Jak funguje Inkarta ČD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malá_holka
Závislačka 3567 příspěvků 18.04.18 08:13
...

Příspěvek upraven 18.04.18 v 08:40

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3723 příspěvků 18.04.18 08:27

@malá_holka Dá se jezdit i na to předběžné potvrzení. A nebo si pořídit aplikaci do telefonu a ta je taky hned. Výroba plastové karty opravdu trvá.

malá_holka
Závislačka 3567 příspěvků 18.04.18 08:29
@P4ja píše:
@malá_holka Dá se jezdit i na to předběžné potvrzení. A nebo si pořídit aplikaci do telefonu a ta je taky hned. Výroba plastové karty opravdu trvá.

taže mi daj potvrzení a už jezdím na slevu a až přijde karta, tak me kontaktujou jo?

P4ja
Závislačka 3723 příspěvků 18.04.18 08:33

@malá_holka jistě, stačí se zeptat na přepážce :zed:

malá_holka
Závislačka 3567 příspěvků 18.04.18 08:38
@P4ja píše:
@malá_holka jistě, stačí se zeptat na přepážce :zed:

já se ptala, ale ta ženská mi toho moc neřekla :nevim:

P4ja
Závislačka 3723 příspěvků 18.04.18 08:52
@malá_holka píše:
já se ptala, ale ta ženská mi toho moc neřekla :nevim:

Tak doporučuju tady. Sekce otázky a odpovědi https://www.cd.cz/…/default.htm

Jak dlouho trvá výroba čipové In Karty?

Zpracování žádosti, výroba a doručení hotové čipové In Karty do stanice určení trvá cca 28 dní. Při nákupu In Karty prostřednictvím e-shopu ČD je výrobní lhůta 21 dní. Na dobu výroby (pokud nepožádáte o kartu v předprodeji) obdržíte předběžnou In Kartu, která umožňuje využívat výhod příslušné aplikace (IN 25, IN 50, IN 100, IN Důchodce, IN Senior nebo traťové jízdenky), ale neumožňuje využívat výhod vázaných na RAILPLUS. Pokud již s předběžnou In Kartou hodláte využívat výhod RAILPLUS (cesty do zahraničí), je možné požádat o vystavení předběžné In Karty s logem RAILPLUS, ale v tomto případě je nutné dodat druhou fotografii. Předběžnou In Kartu lze využívat ihned.

vertunka
Závislačka 3805 příspěvků 18.04.18 09:55
@malá_holka píše:
taže mi daj potvrzení a už jezdím na slevu a až přijde karta, tak me kontaktujou jo?

Nikdo te nekontaktuje. Na predbezne inkarte mas napsano datum, kdy bude cipova karta vyrobena a pripravena k vyzvednuti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama