Jak ho požádat o ruku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 09:44
Jak ho požádat o ruku?

Prosím anonym, rodina mě tu zná a nechci, aby to vykecali, takže kdyžtak smazat. Chci požádat přítele o ruku. Už jsme se o svatbě bavili a jsme pro to oba. Jen on je takový stydlín a vim, že to neudělá, takže je to na mě. Měla bych mít prstýnek? Nějaké nápady co říct? Nebo prostě jen vezmeš si mě, bez větší příležitosti? Nemusí to být nijak výjimečné asi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 01.11.18 09:48

teda nevím ale chlapovi se prstýnek nedává, takže bych ho neměla..zkus pěknou večeři doma, svíčky. určitě bych si neklekala nebo tak..prostě normální rozhovor s tím, jestli by si tě nevzal..
my teda po 13 letech vztahu a jednom dítěti jsme si to jen tak mimochodem řekli u televize, že teda jestli bychom se neměli vzít a kdy..žádná štráchy :lol:

terien
Echt Kelišová 8115 příspěvků 01.11.18 09:50

Když už, tak bych si s ním spíš o tom normálně promluvila, rozhodně bych nepořádala nějaký teatrální vystoupení s prstýnkem pro chlapa :roll:

Bubla_Bučková
Závislačka 3824 příspěvků 01.11.18 09:59

8o řekni mu, že by ses chtěla vdávat, jak to vidí on. Když řekne, že chce taky, tak řekneš fajn a uděláme to teda příští rok v červnu? A pak za čerstva do týdne předložit místo.. Hele jak jsme se v sobotu bavili, tak v Jihlavě je tenhle penzion a šlo by mít svatbu na zahradě… No a je to. Stejně tohle musí být troll :lol:

P4ja
Kelišová 6358 příspěvků 01.11.18 10:00
@Anonymní píše:
Prosím anonym, rodina mě tu zná a nechci, aby to vykecali, takže kdyžtak smazat. Chci požádat přítele o ruku. Už jsme se o svatbě bavili a jsme pro to oba. Jen on je takový stydlín a vim, že to neudělá, takže je to na mě. Měla bych mít prstýnek? Nějaké nápady co říct? Nebo prostě jen vezmeš si mě, bez větší příležitosti? Nemusí to být nijak výjimečné asi.

Já koupila čokoláové srdce a růži a normálně jsem za ním doma přišla a řekla mu, že bych si ho chtěla vzít. Ani jsem se ho neptala. Prostě jsem to tak cítila. A nechala míč na jeho polovině. Byl z toho překvapenej, ale vzal to. A romantická žádost o ruku od něj přišla za pár měsíců :D

TAkže pokud to tak cítíš, tak bych se vybodla na nějaké konvence a udělala to tak, jak to cítíš ty. Jestli se ho chceš na rovinu zeptat, a nebo to spíš necháš otevřené. Nebo jestli prstýnek a nebo ne. Je to jen a jen na tobě. Držím palce :kytka:

Tableta
Závislačka 4065 příspěvků 01.11.18 10:01

Já bych teda nežádala, propadla bych se hanbou a manžel asi taky. U nás žádná žádost neproběhla, prostě jsme si sedli a domluvili se :mrgreen: Nic bych na tom neměnila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 10:04
@P4ja píše:
Já koupila čokoláové srdce a růži a normálně jsem za ním doma přišla a řekla mu, že bych si ho chtěla vzít. Ani jsem se ho neptala. Prostě jsem to tak cítila. A nechala míč na jeho polovině. Byl z toho překvapenej, ale vzal to. A romantická žádost o ruku od něj přišla za pár měsíců :DTAkže pokud to tak cítíš, tak bych se vybodla na nějaké konvence a udělala to tak, jak to cítíš ty. Jestli se ho chceš na rovinu zeptat, a nebo to spíš necháš otevřené. Nebo jestli prstýnek a nebo ne. Je to jen a jen na tobě. Držím palce :kytka:

Takhle s tím srdcem je to dobrý. :palec: Tak to řeknu a jen za to teda dodám to vezmeš si mě, ať je to z krku. :)

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 01.11.18 10:04

@Tableta u nas taky..zrovna jsme čučeli na zprávy a bylo tam něco o kom kolik je svateb, rozvodů, narozených děti v manželství a mimo atd..
tak jsme si řekli že je čas se vzít, že ty prachy na manželku na rodičáku přece nenecháme státu :mrgreen: :D ..za tři měsíce byla svatba.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 01.11.18 10:05

Ty jooo to jsi odvážná. V životě bych chlapa o ruku nepožádala..
To mi neříkej, že je až takový stydlin i před ženou svého života, že ji nedokáže požádat o ruku?
Držím palce pak napiš jak to dopadlo :)

terien
Echt Kelišová 8115 příspěvků 01.11.18 10:05
@P4ja píše:
Já koupila čokoláové srdce a růži a normálně jsem za ním doma přišla a řekla mu, že bych si ho chtěla vzít. Ani jsem se ho neptala. Prostě jsem to tak cítila. A nechala míč na jeho polovině. Byl z toho překvapenej, ale vzal to. A romantická žádost o ruku od něj přišla za pár měsíců :DTAkže pokud to tak cítíš, tak bych se vybodla na nějaké konvence a udělala to tak, jak to cítíš ty. Jestli se ho chceš na rovinu zeptat, a nebo to spíš necháš otevřené. Nebo jestli prstýnek a nebo ne. Je to jen a jen na tobě. Držím palce :kytka:

Jakože chlap dostal kytku a žádost o ruku?? 8o twl to bych se hanbou propadla být na jeho místě :oops: a na tom svým asi taky. Už jsem asi fakt stará :mrgreen:

P4ja
Kelišová 6358 příspěvků 01.11.18 10:07
@Anonymní píše:
Takhle s tím srdcem je to dobrý. :palec: Tak to řeknu a jen za to teda dodám to vezmeš si mě, ať je to z krku. :)

Já se neptala. Postě jsem mu to normálně oznámila a pozdejí i dovysvětlila. Tou dobu nás opustilo pár dobrých známých a já si uvědomila, že je život krátkej na to, abychom na něco čekali. A taky oba máme moc rádi svoje babičky, které už nejsou nejmladší, tak i tohle byl důvod. A klasická žádost z jeho strany, pak přišla taky.

A nejlepší na tom bylo, že říkal, že tohle nakopnutí potřeboval, že moc nevěděl, jak do toho a tímhle jsem mu nahrála.

Příspěvek upraven 01.11.18 v 10:11

P4ja
Kelišová 6358 příspěvků 01.11.18 10:09
@terien píše:
Jakože chlap dostal kytku a žádost o ruku?? 8o twl to bych se hanbou propadla být na jeho místě :oops: a na tom svým asi taky. Už jsem asi fakt stará :mrgreen:

Vidíš, já se nepropadla a už to nějaký pátek funguje. :) Záleží na každém :D

zoidberg
Extra třída :D 11916 příspěvků 01.11.18 10:11

Ne prstýnek mít nemusíš, ten se dává ženám. Mužům se nabízí nevěstina spolužačka do trojky. A víš co uděláš, když třeba řekne NE?

Rive
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 01.11.18 10:20

Teda, já si neumím představit, že bych měla žádat o ruku, to bych se asi nevdala nikdy :lol:
Nebylo by lepší se prostě normálně domluvit?
Myslím, že pro chlapa to musí být tak trošku trapné…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2648 příspěvků 01.11.18 10:21

Ja ti nevim, na tvem miste bych se s nim na tohle tema normalne pobavila a domluvila se. Tohle mi prijde takovy az nasilny trosku, zvlast kdyz pises, ze je stydlivej. A taky, tohle kdyby mel potom nekde vykládat, bude akorat za atrakci. Nevim, nejsem chlap, ale nemyslim si, ze pozadani o ruku zenou s pugetem je pro ne neco, co by jim bylo az tak prijemne… Jsou veci, ktere by se meli nechat muzum, to je jedna z nich. Samozrejme je to tva vec, jen pisu svuj nazor.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >