Jak funguje čípek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
agnes 123
Povídálka 32 příspěvků 11.09.18 14:39
Jak funguje čípek?

Holky zajima me, minuly tyden jsem byla v porodnici protoze jsem mela kontrakce co 5-10 min. No nakonec se to samo zastavilo a v den prijmu jsem byla otevrena na 4-5 prstu a cipek 0.5 cm a na druhy den podle jine dr na 2 prsty a cipek 1 cm. je tedy mozne ze se to tam uzavira nebo jedna z dr merila spatne?

Reakce:
agnes 123
Povídálka 32 příspěvků 11.09.18 14:40

Jeste jsem zapomela dodat jsem 37tt

smurfka
Vesmírná mluvilka 30151 příspěvků 11.09.18 14:44

čípek se spotřebovává..čípek neroste..takže někdo špatně měřil..

Uživatel je onlineEnnny
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 11.09.18 14:53

Tak jedna z nich musela blbě měřit páč vstřebány čípek už nenaroste.kdyby to šlo nějak zařídit není tolik předčasných porodů ;)

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 11.09.18 14:55
:?
lampicka11
Závislačka 3512 příspěvků 4 inzeráty 11.09.18 15:29

Jestli si byla na 4-5prstu tak jsi měla jít na sál rovnou a pomoct ti s kontrakcema pomocí oxitocinu. Já ráno měla čípek 0,5cm na prst prostupný a večer jsem byla na 2-3cm a jela jsem rodidit. Čípek už se ti zpět Neuzavře. Tak tě blbě vyšetřily

agnes 123
Povídálka 32 příspěvků 11.09.18 15:43

@lampicka11 no jelikoz jsem byla 36tt tak rikaly ze to proste nechaji na prirode ze bud se to rozjede a nebo zastavi no a zastavilo . coz taky nechapu kdyz se porod takto rozjel jakto ze jsem i po tydnu stale 2v1

lampicka11
Závislačka 3512 příspěvků 4 inzeráty 11.09.18 16:06
@agnes 123 píše:
@lampicka11 no jelikoz jsem byla 36tt tak rikaly ze to proste nechaji na prirode ze bud se to rozjede a nebo zastavi no a zastavilo . coz taky nechapu kdyz se porod takto rozjel jakto ze jsem i po tydnu stale 2v1

Máš ještě čas…poslední dny jsou nejhorší kdy to přijde. Vydrz :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >