Reklama

Jak elegantně vyřešit odkládání jaru a houbičky u dřezu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prokopa
Stálice 69 příspěvků 11.08.18 15:04
Jak elegantně vyřešit odkládání jaru a houbičky u dřezu?

Ahoj holky, pročetla jsem dost diskuzí o kuchyních, ale nenarazila jsem na to co mě zajímá. Teď děláme kuchyni. Je to moje první a doufám poslední kuchyně kterou zařizuji, doteď jsme bydleli porůznu u rodičů, po podnájmech atd. a co mě vždy všude lezlo na nervy, byla ta mezera mezi dřezem a zdí, ta mezera do které se dává jar, houbička atd. Vždy je tam voda, deska kuchyňské linky v tom místě trpí a po pár letech vypadá děsně (na desku z pravého či umělého kamene fakt nemám peníze). Líbil by se mi dřez, který by měl tu zadní stranu směrem ke zdi prostě širokou tak, že by byla až k té zdi. Takové dřezy se ale bohužel asi nevyrábí. Tak přemýšlím co s tím jiného. Vydlaždičkovat? Manžel tvrdí že je to kravina. Jak to máte řešeno vy? A nemáte náhodou tip na nějakou hezkou soupravu na odkládání houbičky a kartáče na nádobí? Děkuju nastotisíckrát :kytka:

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 11.08.18 15:10

Pořiďte si myčku a minimalizuj věci, co musíš mýt v ruce. Já mycí prostředek schovala do skříňky. Případně existují dřezy s dávkovačem, houbičku dáš na rantl – to by mohlo být pro tebe.

a12
Vesmírná mluvilka 31128 příspěvků 11.08.18 15:13
@prokopa píše:
Ahoj holky, pročetla jsem dost diskuzí o kuchyních, ale nenarazila jsem na to co mě zajímá. Teď děláme kuchyni. Je to moje první a doufám poslední kuchyně kterou zařizuji, doteď jsme bydleli porůznu u rodičů, po podnájmech atd. a co mě vždy všude lezlo na nervy, byla ta mezera mezi dřezem a zdí, ta mezera do které se dává jar, houbička atd. Vždy je tam voda, deska kuchyňské linky v tom místě trpí a po pár letech vypadá děsně (na desku z pravého či umělého kamene fakt nemám peníze). Líbil by se mi dřez, který by měl tu zadní stranu směrem ke zdi prostě širokou tak, že by byla až k té zdi. Takové dřezy se ale bohužel asi nevyrábí. Tak přemýšlím co s tím jiného. Vydlaždičkovat? Manžel tvrdí že je to kravina. Jak to máte řešeno vy? A nemáte náhodou tip na nějakou hezkou soupravu na odkládání houbičky a kartáče na nádobí? Děkuju nastotisíckrát :kytka:

Vydlazdickovat mi jako kravina prijde taky :mrgreen: hod jar a houbicku do skrinku pod drez :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 7746 příspěvků 11.08.18 15:14

@prokopa ja mam drez v rohu, takze ten trojuhelnikovy prostor mezi drezem a rohem vyuzivam prave k odkladani Jaru, na houbicku jsem si koupila takovou podlozku na mydlo a mam tam i korenky.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16032 příspěvků 11.08.18 15:16

máme tedy myčku, ale dřez taky ocením - když chci třeba něco opláchnout, talířek, sklínku, ovoce, zeleninu…Mám ráda větší prostor na odkládání - dvoudřez nebo větší odkapávač. A Jar s houbičkou mám na takovém malém tácku…

prokopa
Stálice 69 příspěvků 11.08.18 15:34

@Litta Ten dřez je moc pěknej, co je to za značku, jestli třeba nedělají variantu s odkapávací plochou.

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 11.08.18 15:52

@prokopa Našla jsem to jako ilustrační obrázek přes Google, asi je to značka Blanco.

šnitlík
Kecalka 124 příspěvků 11.08.18 16:10

Taky nemám ráda jar a houbičky na dřezu, daleko estetičtější řešení je dávkovač na jar s miskou na houbičku. Mám už několik let a můžu vřele doporučit ;-)

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 11.08.18 16:13

Tak my ten umělý kámen máme a na saponát mám takový podobný dávkovač jak tady proběhla fotka. Houbičky a hadr mám pod dřezem na poličce v misce a na lince mám jen konvici, toastovač, odšťavnovač a kráječ na chleba. Jinak nic, a to mám prac. plochu skoro 9 metrů. Jo a ještě sirup.

arrow
Stálice 84 příspěvků 7 inzerátů 11.08.18 16:29

Taky máme dávkovač na jar s miskou na houbičku v jednom. Je to teda z plastu, ale účel plní. Z Tescomy. Název je Dávkovač saponátu CLEAN KIT 350 ml, s místem pro houbičku.

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 11.08.18 16:35

Mám to dané v košíčku v šuplíku pod dřezem,to je asi nejlepší řešení.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 11.08.18 21:02

Drez az ke zdi existuje, meli jsme ho na starem bydleni. Z Ikei, bily, takovy jako rustikalni. Byl super, jak ppises, az ke zdi, v rantlu toho drezu byl otvor na baterii.

Uživatel je onlineFiducia
Generální žvanilka 23837 příspěvků 13.08.18 18:26

Máme dávkovač saponátu, viděla jsem v provedení nerez, nebo bílá keramika
Dřez máme takový Franke vanilla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >