Jak dosypat kuličky do kojícího polštáře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nusy
Nováček 4 příspěvky 04.01.18 16:22
Jak dosypat kuličky do kojícího polštáře?

Dobré odpoledne,

koupila jsem si použitý polštář a kuličky na dosyp. Existuje nějaký vychytaný způsob, jak je dostat dovnitř, aniž by byly kuličky úplně všude? Jsou malé, všude se lepí (statická elektřina) a originální v polštáři jsou úplně mrňavé a lepí se ještě 6× tolik. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Verunka1309
Kecalka 184 příspěvků 04.01.18 17:01

Blbe a radsi venku. jinou radilu nam. natrhla jsem jen ruzek manzel drzel polstar a pomalinky jsme sypali ale hlavne venku

Stevia
Závislačka 3552 příspěvků 04.01.18 17:14

Musíš poparat kousek švu… nemusíš ven, stačí hodit do suché vany ;)
Kuličky co chceš doplnit dej do igelitového pytlíku klasického, ne mikroten…nastrihni růžek a tlač to dovnitř jako šlehačku :mrgreen: Šev zasij a je to :potlesk:

Korculalala
Kecalka 470 příspěvků 04.01.18 17:51

:lol: :lol: asi založím téma,, jak dosypat do dózy mouku strašně to práší,, :lol:
Ne teď vážně, já měla polštář na zip a koupila jsem na unihobby pytel kuliček které jsem tam normálně rukou nastrkala a co spadlo tak povysávala. Žádná věda

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama