Jak formulovat oznámení o návratu do práce po mateřské dovolené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tečka79
Kecalka 382 příspěvků 03.07.19 15:40
Jak formulovaoznámení o návratu do práce po mateřské dovolené?

Do zítra musím písemnou formou podat návrat do práce po mateřské dovolené. Pomůžete mi prosí to nějak inteligentně napsat? Já jsem na tyhle věci trošku mimo :nevim:, moc děkuji za pomoc

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 03.07.19 15:43

Napiš "k rukám XY

Dobrý den, ráda bych vás touto cestou informovala, že ke dni XY plánuji návrat na pozici XY. S přátelským pozdravem… tečka."
Jestli je to jen formalita, víc bych to nenatahovala. :nevim:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 03.07.19 16:02

@7.straka tak tak.
Ještě možná, pokud ste tvůj návrat domlouvali po telefonu, a oni řekli, že ok, a chtějí to písemně, bych přidala větičku na základě telefonické dohody

Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 03.07.19 16:20

@tečka79 Manžel, rve si vlasy,
dítě v koutě brečí,
mě se krátí na mateřské časy,
ach ten čas tak letí.
Oznamuji tímto,
milý šéfe, že v pondělí přijdu,
v osm ráno hnedle.

A poslal bych to koňmo kurýrem napsáno krví na opáleném pergamenu.

pionyrka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 1 inzerát 03.07.19 16:21
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 03.07.19 16:22

@Premek_Orac to si vymyslel sám, nebo to někde lítá po netu???
To je pěknýýýýý… :mrgreen:

Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 03.07.19 16:37

@Mar__tanka1983 Mám teď takovou rozvernou náladu… Sám. Jsem básník všednosti :-)))

Jeremi
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 03.07.19 16:57
@tečka79 píše:
Do zítra musím písemnou formou podat návrat do práce po mateřské dovolené. Pomůžete mi prosí to nějak inteligentně napsat? Já jsem na tyhle věci trošku mimo :nevim:, moc děkuji za pomoc

A vracíš se skutečně po mateřské nebo až po rodičovské dovolené? A pokud po rodičovské, tak jak probíhala předchozí komunikace se zaměstnavatelem o délce rodičovské? Do kdy jsi žádala o její poskytnutí? Potvrdil Ti to zaměstnavatel nějak?

Pokud se vracíš po mateřské napsala bych zhruba:
V souvislosti s narozením mého syna (mé dcery)…čerpám od…mateřskou dovolenou v rozsahu… týdnů. Vzhledem k tomu, že tato mateřská dovolená mi končí dnem…, a nebudu žádat o poskytnutí navazující rodičovské dovolené, nastoupím zpět do zaměstnání dne…

Bubla Bůčková
Kelišová 7114 příspěvků 03.07.19 17:06

To se musí po rodičáku něco psát? Však přijdu s kusem dortu s napůl ohořelou trojkou, co jsme včera nedojedli a „Im back bitches“ :mrgreen: jo nemáte pro mě práci, tak já si vezmu těch pět odstupnej platů, teď si mě dejte na překážky a v kliiidku jsem se synem do 4 let doma :palec:

Váš příspěvek
Reklama