Jak ho oslovit, když jsem z něj nervózní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 11:12
Jak ho oslovit, když jsem z něj nervózní ?

Ahoj holky, po dlouhé době jsem poznala někoho, z koho jsem absolutně paf.
Je to hokejista, viděla jsem ho na jedný akci, pozdravili jsme se, proběhl oční kontakt a mám od něj podpis, ale nejen to - já na něj prostě nemůžu zapomenout. Pokecat jsme si bohužel nestihli, protože tam byl dost frmol. :(
Každopádně jsem ho pak našla na fb, odeslalq mu žádost o přátelsví a doufala, že ji přijme, i když jsem tomu zrovna moc nevěřila. No a teď na to koukám a nevěřim svým očím - on to přijal. :D Takže teď už jen přemýšlím, jak ho oslovit, co mu napsat, abych byla originální a nesklouzla jen do:,, Ahoj, jak se máš?''
Napadlo mě akorát mu napsat, že jsem ho viděla a že mi je jasný, že si mě nemůže pamatovat a že mi přijde sympatický, že bych ho radši oslovila osobně než na fb, ale jinak to nešlo(což je pravda) a že bych s ním ráda hodila řeč.
Jsem docela nervózní. Vím, je to jen hokejista, žádnej zombie, takže bych se toho oslovování bát nemusela, ale přesto, kdyby to nebyl hokejista, tak bych nervózní nebyla.
Krom toho, ten důvod, proč se mi líbí není ten, že je to hokejista. Vlastně bych v tomhle případě byla radši, kdyby to hokejista nebyl. :D

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19846 příspěvků 11.02.19 11:16

To je jakej hokejista, nějaká přespolní liga nebo co? Nejlepší bude, když ho oslovíš normálně jako by hokejista nebyl, ale normální kluk co se ti líbí.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 11.02.19 11:22

Kdyby nebyl hokejista, tak z něj nervozní nejsi? Prosimtě normálně mu napiš přesně to, co píšeš výš. A jednej s ním jak s normálním klukem. Ono když se poznáte víc, tak nejspíš zjistíš že opravdu je úplně normální smrtelník jako my ostatní ;)

Premek_Orac
Závislačka 4667 příspěvků 11.02.19 11:31

Ahoj anonymní,
tedy doufám, že nebalíš toho hokejistu, se kterým chodí neteř, to bych ti radu nedal.
Jestli je fakt slavnej, tak si nejspíš nespravuje stránku sám, takže to přátelství nepřijal on. S tím radši počítej.
A pokud náhodou by se tvá zpráva dostala k němu, tak by měla znít nějak ve smyslu: ,,Ahoj, potkali jsme se na akci..... a já tě požádala o podpis. Ráda bych měla příležitost poznat tě víc, na nějaké méně masové akci. Našel by sis čas?"

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 11:47

Máš od něj podpis, takže předpokládám, že to asi není odborářská liga :mrgreen: Taky mě napadlo to, co píše Přemek, že pokud to je jeho oficiální stránka, tak to asi nepofrčí přímo přes něj, abys nebyla zklamaná.

Ou
Kelišová 6216 příspěvků 11.02.19 14:13

Přestaň ho stalkovat a vstup do psychoterapie, kde se naučíš fungovat mezi lidmi tak, aby ty si byla spokojená a nemusela si porušovat zákony. Ano - můžeš fungovat tak, že tě lidi budou mít rádi a dokonce i tak, že sama sebe budeš mít ráda. Ale musíš to zkusti a vzít si k tomu průvodce - v psychoterapii.

To není první diskuze co tu píšeš na tohle téma, jen se mění okolnosti…

Freyia
Nováček 2 příspěvky 11.02.19 17:26

@Ou Nene, žádná stalkerka nejsem. K tomu bych se nikdy nesnížila. A je to moje první diskuze tady. Zaregistrovala jsem se teprve včera večer a diskuze tu mohu zakládat ode dneška a tohle je taky jediná, kterou jsem založila.

Freyia
Nováček 2 příspěvky 11.02.19 17:40
@Michelle_M píše:
Máš od něj podpis, takže předpokládám, že to asi není odborářská liga :mrgreen: Taky mě napadlo to, co píše Přemek, že pokud to je jeho oficiální stránka, tak to asi nepofrčí přímo přes něj, abys nebyla zklamaná.

Taky mě to napadlo, ale koukala jsem, že má jeden oficiální profil a jeden soukromý. Na ten jsem se mu právě ozvala. Taky jsem zjistila, že máme 4 společný přátele.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >