Jak funguje zoom /semináře/

4.5.21 17:05

Jak funguje zoom /semináře/

Ahoj, dokáže mi někdo poradit, jak funguje platforma zoom? Chtěla bych se přihlásit na seminář, jsem na mateřské, ale nevím jak na to. Jen je v instrukcích napsané, že se stačí přihlásit na zoom. Poradí mi někdo, kde aplikaci stáhnout, jak funguje a jestli je placená, či se dá stáhnout bezplatná verze? Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14818
4.5.21 17:39

Dostaneš odkaz pro přihlášení se na seminiář. Na ten klikneš a nabídne ti to variantu přihlásit se přes webové rozhraní a nebo přes aplikaci. Současně ti to nabídne aplikaci ke stáhnutí, pokud ji ještě nemáš. Stažení je zdarma, nikde nic neplatíš. Vše ostatní tě intuitivně navede. Jen je to celé v angličtině, tak s tím počítej.
Občas musíš zadat ID meetingu a kód pro přihlášení. Záleží na tom, jak mají organizátoři vygenerované odkazy pro přihlášení. A doporučuji se přihlásit s dostatečným předstihem, ať si stihneš aplikaci stáhnout. Je to lepší než připojování přes webové rozhraní. Tam občas některé funkcionality nefungují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 17:49

@nozu Moc díky za informace…právě anglicky neumím, tak to bude oříšek…snad se s tím nějak poperu. Takže zkusit se přihlásit už třeba půl hodiny předem? Nebo ještě déle? Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14818
4.5.21 19:41

@mandarinkapomeranc no a nemůže ti s tím někdo anglicky mluvící pomoct? 30 minut by mělo za předpokladu rychlého internetu i počítače stačit. Asi to bude chtít i restart.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 21:29

@nozu bohužel nemůže, už jsme starší generace :-D takže si to budu házet do překladače…ale díky, zkusím to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat