Jak funguje apartmán

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 12:23
Jak funguje apartman

Ahoj, chci se zeptat, jak funguje apartmán, rezervovala jsem ho pro manzela a naseho chlapecka, takze dve osoby+dite…V apartmanu je kuchynka, koupelna a tri loznice, znamena to, ze v apartmanu s nami jeste nekdo bude, nebo je jen pro nas tri? dekuji za jakekoliv odpovedi

Reakce:
Tableta
Závislačka 4830 příspěvků 14.05.19 12:27

Měli byste tam být sami.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 87 inzerátů 14.05.19 12:29

No pokud sis zarezervovala celý apartmán, tak pak tam budete jen vy 3, pokud sis zarezervovala lůžka v apartmánu, i to někde lze, tak Vám tam někoho strčit můžou ;)

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26628 příspěvků 14.05.19 12:53

Záleží jak to má pronajímatel nastavené :nevim:

My třeba máme apartmán 2+3
Tzn. dvoulůžkový pokoj a třílůžkový pokoj - společná sociálka a kuchyňka.

Klientům to vždy ale říkáme, že je to takto, a že když jsou tři na jednom pokoji tak na tom vedlejším mohou být ubytovány další dvě osoby. :nevim:

Popřípadě to děláme tak, že dáme dva dospělé na třílůžák + single (na to jedno lůžko) a dítě na druhý pokoj + single za druhé lůžko. Tím je to v systému vyblokované a rodina má apartmán 2+3 celý pro sebe - jak se tam pak seštelují neřešíme. :nevim:

Informuj se přímo v penzionu/hotelu. Tady to asi nevykoumáme. :nevim:

lafelay
Kecalka 151 příspěvků 14.05.19 12:59

Já bych tam cinkla a poptala se. Dělala jsem na recepci v hotelu a apartmán měla klidně i jedna osoba celý pro sebe. Platilo se za celý pokoj, nikoli za lůžko.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28513 příspěvků 14.05.19 15:17
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, jak funguje apartmán, rezervovala jsem ho pro manzela a naseho chlapecka, takze dve osoby+dite…V apartmanu je kuchynka, koupelna a tri loznice, znamena to, ze v apartmanu s nami jeste nekdo bude, nebo je jen pro nas tri? dekuji za jakekoliv odpovedi

Zalezi, jestli jsi rezervovala a platila cely apartman nebo jen za ty tri luzka… to byva ruzne, ale vetsinou je to u toho apartmanu uvedene…

Váš příspěvek
Reklama