Reklama

Jak dosypat kuličky do kojícího polštáře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nusy
Nováček 4 příspěvky 04.01.18 16:22
Jak dosypat kuličky do kojícího polštáře?

Dobré odpoledne,

koupila jsem si použitý polštář a kuličky na dosyp. Existuje nějaký vychytaný způsob, jak je dostat dovnitř, aniž by byly kuličky úplně všude? Jsou malé, všude se lepí (statická elektřina) a originální v polštáři jsou úplně mrňavé a lepí se ještě 6× tolik. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Verunka1309
Kecalka 184 příspěvků 04.01.18 17:01

Blbe a radsi venku. jinou radilu nam. natrhla jsem jen ruzek manzel drzel polstar a pomalinky jsme sypali ale hlavne venku

Stevia
Závislačka 3574 příspěvků 04.01.18 17:14

Musíš poparat kousek švu… nemusíš ven, stačí hodit do suché vany ;)
Kuličky co chceš doplnit dej do igelitového pytlíku klasického, ne mikroten…nastrihni růžek a tlač to dovnitř jako šlehačku :mrgreen: Šev zasij a je to :potlesk:

Korculalala
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 04.01.18 17:51

:lol: :lol: asi založím téma,, jak dosypat do dózy mouku strašně to práší,, :lol:
Ne teď vážně, já měla polštář na zip a koupila jsem na unihobby pytel kuliček které jsem tam normálně rukou nastrkala a co spadlo tak povysávala. Žádná věda

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >