Jak fungují léky tohoto typu - antihistaminika

597
12.4.16 07:06

Jak funguji leky tohoto typu a

Maminky, jak funguji antihistaminika?? Hned? Nebo po nejake dobe?

Jde mi o to, ze dcera neceky rok mela rymu delsi dobu, dr nam napsala Aerius na tyden..

Davala jsem od pondeli rano - pondeli, utery, streda ryma ctvrtek zlepseni patek bez rymy (ale chodili jsme taky do solne jeskyne) v patek jsem volala dr. Rikala, ze kdyz je bez rymy muzu vysadit.. V patek, sobota byla dobra v nedeli vecer trochu mokry nos (ale starsi taky v nedeli zacla ryma)..

V pondeli jsem ji zkusila dat zas Aerius, ale nic dnrska ma porad lehce mokre u nosu, kdyz ji kojim slysim jak nejdriv polkne hleny a az potom pije.

Holky prosim Vas je mozne, ze leky zabiraji az 4 den?? ( Podle dr. By mel zacit fungovat hned)
Nebo nam tehdy pomohla solna jeskyne? A sirup nezabira? A mladsi dostala rymu od starsi?

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35643
12.4.16 07:08

To ti nezbrala antihistaminika, to se uz zlepsila ta ryma. Antihistaminika ti rymu nevyleci, jen zmirni jeji prubeh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
12.4.16 07:36

Antihistaminika fungují na rýmu alergického typu. fungují zázračně, rychle a krátkodobě: nasadíš, za chvíli (v řádu desítek minut se to zlepší), vysadíš, zhorší se to.

fungují ale i tak, že snižují otok a ím zlepšují průchodnost dýchacích cest. bez ohledu na důvod problému. proto zafungují i u virové rýmy. ale ne tak zázračně - když máš alergii, vezmeš si prášek, tak za chvíli je ZCELA klid. u virové rýmy se zlepší dýchání, povolí třeba i uspaný nos, ale rýma teče pořád.

takže podle tvého popisu bych řekla že má virovou rýmu - pomohla změna počasí, solná jeskyně a čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
15.4.16 09:10
@Alyss1 píše:
Antihistaminika fungují na rýmu alergického typu. fungují zázračně, rychle a krátkodobě: nasadíš, za chvíli (v řádu desítek minut se to zlepší), vysadíš, zhorší se to.

fungují ale i tak, že snižují otok a ím zlepšují průchodnost dýchacích cest. bez ohledu na důvod problému. proto zafungují i u virové rýmy. ale ne tak zázračně - když máš alergii, vezmeš si prášek, tak za chvíli je ZCELA klid. u virové rýmy se zlepší dýchání, povolí třeba i uspaný nos, ale rýma teče pořád.

takže podle tvého popisu bych řekla že má virovou rýmu - pomohla změna počasí, solná jeskyně a čas.

Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama