Jak funguje zamilovanost u žen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NiktoNevie
Nováček 2 příspěvky 13.01.19 20:02
Jak funguje zamilovanost u žen

Zdravím…četl jsem tu mnoho diskuzí, ale neměl jsem potřebu se registrovat - proto nový účet, žádný troll příspěvek, vše myšleno vážně! :lol:

Je mi jasne, ze každá fungujete jinak, ale o to mi popravě jde…Protože získávat zkušeností tím, že dostanu jednou do pár měsíců po čuni mi moc nevoní :P

Co by mě zajímalo? Jak to u vás je, když se zamilujete..Není to poprvé, co jsem v kontaktu s ženou, která jeví, že by i snad zájem měla. Proběhne posílání perverznějších zpráv, ona o mně básní svým přátelům stylem „jak mě chce, jen se stydí“, nebo že „na mě nemůže přestat myslet“…Dojde k jednomu rande a k líbání, někdy k druhému, někdy k třetímu a sexu… Jenže potom přestane na zprávy odpovídat, už to není jak do té doby, kdy jsme si klidně měsíc v kuse denno denně po večerech psali… Odpovídá jednoslovně, nebo vůbec a otázce, jestli opravdu zájem má a jestli někam nechce zas vyrazit se buď vyhne, nebo řekne, že se nic nezměnilo, že někam vyrazíme, jen teď nemůže..(jasná výmluva).

Já jsem na spíše rychlejší postup a po dvou týdnech, kdy spolu vyměníme jen pár zpráv zájem postupně opadá a začnu se porozhlížet jinde…Dotyčná se poté většinou ozve, ale s velkým odstupem - když už je pro mě celá situace s ní pasé…

Dokud ale zájem mám, tak zkouším dobývat - dostat se z její ignorace, nebo naopak mlčet…jenže to nepomáhá…

Jak to po sobě čtu, tak zním jak malý Jarda, který ani pořádně neví, na co ho má :lol: Ale opravdu by mě zajímal názor a zkušenosti ostatních žen, protože tady rozhodně najdu více odpovědí, než kolikrát budu za život ještě zklamaný:p Ne že bych měl s ženami potíže(Kasanova ale taky nejsem)…jen není poprvé, co jsem na něco takového narazil. Opravdu je možné o dotyčném (kterého relativně dobře zná…žádný e-dating, nebo neco takoveho) básnit, slibovat mu hory doly, brečet kvůli němu i měsíce a když konečně zájem má, tak během pár týdnů kompletně otočit o 180 stupnu? Nějaké „odzamilování“? :lol:

To co ženy nemají, chtějí. To co získají, nechtějí…tuhle odpověď nechci prosím :mrgreen: Nevěřím, že to platí při zamilovanosti a případných potenciálních začátcích vztahu:) A že se asi nejedná o zamilovanost? Psaly byste svým přátelům jak jste z někoho paf, že se vám o něm zdají sny už měsíce a že se mu bojíte říct pravdu o svých citech, kdyby nešlo o zamilovanost? O co jiného by šlo?:) O chtíč? U ženy předpokládám asi tolik ne…k tomu ještě nejsem žádný extra krasavec podle mě:)

Budu rád za odpovědi…snad jsem to nenapsal moc dlouhe :nevim: Jsem zvědavej, co se tu přiučím :lol:

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19656 příspěvků 13.01.19 20:06

Ale to si jen někde měsíce píšete a až pak se vidíte, ona asi nebásní po setkání a pokud to končí sexem a už se neozvou, tak asi bude problém v tom sexu…

NiktoNevie
Nováček 2 příspěvky 13.01.19 20:13
@pikola píše:
Ale to si jen někde měsíce píšete a až pak se vidíte, ona asi nebásní po setkání a pokud to končí sexem a už se neozvou, tak asi bude problém v tom sexu…

Když by teoreticky opravdu šlo o zamilovanos­t(u dvou jsem takový pocit měl - možná jen pocit)…Mohl by jeden zpackaný sex znamenat konec? No očividně ano,…pokud měla tak velký zájem, jaký psala lidem okolo (dostal jsem to pak z nich :mrgreen:..zvědavost mi nedala)

A ano..„jen píšeme“ - ale jde o psaní s ženami, se kterými jsem byl relativně dlouho v kontaktu mimo internet:) pracovně atd. Žádný, jak jsem psal, e-dating ci jak se tomu nadává:p

Ou
Kelišová 5802 příspěvků 13.01.19 20:23

Zeptej se některé z těch co už tě nechaly před delší dobou v čem byl zádrhel, že ztratila zájem. A ptej se tak, aby bylo jasné, že chceš slyšet i tu velmi nepříjemnou část reality.

Zjevně máš na něco slepou skvrnu a jinak se to těžko dozvíš.

Rozhodně ti nepomůže filosofování o tom jak to mají ženy.

warita
Echt Kelišová 9003 příspěvků 13.01.19 20:23

Taky me napadlo, ze treba sex nestal za moc, nebo tam bylo neco, co ji hodne odradilo. Tohle ti ona samozrejme do oci nerekne.

Nicmene, kdyby byla opravdu hodne zamilovana, tak by te po jednom sexu urcite k vode nepustila. Cili, si myslim, ze takova laska to nebyla. A co vypravi svym kamaradum? To je asi to posledni, co bych brala za bernou minci..... obzvlaste v ere socialnich sitich, kdy lidi maji pocit, ze musi davat neustale na odiv, jaky maji uzasny zivot a jaky maji uspech u opacneho pohlavi.

Passenger
Stálice 69 příspěvků 13.01.19 20:40

Během toho, co si píšete nebo se scházíte, se vzájemně poznáváte blíže a blíže. Vyměňujete si nejen názory, postoje, zvyky, ale taky poznáváte vůni druhého, možná chuť, pohyby, gesta, výrazy v tváři. Člověk potřebuje poznávat, a během toho poznávání to může být hezké, i klidně s pocitem zamilovanosti. Ale může přijít nějaká (re)akce od toho druhého, která může být zásadní v tom, proč mě najednou přestane přitahovat. A často se to nedozvíš, protože dotyčný má pocit, že je to jeho osobní věc, nebo prostě jen není dostatečně upřímný k tomu, aby ten skutečný důvod řekl…

Nebo jiná moje zkušenost, kdy jsem byla zamilovaná až po uši. Chemie, intuice, city, vše tohle jsem cítila, jak mě ovlivňuje, jak s ním chci být pořád, jak jsem zamilovaná, ale zároveň jsem po nějaké době (klidně to může být měsíc to je indivindi) začala tušit, že na dlouhou budoucnost to nebude… Ale sama jsem tomu věřit chtěla, chtěla jsem si užívat to zamilování a tu lásku a snažila odsunout nebo nejlíp zadupat ten pocit, že to stejně pravděpodobně nebude na dlouho - vždy se to pak ale jednou projeví…

Další zkušenost, kdy dotyčný byl asi v podobném stavu jako teď ty - že vůbec nevěděl, proč se s ním rozcházím. Nerozuměla jsem tomu sama, ale popadla mě vlna odporu vůči tomu člověku a být jsem s ním prostě nemohla. Neměla jsem to ani jak vysvětlit, prostě jsem jen věděla, že z tohoto vztah potřebuju pryč, a to hned. To ale pravděpodobně nebude tento případ, řekla bych, že toto není až tak časté. Sama jsem to zažila jen jednou, před několika lety, dnes si myslím, že už by se mi to nestalo. Přikládám to především nedostatečné komunikaci z mé strany, nedostatečnému vyjadřování sebe sama ve vztahu a vyústilo se to až v momentu, kdy jsem nebyla schopná to ovládat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:46

Mozna mas silne reci a v realu to nestalo za nic. Za me: nebav se se ženskou o sexu pred tim nez s ni budes spat. Vubec se tomu tematu nevenuj, nezacinej o tom, nemachruj ani nehodnot. Az prijde na sex bude jenom prijemne prekvapena. Opacne to asi znas-kecy v kleci a pak po ctyrech vlaznych zasunech finito. Podle me si s nima nepis vubec-to strasne zkresluje. Pozvi ji nekam a uvidis. Zadne prazdne reci, rekni ze te psani nebavi a mas. Jinak uplne mimo misu-funguje pritahni a povol. Proste si moc urputny tak nechce, zacnes jevit nezajem a uz se ozve sama. Ale na to urcite prijdes sam…

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 13.01.19 20:52

Pokud se clovek projevi jako d…ljde u me. zamilovanost velice rychle pryc.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 14.01.19 05:38

Pisala by som si co najkratsie a radsej ak sa uz z predosla poznate, sla co najskor na stretnutie. Pri pisani sa ludia, niektori vedomky a niektori podvedomky, robia krajsimi ako v skutocnosti su. Vselico si zeny zidealizuju a potom pri skutocnom stretnuti prichadza sklamanie. Prvykrat sa stretnete, druhy a tretikrat si povedia ze to este skusia potom ich prejde chut a zabalia to. Ak do toho prebehne este nie prilis vydareny sex, tak je po vsetkom. Ja by som sa napriklad s cudzim chlapom, co mi vypisuje o sexe ani nebavila a nikam by som s nim nesla. Po nejakych stretnutiach a vzajomnej pritazlivosti by ma uz take smsky prijemne potesily. :D

Jancka_K
Kecalka 209 příspěvků včera v 11:30

Představ si sebe v době, kdy nebyl FB a mobil. Co místo psaní po večerech si někam vyjít - kino, hvězdárna, večeře.
A když nebude chtít, budeš vědět, že tě nechce. Asi to bude tím sexem… stačí se jen zeptat, proč už s tebou nechce nikam jít, jestli jsi neudělal nějakou chybu.

ellie94
Kecalka 267 příspěvků včera v 14:01

A není to tím, že ty ženský moc uháníš, furt jim vypisuješ a otravuješ je? Já tenhle ignor nahodím, když mi ten chlap leze na nervy tím, jak mi furt vypisuje a moc tlačí na pilu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >