Jak funguje prodej Eurony?

15
22.10.19 21:31

Jak funguje prodej Eurony?

Zajímá mě jak funguje prodej této drogerie. Proč se to prodává přes nějaké dealery a se slevami. Nabízí to youtuberky a každá má své číslo na slevu. Proč se to neprodává normálně na eshopu a v obchodech. Ví to někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13325
22.10.19 21:35
@ligurka píše:
Zajímá mě jak funguje prodej této drogerie. Proč se to prodává přes nějaké dealery a se slevami. Nabízí to youtuberky a každá má své číslo na slevu. Proč se to neprodává normálně na eshopu a v obchodech. Ví to někdo?

Uplne klidne si muzes zbozi objednat na eshopu. Sama za sebe.
Jinak je to systém MLM, tak si o tim neco precti. Muzes sama pak vydelavat na provizich za objednavky lidi, kterym euronu doporucis ty a das jim zase to svoje cislo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 21:56

Je to furt ten a ten samý systém, hledat duše, stejně jako Avon, Oriflame, Green Ways atd. atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 22:05

Mlm systém, letadlo, nešla bych do toho, a myslim ze vim na jakou youtuberku narazis, kdyz neco koupis pod jejim kódem ona z tebe má provizi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
22.10.19 22:08

Aha, no mě to přijde divné tento způsob prodeje. Ty holky to až přehnaně vychvalují, tak si říkám jestli jen nechtějí nalákat další lidi, aby si to kupovali. Takže asi jo. Pak si říkají jak jsou top manažerky nebo co. No, top manažer je podle mě spíš ředitel nějaké firmy a ne prodavač.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13325
22.10.19 22:34
@ligurka píše:
Aha, no mě to přijde divné tento způsob prodeje. Ty holky to až přehnaně vychvalují, tak si říkám jestli jen nechtějí nalákat další lidi, aby si to kupovali. Takže asi jo. Pak si říkají jak jsou top manažerky nebo co. No, top manažer je podle mě spíš ředitel nějaké firmy a ne prodavač.

Ono to neni jen o prodeji. A neni to klasicke letadlo. Je za tim i spousta prace.
A přehnaně vychvaluji asi ano :roll: kdyz ale ono to vazne funguje. Sama jsem byla v šoku a nechtela tomu verit. Uz vic jak rok nechodim do drogerie, komercni přípravky uz mi nesmi do baraku. Usetrim a jeste to nesmrdi chlorem. :mrgreen: ale sireni se nevenuju, neni cas, nakupuju jen pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
22.10.19 23:51

@ligurka eurona si neplati za reklamu jako jini, proto prodej resi takto, pres mlm. Samozřejmě si muzete objednat sama za sebe za plnou cenu a nebo pod zakaznickym cislem.to je to co kazda vsude zverejnuje. Diky tomu ze v objednávce uvedete ono cislo, mate výrobky levneji. Eurona investuje radeji do provizi pro ty tzv manazerky místo klasickych reklam. Co se týče spokojenosti a funkčnosti tak ja sama ji mam cca 4 roky. Jedu si jen sama pro sebe, s necim jsem spokojena s necim ne, jako u vseho. Ale musim uznat ze co se týče vůně tak to nema konkurenci…za me je docela fajn ze ony manazerky vam poradi ve vsem co potrebujete, posle vzorky zadarmo a upozorni kdyz je neco v akci a podobně. takze ja treba jen napisu- umazalo se mi obleceni od smuly, co a tim..a ona mi poradi nebo i posle vzorek kdyz pripravek doma nemam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 23:52

@tereza12345 tak to já pár produktů zkusila a žádná sláva. Ale každému sedí něco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13325
23.10.19 08:00
@lachtanice86 píše:
@tereza12345 tak to já pár produktů zkusila a žádná sláva. Ale každému sedí něco

Jasne. Ale i zalezi co si zkusila.. A jak se to pouzilo. Ten navod ke spravnemu pouziti je strasne důležitý.
Ale jo, ja to nikomu neberu. Jen se vzdycky smeju, kdyz někde vidím, nemuzu to vyprat, jak vycistit, jak na vodni kamen. Ja uz tyhle starosti nemam. Jen vždycky rikam, ze by s tema vyrobkama meli posílat i nekoho, kdo mi uklidi. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama