Jak funguje slavnostní předávání maturitního vysvědčení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
me57h
Kecalka 254 příspěvků 30.05.19 16:57
Jak funguje slavnostní předávání mat. vysvědčení?

Ahoj, můžu tam přijít a převzít vysvědčení za dceru? Chtěla jsem tam jít a ona říkala, že sama nejde, protože odjíždí na dovolenou. Můžu tam jít bez ní a převzít ho?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinesagina
Echt Kelišová 7989 příspěvků 30.05.19 17:20

@me57h tak pokud maturuje, tak už je dospělá, takže k převezetí vysvědčení bys ASI potřebovala její plnou moc. nebo ať se domluví s třídní kdy si ho může vyzvednout osobně, pokud se nebude účastnit slavnostního předávání. jinak jako rodič bych se určitě na slavnostní předávání místo svého dítěte necpala a pokud by si ho dítě nemohlo vyzvednout osobně, vyzvedla bych ho před/po slavnostním předávání (nebo v jiném domluveném termínu).

vokishka
Extra třída :D 14478 příspěvků 30.05.19 17:30

Na slavnostním předávání určitě ne. Dcera si třeba titul vyzvedávala 14 dní později.

Murka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 30.05.19 17:37

Na slavnostní předávání bych nešla, pokud tam dcera nebude. Ať se ona dohodne s třídní, jak si vysvědčení převezme. Pokud by to jinak nešlo a dcera mě požádala, pak bych ji vysvědčení vyzvedla. Ale sama bych se neangažovala. Je dospělá, tak ať si to zařídí.

me57h
Kecalka 254 příspěvků 30.05.19 17:38
@sagina píše:
@me57h tak pokud maturuje, tak už je dospělá, takže k převezetí vysvědčení bys ASI potřebovala její plnou moc. nebo ať se domluví s třídní kdy si ho může vyzvednout osobně, pokud se nebude účastnit slavnostního předávání. jinak jako rodič bych se určitě na slavnostní předávání místo svého dítěte necpala a pokud by si ho dítě nemohlo vyzvednout osobně, vyzvedla bych ho před/po slavnostním předávání (nebo v jiném domluveném termínu).

Třídní je pořád bere jako děti, nesmí si ani psát omluvenky sami a aktivně se nám snaží dovolat a zvát na schůzky. Mají hodně podobný režim jako na ZŠ… tam jsem dveři taky vyzvedávala vysvědčení já, byla zrovna nemocná.
Ale teda bojkotovat své vlastní předávání je podle mě vyloženě drzost.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 30.05.19 17:39

Na slavnostním předávání ne, pokud je dcera plnoleta, tak by ti ho škola ani neměla vydat. Muže si ho vyzvednout později

Extra třída :D 14669 příspěvků 30.05.19 17:40

@me57h proč drzost? Je to jen divadlo pro rodiče, ta podstatná část - maturita - už proběhla a zbytek je čistě dobrovolný

vokishka
Extra třída :D 14478 příspěvků 30.05.19 17:42

@me57h proč by to byla drzost? Dcera si vyrazila místo předávání vysvědčení do Francie, a co. Až teď jsem si všimla, kdo to založil. Prosímtě dej jí pokoj. Mimochodem nezakládala jsi tu náhodou diskuzi, že neudělala maturitu z češtiny? Slohovku? Tak co si bude přebírat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

me57h
Kecalka 254 příspěvků 30.05.19 17:44
@vokishka píše:
@me57h proč by to byla drzost? Dcera si vyrazila místo předávání vysvědčení do Francie, a co. Až teď jsem si všimla, kdo to založil. Prosímtě dej jí pokoj. Mimochodem nezakládala jsi tu náhodou diskuzi, že neudělala maturitu z češtiny? Slohovku? Tak co si bude přebírat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jsem myslela, že ji neudělala, protože si vybrala úvahu (úvahy bývají těžké a děcka s tím mívají problémy, ale ona si ji vzala natruc podle mě). :lol:
No hlavně že to udělala, ale stejně si měla vzít vypravování.

me57h
Kecalka 254 příspěvků 30.05.19 17:46
@Tichošlápek píše:
@me57h proč drzost? Je to jen divadlo pro rodiče, ta podstatná část - maturita - už proběhla a zbytek je čistě dobrovolný

Aspoň jednoho předávání se účastnit může, ne? Moje matka si třeba přála aspoň nějakou fotku… už tak se těšila na fotku z tabla, jen aby zažila studenou sprchu, že žádné tablo nemají. Málem se z toho rozplakala.

Extra třída :D 14669 příspěvků 30.05.19 17:46

@me57h asi nechce. Je to její volba

Bandii
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 30.05.19 17:49

U nás tedy při předávání maturitních vysvědčení rodiče nebyli 8o. A vysvědčení si může vyzvednout ve škole v kanclu.

Uživatel je onlinesagina
Echt Kelišová 7989 příspěvků 30.05.19 17:49
@me57h píše:
Ale teda bojkotovat své vlastní předávání je podle mě vyloženě drzost.

proč drzost? prostě se tvoje dcera rozhodla, že slavnostní předávání bude bojkovat a radši pojede na dovolenou :nevim: je to její rozhodnutí, ona se ochudí o slavnostní okamžik, ale to je tak všechno. vysvědčení mít bude a ten slavnostní okamžik jí za to zřejmě nestojí.

me57h
Kecalka 254 příspěvků 30.05.19 17:59
@Bandii píše:
U nás tedy při předávání maturitních vysvědčení rodiče nebyli 8o. A vysvědčení si může vyzvednout ve škole v kanclu.

U nás je standard, že všichni rodiče chodí.

ivašot.
Echt Kelišová 8118 příspěvků 30.05.19 18:01
@Tichošlápek píše:

protože @me57h versus dcera :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama