Jak ho mám chápat? Zvláštní (ne)vztah

Anonymní
19.6.21 22:49

Jak ho mam chapat? Zvlastni (ne)vztah

Prosim o radu.
Chodim tu casto. Vim, ze se tu resi ruzna temata a ja si s jednim takovym uz 2tydny lamu hlavu :oops:
Zacatkem roku jsem poznala muze, 33, nezadany, bezdetny. Ja osamela matka dvou deti, nemajici cas resit vztahy jsem hledala muze pouze na sex. Kamaradstvi s vyhodami se tomu myslim rika.
Nedavno jsem ale v sobe zacala resit problem, kdy dotycny, ackoliv spolu pouze spime, nikoliv chodime, me zacal kontaktovat casteji a casteji. O vztahu pritom nechce ani slyset-spatna predesla zkusenost.. Zacalo mi vadit to prilisne napojeni na me. Nemam problem zajit ven, na jidlo, pokecat, ale v ramci pravidel stanovenych. Posledni dobou jej radsi ignoruji, sex nebyl cca 2tydny a od te doby si rikam, zda-li to radsi neutnout. On ale vzdy sam napise, vyptava se, jevi zajem. Osobne pusobi chladneji a nad veci. Je vseobecne obetavy. Pracuje v zenskem kolektivu a co vim, „pomaha, kde se da“. me vzdy vita s nejakym dareckem, snazi se chovat mile.. :think: Jen se bojim jestli se nezamiloval :oops: sex s nim je fajn a nechci o nej prijit, ale vztah nepripada v uvahu. :oops:
Jsem hrozne zmatena. Nechci aby tohle pratelstvi prekrocilo urcitou hranici.
Prosim anonym…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.6.21 22:52

Podle mne a me zkusenosti ho ted nejvic laka to, ze ho nechces. Tak prekracuje hranice a dobyva te.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 22:55

Tak si tak rikam jestli nemame toho stejneho? Jestli nas neni vic… radeji anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 22:56

Chlap je lovec. Vždycky chce, co nemá :nevim: VI že jsi nedosažitelná a tím ho přitahuješ. Promluv si s ním, že se ti zdá že nedodržuje pravidla a ať ti narovinu řekne, o co jde. Jestli se zamiloval, nebo má k tomu nakročeno, tak vztah ukončí ať mu neublížíš.

Mmch moje kamarádství s výhodama konci přesně takto. Chlap dostane pravidla, jenže pak začne lovit a chtít mě jenom proto, že já ho nechci :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
938
19.6.21 22:58

Pokud poslední dobrou jeví víc zájmu než ze začátku, tak se zamiloval.
Teda myslím :mrgreen:,možná chce být jen slušný a chce ti dát pocit že si tě váží, což to je supr, jinej by tě mohl brát opravdu jen jako f*ckbunny a i se tak chovat.
Nejlíp uděláš, když mu to řekneš, z očí do očí.
Podle reakce a odpovědi poznáš o co jde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 23:02

Achjo to je v haji a to jsem presne tohle docela dlouho hledala.. :oops: takze myslite, ze cim vic ho budu ignorovat tim to bude horsi? :?
Annymni..treba ano, je mezi zenami oblibeny :oops:
Zakl..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 23:04
@Anonymní píše:
Achjo to je v haji a to jsem presne tohle docela dlouho hledala.. :oops: takze myslite, ze cim vic ho budu ignorovat tim to bude horsi? :?
Annymni..treba ano, je mezi zenami oblibeny :oops:
Zakl..

No te pic, jako ze by mel vic zen samozivitelek co nechteji vztah?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 23:07
@Banane18 píše:
Pokud poslední dobrou jeví víc zájmu než ze začátku, tak se zamiloval.
Teda myslím :mrgreen:,možná chce být jen slušný a chce ti dát pocit že si tě váží, což to je supr, jinej by tě mohl brát opravdu jen jako f*ckbunny a i se tak chovat.
Nejlíp uděláš, když mu to řekneš, z očí do očí.
Podle reakce a odpovědi poznáš o co jde

Dekuji. Achjo..radsi bych, aby to byl ten pripad, co chce jen su*at a vic ho nezajima.. :roll: nadruhou stranu je obetavy opravdu pro vsechny sve kamaradky.. Jakmile se zacnu vyptavat, 'vybuchne",ze se moc staram, jenze ja CHCI vedet na cem jsem :roll: a tak dobry sex uz jsem dlouho nezazila :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 23:09
@Anonymní píše:
No te pic, jako ze by mel vic zen samozivitelek co nechteji vztah?

Co vim jsou ve hre i nejake bezdetne, ale i par mamin..je proste spolecensky, ma kolem sebe hodne zen. A vubec se v nem nevyznam :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
168
19.6.21 23:19
@Anonymní píše:
Dekuji. Achjo..radsi bych, aby to byl ten pripad, co chce jen su*at a vic ho nezajima.. :roll: nadruhou stranu je obetavy opravdu pro vsechny sve kamaradky.. Jakmile se zacnu vyptavat, 'vybuchne",ze se moc staram, jenze ja CHCI vedet na cem jsem :roll: a tak dobry sex uz jsem dlouho nezazila :roll:

Trochu si protiřečíš, pokud ho chceš jen na jedno, nevyptávej se a nechej vedet na čem jsi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
19.6.21 23:21
@Liguére píše:
Trochu si protiřečíš, pokud ho chceš jen na jedno, nevyptávej se a nechej vedet na čem jsi!

Nechtěj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
19.6.21 23:21
@Anonymní píše:
Prosim o radu.
Chodim tu casto. Vim, ze se tu resi ruzna temata a ja si s jednim takovym uz 2tydny lamu hlavu :oops:
Zacatkem roku jsem poznala muze, 33, nezadany, bezdetny. Ja osamela matka dvou deti, nemajici cas resit vztahy jsem hledala muze pouze na sex. Kamaradstvi s vyhodami se tomu myslim rika.
Nedavno jsem ale v sobe zacala resit problem, kdy dotycny, ackoliv spolu pouze spime, nikoliv chodime, me zacal kontaktovat casteji a casteji. O vztahu pritom nechce ani slyset-spatna predesla zkusenost.. Zacalo mi vadit to prilisne napojeni na me. Nemam problem zajit ven, na jidlo, pokecat, ale v ramci pravidel stanovenych. Posledni dobou jej radsi ignoruji, sex nebyl cca 2tydny a od te doby si rikam, zda-li to radsi neutnout. On ale vzdy sam napise, vyptava se, jevi zajem. Osobne pusobi chladneji a nad veci. Je vseobecne obetavy. Pracuje v zenskem kolektivu a co vim, „pomaha, kde se da“. me vzdy vita s nejakym dareckem, snazi se chovat mile.. :think: Jen se bojim jestli se nezamiloval :oops: sex s nim je fajn a nechci o nej prijit, ale vztah nepripada v uvahu. :oops:
Jsem hrozne zmatena. Nechci aby tohle pratelstvi prekrocilo urcitou hranici.
Prosim anonym…

Kdo ví. Může dělat machra, ale třeba se zamiloval. Nebo mu přinejmenším nejsi lhostejná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 23:28
@Liguére píše:
Trochu si protiřečíš, pokud ho chceš jen na jedno, nevyptávej se a nechej vedet na čem jsi!

Spatne jsem se vyjadrila. Chci samozrejme vedet na cem jsem, proroze kdyby mu slo o vic, vycouvam ja.. A vyptavanim jsem nemyslela, ze ho prudim..proste se ho ptam na jeho zivtot atd..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 23:29
@aquarian píše:
Kdo ví. Může dělat machra, ale třeba se zamiloval. Nebo mu přinejmenším nejsi lhostejná.

Joo kezbych se v nem vyznala. Neco takoveho jsem jeste nezazila :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 23:42
@Anonymní píše:
Co vim jsou ve hre i nejake bezdetne, ale i par mamin..je proste spolecensky, ma kolem sebe hodne zen. A vubec se v nem nevyznam :roll:

a nema nahodou taky sestru?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat