Jak funguje Inkarta ČD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malá_holka
Kelišová 5332 příspěvků 18.04.18 08:13
...

Příspěvek upraven 18.04.18 v 08:40

Reakce:

P4ja
Kelišová 6294 příspěvků 18.04.18 08:27

@malá_holka Dá se jezdit i na to předběžné potvrzení. A nebo si pořídit aplikaci do telefonu a ta je taky hned. Výroba plastové karty opravdu trvá.

malá_holka
Kelišová 5332 příspěvků 18.04.18 08:29
@P4ja píše:
@malá_holka Dá se jezdit i na to předběžné potvrzení. A nebo si pořídit aplikaci do telefonu a ta je taky hned. Výroba plastové karty opravdu trvá.

taže mi daj potvrzení a už jezdím na slevu a až přijde karta, tak me kontaktujou jo?

P4ja
Kelišová 6294 příspěvků 18.04.18 08:33

@malá_holka jistě, stačí se zeptat na přepážce :zed:

malá_holka
Kelišová 5332 příspěvků 18.04.18 08:38
@P4ja píše:
@malá_holka jistě, stačí se zeptat na přepážce :zed:

já se ptala, ale ta ženská mi toho moc neřekla :nevim:

P4ja
Kelišová 6294 příspěvků 18.04.18 08:52
@malá_holka píše:
já se ptala, ale ta ženská mi toho moc neřekla :nevim:

Tak doporučuju tady. Sekce otázky a odpovědi https://www.cd.cz/…/default.htm

Jak dlouho trvá výroba čipové In Karty?

Zpracování žádosti, výroba a doručení hotové čipové In Karty do stanice určení trvá cca 28 dní. Při nákupu In Karty prostřednictvím e-shopu ČD je výrobní lhůta 21 dní. Na dobu výroby (pokud nepožádáte o kartu v předprodeji) obdržíte předběžnou In Kartu, která umožňuje využívat výhod příslušné aplikace (IN 25, IN 50, IN 100, IN Důchodce, IN Senior nebo traťové jízdenky), ale neumožňuje využívat výhod vázaných na RAILPLUS. Pokud již s předběžnou In Kartou hodláte využívat výhod RAILPLUS (cesty do zahraničí), je možné požádat o vystavení předběžné In Karty s logem RAILPLUS, ale v tomto případě je nutné dodat druhou fotografii. Předběžnou In Kartu lze využívat ihned.

vertunka
Závislačka 4641 příspěvků 18.04.18 09:55
@malá_holka píše:
taže mi daj potvrzení a už jezdím na slevu a až přijde karta, tak me kontaktujou jo?

Nikdo te nekontaktuje. Na predbezne inkarte mas napsano datum, kdy bude cipova karta vyrobena a pripravena k vyzvednuti.

Hypotéza
Stálice 55 příspěvků 29.09.18 16:56

Dobrý den,
mám dotaz - jde prodloužit platnost inKarty online? Platí mi do středy. Přijde mi hloupost nechat si vystavovat novou, na mém účtu ČD nemohu nikde najít, jestli jde jen prodloužit a jak nebo jestli si musím nechat vystavit novou, platnost karty mám do roku 2023, ale předplacenou slevu do středy. Když jsem si ji zakládala, platila jsem si to na rok, teď to uplyne a fakt nemohu dohledat, zda to jde prodloužit online. Máte s tím někdo zkušenost, konkrétně se jedná o IN50.

P4ja
Kelišová 6294 příspěvků 29.09.18 17:00

@Hypotéza Ano jde tot am zadat. Mně to v eshopu šlo. Novou kartu nepotřebuješ, jen si koupíš slevu.

Hypotéza
Stálice 55 příspěvků 29.09.18 17:02

@P4ja jsem na svém online účtu ČD, ale nikde tu nevidím možnost prodloužit si ji, jen vystavit novou, což mi přijdezbytečné.

P4ja
Kelišová 6294 příspěvků 29.09.18 17:03

Nikdo ti novou nevystaví. KDyž to pořádně rozklikneš, tak tam uvidíš, že se sleva dá koupit na tvoji stávající kartu. Stačí dát záložku kartu už mám.

Hypotéza
Stálice 55 příspěvků 29.09.18 17:20

@P4ja Děkuji!!!! Už se zdařilo. Neumím hledat :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >