Jak hluboko má být zaveden tampón?

Anonymní
19.6.21 17:03

Jak hluboko mám být zaveden tampón?

Je mi 14 za měsíc 15 let a už nějakou dobu zkouším přejít na tampóny, ale nejde mi to. Nějak jsem to do teď neřešila a používala normálně vložky. Akorát přesně když máme jet na dovolenou, to mám dostat takže mám teď poslední menstruaci před dovolenou abych se ty tampóny naučila používat. Zvládnu ho tam strčit skoro celý a pak už dál proste nejde a bolí to. Co mám dělat?(tampóny jsem zkusila ty nejmenší) Jak hluboko má být ten tampón zavedený? Je nějaká jiná možnost jak bych mohla jít do bazénu když mám menstruaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22505
19.6.21 17:14

Tak daleko abys ho necítila. Asi na délku prstu (jakože si tam strcis tampon a pak za ním ještě celý prst) vyzkoušej kdyžtak ty s aplikátorem. Skoro celý je málo, i na kraji je to špatně, jak se nacuca a v bazénu to bude pár sekund, tak vypadne. Nebylo by snazší poprosit Dr o tabletky na oddálení ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
19.6.21 17:17

Rozhodně velikost mini a s aplikátorem! Další možnost je kalíšek, ale ten se zavádí ještě hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316
19.6.21 17:30

Tato diskuze tu už tento týden byla

https://www.emimino.cz/…-dal-431644/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5400
19.6.21 18:10

Nejlepší stoupnout si k vaně. Zvednout jednu nohu na vanu a v této poloze zavádět. A jak daleko? no tak abys ho necítila, prostě dost daleko :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
19.6.21 21:06

Znám holku, co s tím v tvém věku taky bojovala a nešlo to, a nakonec se ukázalo, že má částečně srostlou vagínu. Musela na operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4660
19.6.21 22:27

Opět nás známý troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23018
20.6.21 11:07

Kup si tampon s aplikatorem. Já se až s ním naučila, jak hluboko a tak :wink: