Jak efektivně pracovat při dětech, jak skloubit rodinu a práci

5
23.9.20 23:24

Jak efektivně pracovat při dětech, jak skloubit rodinu a práci

Dobrý večer,
zajímal by mě váš názor, především ty, které zajímá time management a skloubení práce a rodiny.
Zajímalo by vás a přihlásili byste se do cca měsíčního programu, kde byste každý den dostávali tipy na to, jak pracovat efektivněji, jak si uspořádat pracovní úkoly, jaké nástroje a aplikace používat, doporučení na osobní rozvoj, jak se bránit vyhoření, jak najít čas na rodinu atd. atd.? Měsíční program by byl v hodnotě několik stovek Kč.

Děkuji za váš názor, Tereza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
874
23.9.20 23:37

@Terra20 ne, žádný podobný kurz by mě nezajímal. Dokud nebude v ČR podpora zkrácených úvazků, jsou veškeré podobné kurzy k ničemu, protože den má a pravděpodobně stále bude mít 24 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13515
24.9.20 05:44

Nepřihlásila, nemám na takové věci čas, musím pracovat a starat se o rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19164
24.9.20 05:51

Ne, absolutne ne. Nechapu, jak se mohou tito radoby poradci uživit a ze jich je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
24.9.20 06:09

Pozdě! právě pracuji! než vstane batole, pak už mám po ptákách!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
24.9.20 06:11

Spis ne. Maximalne bych si na tohle tema precetla nějaký zajimavy článek na netu. Obetovala bych tomu tak max par minut, rozhodně ne mesic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
24.9.20 06:12

Ne, tyhle kurzy mi připadají jako hrozný hovadiny. I zadarmo. A jak slyším „osobní rozvoj“, začínám vidět rudě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11199
24.9.20 06:15
@roba18 píše:
@Terra20 ne, žádný podobný kurz by mě nezajímal. Dokud nebude v ČR podpora zkrácených úvazků, jsou veškeré podobné kurzy k ničemu, protože den má a pravděpodobně stále bude mít 24 hodin.

Přesně a výstižně, matky potřebují zkrácené úvazky a ne pitome kurzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
24.9.20 06:25

Ne nešla bych do toho, protože když sem si hledala práci po RP s prvním dítětem, tak žádné ranní ani zkrácený nikde okolo. Vzala sem vděčně 12tky v OC, takže by mi takový " poradce " byl k ho.vnu. Teď máme doma miminko a já už sem vystresovaná, kde a jakou práci pak budu nahánět. Je sice krásné, že chceš ženským pomoct, ale kouká z toho zase jen další samozvaný odborník, který bude sosat peníze ze zoufalých matek, které uhoněné kloubí práci a rodinu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31683
24.9.20 06:58
@roba18 píše:

Tak s tím souhlasím, velice pěkné a výstižné, ať si říká kdo chce co chce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18471
24.9.20 07:14

Ne, o to bych tedy opravdu zájem neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18471
24.9.20 07:14
@roba18 píše:

Přesně :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18508
24.9.20 07:22

Ne ani nahodou. S obema detma jsem mela zkraceny uvazek. Diky bohu za meho tehdejsiho osviceneho nemeckeho zamestnavatele.
Nejaky kurz a osobnostni rozvoj je ztrata casu, ted je to asi moderni stejne jako priblbly koucing - jen tahani penez z lidi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
24.9.20 07:31

Pracuju na částečný (díky zaměstnavateli!) se dvěma dětmi. Takovyhle kurz by mi:krátil čas pro to být a dětmi nebo sama se sebou (odpočívat nebo se vzdělávat nebo zehlit:-) a vysával by ze mě prachy, kvůli kterým pracuji. Takže určitě NE. Navíc bych měla další povinnost, kterých mám hodně. Takovyhle kurz je možná vhodný pro single, co je zaměstnáná a plánuje děti…aby si krátila čas čekáním a plánovala něco, co v reálu bude jinak…
Edit preklepy6

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 07:49

Neprihlasila bych se a to jeste rodinu ani nemam. Jak se pise vyse, v CR je problemem predevsim nedostatek castecnych a miniuvazku. A ac pracuju na pomezi IT, tak jakmile slysim slovo nastroj a aplikace, vidim lehce rude, protoze aplikaci i v soukromem zivote uz tak pouzivam az az a jakakoliv dalsi aplikace, kterou bych se musela ucit ovladat a byla pak nucena pouzivat, by me akorat omezovala na beznem zivote.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama