Jak ho dostat z hlavy a konečně začít normálně žít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
frida77
Nováček 6 příspěvků 23.12.17 19:31
Jak ho dostat z hlavy a konečně začít normálně žít

Zdravím,
Jelikož jsou ty vánoce, tak mám potřebu se vypovídat. Už tři roky se „plácám“ ve vztahu ne- vztahu, a nevím jak to skončit. Chci si ho zakázat, protože mě to ničí, ale nedokážu to – pořád na něj musím myslet ikdyž vím, že s ním nikdy nebudu. Ten dotyčný mě dostal na krásná slovíčka, a tím, že mi dal pocit, že jsem pro něj jedinečná a pro něj jediná žena kterou on chce. Prosím poraďte mi, jak ho dostat z hlavy.

Reakce:
Malaga
Generální žvanilka 24868 příspěvků 23.12.17 19:42

Moc nerozumím tomu vztah-nevztah…co ti na tom nevyhovuje, že máš potřebu to ukončit?

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 23.12.17 19:49
@frida77 píše:
Zdravím,
Jelikož jsou ty vánoce, tak mám potřebu se vypovídat. Už tři roky se „plácám“ ve vztahu ne- vztahu, a nevím jak to skončit. Chci si ho zakázat, protože mě to ničí, ale nedokážu to – pořád na něj musím myslet ikdyž vím, že s ním nikdy nebudu. Ten dotyčný mě dostal na krásná slovíčka, a tím, že mi dal pocit, že jsem pro něj jedinečná a pro něj jediná žena kterou on chce. Prosím poraďte mi, jak ho dostat z hlavy.

On je ženatý?

frida77
Nováček 6 příspěvků 23.12.17 19:53

Ano je ženatý, a neměli jsme spolu sex, jen mě vzdycky hladil…asi jsem si ho zidealizovala…ale už mě to unavuje:-(.. nikdy bych do sebe neřekla, že se zapletu se ženatým… navíc mě včera slíbil, že se mi ozve a samozřejmě se neozval a já čekám a pořád sleduji telefón, zda se ozve…achjo..a on je určitě v pohodě

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 23.12.17 19:57
@frida77 píše:
Ano je ženatý, a neměli jsme spolu sex, jen mě vzdycky hladil…asi jsem si ho zidealizovala…ale už mě to unavuje:-(.. nikdy bych do sebe neřekla, že se zapletu se ženatým… navíc mě včera slíbil, že se mi ozve a samozřejmě se neozval a já čekám a pořád sleduji telefón, zda se ozve…achjo..a on je určitě v pohodě

Kdoví, kolik takových naivních děvčat čeká, že se jim ozve. :) Vykašli se na nějakého ženatého tydýta, a najdi si normálního kluka, který tě bude opravdu milovat. Jenom zbytečně ztrácíš s ním čas. A ty by jsi chtěla mít doma chlapa s takovým charakterem? :nevim:

eileithia
Kecalka 249 příspěvků 23.12.17 20:04

@frida77 mám podobnou zkušenost jako ty, ne-li stejnou..ale už je to za mnou naštěstí, no a co pomohlo? Najít si jiného chlapa a mít s nim dítě.. :) trvalo mi to skoro 3 roky a ze začátku jsem taky takhle blaznila a trápila se..ženáči jsou holt takový na hezký řečičky a skutek utek :roll:

Malaga
Generální žvanilka 24868 příspěvků 23.12.17 20:11

Ale to přece není žádný vztah…to je jen tvé zbožné nesplnitelné přání, které tě okrádá o čas…
Sama cítíš, že je to k ničemu…není to nic milého, ale on tě nechce, klidně můžeš být jedna z mnoha…hraje si a trápí tě…ale dělá jen to, co ty mu dovolíš…
Nejlepší pro tebe by bylo se stáhnout a přerušit všechny kontakty a to si piš, že po tom by tě kontaktoval, protože by znejistěl co se děje a že už nedrží situaci v rukou on…
Nejspíš to nezvládneš, ale bylo by fajn, kdyby se ti povedlo udělat tlustou čáru bez jakéhokoliv loučení a podobných setkání…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.17 20:29

@frida77 já sice něměla ženatého, ale jinak to bylo to samé, není pro vážný vztah, ale mít mě po ruce to jo. A já abych se utrápila… Nejvíc mi pomohlo přečíst si tuhle realitu v jedný chytrý knížce od Sandry L. Brown :-D dokonce jsem si ty nejdůležitější pasáže o tom, že správně vím, že on mi ten vztah nedá, opsala, a když je nejhůř, vracím se k nim. On byl totiž hodně zaskočen, když jsem ten vztah ukončila, a stále se nějak ozývá, tu sms, tu pohled… je to dost těžký. No a pak kdyžtak zavolat ségře, která mi pomůže, abych mu na sms nereagovala, nebo se mi zrovna ve vhodnou chvíli ozve nějaká kámoška, který když popíšu ten vztah třema větama tak mě uzemní že to vážně vztah nebyl. Využívat takové kámošky. S tím srdíčkem je to těžké, nevěřila bych že i mě potká že budu milovat někoho kdo by mi přinesl jen trápení…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.17 20:34

Přesně jak píše @Malaga - nevím jak ten tvůj, ale ten můj - dělal těžký ramena jak jemu je vždycky fuk když mu ženská napíše, že si našla jiného. Prdlajs. Začal úplně šílet. Najednou furt jezdil. Vzal by si mě. A já byla setkáním a povídání otevřená. Ale když začal vnímat, že ty setkání nevedou k tomu že ho teda chci taky jako on teď mně, tak začal nebýt hezký… Musela jsem ho nakonec úplně všude odříznout, řekl by prostě cokoliv o čem věděl, že by mě to mohlo bolet, i když jak ho znám tak tomu co všechno říkal snad ani nemohl sám věřit. Kdybych se na vstřícnost vykašlala, udělala bych líp - ale zpětně bych to asi nezvládla… :oops: to že začal bejt hnusnej mě teprve k jeho odříznutí přimělo… :nevim: :zed:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 24.12.17 08:35
@frida77 píše:

Tři roky tě jen hladí a jinak jste úplně normální? :zed: Je ti pět?

crempus
Kecalka 334 příspěvků 24.12.17 09:26
@Kobliha51 píše:
Tři roky tě jen hladí a jinak jste úplně normální? :zed: Je ti pět?

Muhehe…alespoň někdo…komu to taky přijde prapodivný..

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 24.12.17 09:40
@crempus píše:
Muhehe…alespoň někdo…komu to taky přijde prapodivný..

Sex jsem nikdy v životě neměla na prvním místě, ale aby mě někdo hladil třeba jen půl roku, tak bych ho poslala do háje. Natož tři roky. V případě že je jim pět, tak je to pochopitelné.

smutny klaun2
Kecalka 411 příspěvků 24.12.17 11:49
@frida77 píše:

Už jen tahle věta vypovídá o charakteru a slušnosti člověka dost. Trápíš se pro někoho, kdo za to zcela jistě nestojí a bráníš srdci, aby se poohlédlo po někom, kdo Ti připraví Vánoce šťastné a ne smutné. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >