Jak ho mohu po takové době stále zajímat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 16:22
Jak ho mohu po takové době stále zajímat?

Zdravím a prosim anonymně. Už 3 a půl roku jsem šťastně zadaná se svým přítelem. Než jsme spolu začali chodit, byla jsem zamilovaná do jednoho s prominutím idiota. V te dobe to byl muj nejlepsi kamarád a hodne pro me znamenal. Kdyz jsem mu ale po dlouhé dobe rekla co citim tak se mnou utnul kontakt. Pak jsem o nem neslysela rok a mezitim zacala chodit s nynějším pritelem. Zacal mi vypisovat a psali jsme si znovu jako kamarádi.. po 2 měsících mi sdělil ze je do me zamilovaný a lituje ze me kdy odmítl a takové bláboly. Tentokrat jsem s nim utla kontakt já (milovala jsem přítele a o nej jsem absolutne nestala) a od te doby byl klid. Jen jsem ho za ty dva roky parkrat potkala s jeho přítelkyni ale dělali jsme ze se neznáme. Na bozi hod jsem byla s pritelem na jedne akci kde jsem ho zahledla opet s jinou přítelkyni. Celou noc tam byl s ni a držel se za ruce ale mezitim do me vypaloval oči a porad me pozoroval.. kam jsme sli tam byl on.. venku, u baru, na tanečním parketu.. a kdykoliv jsem ho zahledla tak na me koukal a me to dost otravovalo.. ignorovat ho nepomahalo. Nechtela jsem za nim jit mu neco rict protoze ho pritel nemusi a ja s ni nechtela jit do jakéhokoli kontaktu. Absolutne k nemu nechovam žádné city a za tu dobu jsem na nej ani nepomyslela ale nechapu proc po takové dobe dela jak kdybych ho zajímala? Zažili jste to nekdo? Resim to protoze mi to celkem zkazilo vecer.

Reakce:
anupati
Kelišová 6442 příspěvků 29.12.18 16:29

Tak jsi ho naštvala,že jsi ho odmítla na podruhé ty.Ego.To je celé :nevim: Nebrala bych to jako projev zájmu,spíš mu to bylo nepříjemné,hodnotil situaci,odhado­val,co jsi asi řekla o něm příteli…milion možností…

mary.27
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 29.12.18 16:30
@Anonymní píše:
Zdravím a prosim anonymně. Už 3 a půl roku jsem šťastně zadaná se svým přítelem. Než jsme spolu začali chodit, byla jsem zamilovaná do jednoho s prominutím idiota. V te dobe to byl muj nejlepsi kamarád a hodne pro me znamenal. Kdyz jsem mu ale po dlouhé dobe rekla co citim tak se mnou utnul kontakt. Pak jsem o nem neslysela rok a mezitim zacala chodit s nynějším pritelem. Zacal mi vypisovat a psali jsme si znovu jako kamarádi.. po 2 měsících mi sdělil ze je do me zamilovaný a lituje ze me kdy odmítl a takové bláboly. Tentokrat jsem s nim utla kontakt já (milovala jsem přítele a o nej jsem absolutne nestala) a od te doby byl klid. Jen jsem ho za ty dva roky parkrat potkala s jeho přítelkyni ale dělali jsme ze se neznáme. Na bozi hod jsem byla s pritelem na jedne akci kde jsem ho zahledla opet s jinou přítelkyni. Celou noc tam byl s ni a držel se za ruce ale mezitim do me vypaloval oči a porad me pozoroval.. kam jsme sli tam byl on.. venku, u baru, na tanečním parketu.. a kdykoliv jsem ho zahledla tak na me koukal a me to dost otravovalo.. ignorovat ho nepomahalo. Nechtela jsem za nim jit mu neco rict protoze ho pritel nemusi a ja s ni nechtela jit do jakéhokoli kontaktu. Absolutne k nemu nechovam žádné city a za tu dobu jsem na nej ani nepomyslela ale nechapu proc po takové dobe dela jak kdybych ho zajímala? Zažili jste to nekdo? Resim to protoze mi to celkem zkazilo vecer.

zkouší to jestli mu nehupsneš do postele, je to prostě lovec… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 16:43

@anupati Prave mi ten pohled prisel jinaci nez to ze by byl na me nastvanej. Ale je to taky moznost.
@mary.27 On lovec neni, to mi ver :lol:

Ou
Kelišová 5885 příspěvků 29.12.18 17:06

Nezajímáš ho ty. Zajímá ho nějaká fantazijní podoba tebe, kterou si vyfantazíroval, když najednou zjistil, že tam pro něj prostě nejsi jako záloha. No a fantazijní podoba je přece lepší, než libovolná reálná holka - není otrávená, přijde jen když ji zavoláš a neotravuje, když ji zrovna nepotřebuješ, dělá přesně to co chceš a tak.

Nech to spát, nenavazuj znovu kontakt, ať se s tím vypořádá sám. Ty si to zvládla a to si do něj byla zamilovaná když byl reálně vedle tebe.

anupati
Kelišová 6442 příspěvků 29.12.18 17:17
@Anonymní píše:
@anupati Prave mi ten pohled prisel jinaci nez to ze by byl na me nastvanej. Ale je to taky moznost.
@mary.27 On lovec neni, to mi ver :lol:

Tak ne přímo naštvaný…takových macho typů je na světě,co nesnese že mu holka dá košem,případně sám ji nechce,ale zase nechce,aby ji měl někdo jiný ..jeden takový mi ještě nedávno aktivně volal a je to 10 let,co jsme od sebe a rozešel se on…a jako projev zájmu to fakt nevnimam.Mozna tak první rok,než mi došlo co mělo.A zase ,bez urážky,na tebe to taky působí zbytečně moc,že jsi ho chytla,jak na tebe koukal.A co?Se tě nesnažil zatlačit do tmavyho kouta a osahávat,abys byla tak pohoršena.Vzdyt se tomu můžeš jen zasmát na ne mít zkažený večer :think:

Addka1
Stálice 77 příspěvků 29.12.18 18:09

@Ou :potlesk: :potlesk: :palec: jojoo přesně tak!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >