Jak foukat vlasy do rovna?

1887
27.4.17 22:51

Jak foukat vlasy do rovna?

Ahoj, mám vlasy, které se přirozeně vlní. Jakmile je umyji, zvlní se (vlní se i ve vlhkém počasí atd.).Dnes jsem byla u kadeřnice, která mi je vyfoukala do rovna a bylo to moc hezké. Nežehlila, žehlení nechci. Použila asi nějaký preparát na narovnání. Nezeptala jsem se ale jaký. Poradíte někdo prosím? Dík :-) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14456
27.4.17 23:17

Foukala pres kulaty kartac :) pokud k tomu mela nejaky pripravek tak byl pravdepodobne profi a ten se bezne v drogerce nesezene :nevim: este existuje takovy kartac na vlasy jako zehlicka, ale misto aby se rozhavil na 200°c tak se pouziva pri fenovani :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
27.4.17 23:23
@maskovak píše:
Ahoj, mám vlasy, které se přirozeně vlní. Jakmile je umyji, zvlní se (vlní se i ve vlhkém počasí atd.).Dnes jsem byla u kadeřnice, která mi je vyfoukala do rovna a bylo to moc hezké. Nežehlila, žehlení nechci. Použila asi nějaký preparát na narovnání. Nezeptala jsem se ale jaký. Poradíte někdo prosím? Dík :-) :srdce:

Buď tím kartáčem, jak už tu bylo zmíněno (např. něco takového). Případně normálně úzkou násadu na fén a kulatým nebo rovným kartáčem (já třeba používám úzký rovný na kořínky a zbytek přežehluju). A co se týče přípravků, vyloženě rovnací budou opravdu spíš z profesionálnější nabídky a tam hodně záleží jakou značku chceš apod. navíc ne každý dobře sedne. Nejlepší je se zeptat kadeřnice nebo se na to podívat když tam půjdeš příště :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1182
27.4.17 23:27

Ahoj, taky se mi vlasy po umytí a ve vlhku vlní, ale ne teda nějak strašně moc třeba až do prstýnků, jen tak lehké vlny. Koupila jsem si u kadeřnice široký kartáč a po umytí si vlasy normálně vyfoukám fénem přes tento kartáč (styl foukání jsem odkoukala od kadeřnice, nadzvednu vždycky část vlasů a pod nimi jedu kartáčem od kořínků a jakoby je vytahuju, na koncích stáčím ke krku). Dělám to postupně, nejdřív nejspodnější část vlasů, ten zbytek vlasů nahoře na hlavě zatím sepnu krabem a postupně uvolňuju asi na čtyřikrát, končím ofinou). Potom jen lehce konečky vlasů a u kořínků přejedu troškou gumy na vlasy (mám myslím od Schwarzkopfu), aby nebyly moc rozlítané a je to. Chce to pak na chvíli si třeba sednout a nechat vlasy dostatečně vychladnout, aby se ti zase nerozlítaly, ale pokud neprší nebo není mlhavé počasí, takhle rovné už mi vydrží zase do dalšího mytí. Teoreticky s pomocí tužidla před fénováním nebo po vyfénování zafixování lakem by mělo ještě víc pomoct účes udržet, ale já to ani nepoužívám, někdy lak, když třeba venku fouká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
28.4.17 05:44

Brazilsky kertin na vlasy, da se koupit nadomácí netu, ta kura vyjde kolem 700,– nebo si to nechat u kadernice udelat. Ale stejne je treba i vyzehlit zmty vlasy, ale uz ae nestava, ze by tolik se ve vlhku budou tolik kroutit. Vydrzi dyl rovne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22586
28.4.17 08:42

Beru od spodu pramen po prameni a foukám přes kulatý kartáč. Je to hezčí, jak vyžehlené, není to tak spláclé. Já teda nedávám nic, ani nic na vlasy doma nemám. Ale aby to vydrželo, to asi něco chce. Možná kapku tužidla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
28.4.17 08:56

Taky se mi vlasy kroutí a většinou na to nic nezabírá… Chodím 1× ročně na keratin, většinou vždy na léto. Moje kadeřnice to nemá zase tak drahé. Jinak používám žehličku na narovnání, nic jiného mi na ty moje vlasy nepomůže, ale žehlička mi vyhovuje a když se mi nechce, tak to dám do culíku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14456
28.4.17 09:36

Hele dobra zprava, vyzehlenym vlasum uz odzvonilo, kdyz mate delsi vlasy je lepsi nechat je prirozene zvlneny, vypada to lip a clovek se nestresuje, aby nahodou nevylez do vlhka a este si ty vlasy nenicite ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
28.4.17 10:22

@Kriss Tina
To muze odzvonit klidne, rozhodne bych se tim neridila. Kdyz je ma nekdo a neslusi mu. Ja mam vlnite ala proletela sasim, je to hnus otresny, navic huste jak helmu, kadernice prostrihava, prostrihava a rika, furt je toho moc, kde mam jako jeste brat? Opticky to pridava roky, dela to kulaty tlusty oblicej a vypada to, jak kdybych se zasekla v 70 letech minuleho stoleti. Takze pekne dekuji, hnusnou modu nebudu podporovat. Znam v okoli tri, ktere maji kudrnate vlasy a slusi jim k obliceji, s toho jedna je moje dcera. Ten zbytek neslusi jim to, vcetne moji osoby.
Ty hezky zvlnene co ty myslis, ty sw napred foukaji, ci zehli do hladka a je na ty lokny specialni kulma, to je hezke, ale ne vlnite sasi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
28.4.17 10:31
@Kelsey píše:
@Kriss Tina
To muze odzvonit klidne, rozhodne bych se tim neridila. Kdyz je ma nekdo a neslusi mu. Ja mam vlnite ala proletela sasim, je to hnus otresny, navic huste jak helmu, kadernice prostrihava, prostrihava a rika, furt je toho moc, kde mam jako jeste brat? Opticky to pridava roky, dela to kulaty tlusty oblicej a vypada to, jak kdybych se zasekla v 70 letech minuleho stoleti. Takze pekne dekuji, hnusnou modu nebudu podporovat. Znam v okoli tri, ktere maji kudrnate vlasy a slusi jim k obliceji, s toho jedna je moje dcera. Ten zbytek neslusi jim to, vcetne moji osoby.
Ty hezky zvlnene co ty myslis, ty sw napred foukaji, ci zehli do hladka a je na ty lokny specialni kulma, to je hezke, ale ne vlnite sasi.

Mě taky vlnité vlasy nesluší. Vypadám pak neupravene.Na modu kašlu :lol: a zehlim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1848
28.4.17 10:45

Taky se mi kroutí na všechny strany, ale nemám na to náladu ani čas česat, foukat atd a pak si udělají co chtějí dám do culíku a hotovo, ať si každý o mě říká co chce ;) :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3880
28.4.17 10:54

@Kelsey Naprostou souhlasím, mám vlnité vlasy a kadeřnice se kolikrát při mytí nemůže dostat ke kůži :mrgreen: Celý život na to nadávám, hlavně proto, že mám hodně vysoké čelo, tak nosím ofinu a každý den řeším, abych neměla na hlavě kokrhel :roll: Pokud nechám vlasy bez úpravy, tak je to hrozné roští, zacuchávají se, no děs… Tak je vždy po umytí vyžehlím, nejde mi to teda úplně do hladka, takže to má vlastně ten efekt upravených, lehce zvlněných vlasů a jsem tak konečně spokojená. Vydrží mi to vždy až do dalšího umytí. Nějaké sérum na narovnání vlasů a jejich ochranu při žehlení tady vždy mám, ale přiznám se, že používání docela flákám :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
28.4.17 11:23

@vejilka přesně, na žehličku nedám dopustit  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
28.4.17 18:06
@Kriss Tina píše:
Hele dobra zprava, vyzehlenym vlasum uz odzvonilo, kdyz mate delsi vlasy je lepsi nechat je prirozene zvlneny, vypada to lip a clovek se nestresuje, aby nahodou nevylez do vlhka a este si ty vlasy nenicite ;)

Tak vlasy si snad člověk nemění podle módy, ale především podle toho jak mu sluší ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
28.4.17 18:08
@Kelsey píše:
@Kriss Tina
Ty hezky zvlnene co ty myslis, ty sw napred foukaji, ci zehli do hladka a je na ty lokny specialni kulma, to je hezke, ale ne vlnite sasi.

Jo, to je bohužel ten největší problém. Vlny vyžadují tunu péče :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama