

Dítě mělo teď lepidlo z náplasti, chápu, že to bude jiné, ale zkusit to můžeš: mary kay odličovač na oči s olejem. Když už mně tady zavazí, zkusila jsem ho na lepidlo a šlo to dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama