Reklama

Jak ho pozvat na skleničku? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Polednica
Stálice 86 příspěvků 04.03.17 23:24
Jak ho pozvat na skleničku..:-)

Ahoj, dlouho jsem tu nebyla tak vás všechny zdravím :kytka: :mavam:
Můj dotaz zní tak jak jsem uvedla v příspěvku a hned popíšu situaci :)
Seznámila jsem se s ním na veterinární klinice kam jsem přivedla psa k ošetření a jelikož se našel jiný problém který nespadal a nezaměřoval se do odborné znalosti, pan doktor mi pejska přeřadil ke svému kolegovi a tím vše začalo :) Jelikož jsem hodně času musela navštěvovat onu kliniku s panem doktorem jsem se víc a víc dávala do řeči, trochu to i jiskřilo ale já v tu dobu měla přítele a nechtěla jsem víc. Bohužel pejsek nemoci podlehl, nebyl důvod nadále docházet do ordinace pana doktora, nechala jsem to tedy vyšumět a věnovala se raději pořádně příteli. Poté jsem otěhotněla, byla svatba, narodilo se miminko ale bohužel nám to s manželem nevyšlo. Nejsme rozvedeni ale po vzájemné dohodě i s přihlédnutím na naše dítě, žijeme si každý svůj život, bydlíme ale nadále v jednom domě, nepřekážíme si a kupodivu nám to tak klape víc než před rozchodem :)
K věci aby jsem to zkrátila :) jsem příšerná když se rozepíšu. nevím kdy přestat :mrgreen:
Pořídila jsem si nového pejska a před půl rokem si zlomil nožku. Vypravila jsem se na veterinu a Ano! :) potkala jsem tam mého oblíbeného pana doktora. :oops: :) Oba překvapení ale příjemně :* Začali jsme spolu více mluvit, vyptával se jak jsem se celou dobu měla, nakonec jsem se mu svěřila se situací doma, že mám dítě ale s manželem to je tak jak to je.Pan doktor se mi také trošku svěřoval(zdr. problém).Jsou tu jisté sympatie ovšem u toho zatím zůstává a tady je ten háček. Mám pocit, že panu doktorovi nejsem zas tak lhostejná a on mě také ne, vyptává se na dceru stylem jak se má prcek, jaks e cítím, vím že pokud by jsem mu zavolala s problémem, vyslechne mě, poradí a pokusí se mi pomoci. Ráda by jsem ho pozvala na skleničku, na kafe a v čem je problém? :mrgreen:
1,strašně se stydím a hlavně se bojím toho, že pozvání odmítne :oops: a pro mě by to znamenalo si najít jiného zvěrolékaře protože jsem pošuk :) cítila by jsem se trapně ale to určitě není třeba vysvětlovat proč ;) představa po odmítnutí jak se mu hrnu do ordinace je pro mě nepředstavitelná :mrgreen:
2,vrtá mi hlavou proč se třeba nevyvinul zájem z jeho strany mě pozvat první ale možná tuším :think: když jsem mu řekla jak to doma nyní funguje, koukal nějak zaraženě :?
3,On je,,pan doktor,,já mám pouze střední školu ukončenou výučním listem plus akreditovaný všeobecný sanit.kurz,s pe­čovatelským kurzem jsem teprve v začátku a budu si dodělávat dálkově maturitu. Přeji si po RD pracovat v nemocnici ale ten pocit že on je a já mám výučák :think: :oops: Ale asi zjistil že nejsem úplně ztracená(blbá) :lol: a baví se se mnou i o případech co má v práci a rozebírá se mnou vhodnost léčby zvířecích pacientů :srdce:,tak by to vzdělání a překážka být nemusela :mrgreen: :)
4,není ženatý a nemá děti, to jsem si od něho šikovně zjistila :lol:
5,poradíte mi prosím jak slušně, jasně, prakticky a sluníčkově pozvat dotyčného někam na kávu? :) :hug: A věřte, že jsem si na papír psala varianty celý večer ale nic se mi nezdálo dost nobl :lol:
6,hodně mi na něm záleží a nerada by jsem něco pokazila hned v začátku :oops: Nebo je jiná varianta to nechat být a počkat jak se celá situace vyvine sama :think: :nevim:
Moc se omlouvám za tuto noční hodinu ale za prve jsem sova :) a za druhé tady šílím a hrabe mi celý večer, tak mě v tom prosím nenechte :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 04.03.17 23:34

O co si neřeknete, to nedostanete. Samy od sebe se věci nezmění, leda se po…

Zajděte si pro léky na odčervení a při té příležitosti se zcela napřímo zeptejte, jestli by na to kafe nezašel.

Jste dospělí, není třeba z toho dělat románek pro studentky.

Pokud vám jde o něco v realitě, tak můžete jedině získat. Pokud jsou pro vás důležitější sny, tak ty vám svým odmítnutím pochopitelně může rozbít.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 23:35

Nikdy se mi nevyplatilo nekam chlapa zvat a melo to svuj duvod. A ze jsem to udelala v davne nevedomosti jen parkrat - dnes uz k tomu nevidim duvod vubec. Nech ho, at te pozve sam. Vim, ze je dnes „jina doba“, ale chlap, kdyz te chce videt, nepotrebuje k tomu urychlovace a nadbihani z tve strany. Je dost mozne, ze by ze slusnosti sel a ty bys pak byla jen zklamana, zes tlacila na pilu, odkryla karty a nic z toho nebylo. Dej mu najevo zajem a pozvani nech na nem. (jo a JAK dat najevo zajem? Ty jsi z neho tak poprdena - v dobrem :D - ze uz to urcite pochopil). Neboj se nic, laska si te najde. Pred tou mrchou jeden nezdrhne :srdce:

Dojcanis
Závislačka 3644 příspěvků 04.03.17 23:44

@Polednica krásný,je to jak z nějakého romantického filmu tyooo :jazyk: :lol: :oops:

Polednica
Stálice 86 příspěvků 04.03.17 23:47
@Ou píše:
O co si neřeknete, to nedostanete. Samy od sebe se věci nezmění, leda se po…

Zajděte si pro léky na odčervení a při té příležitosti se zcela napřímo zeptejte, jestli by na to kafe nezašel.

Jste dospělí, není třeba z toho dělat románek pro studentky.

Pokud vám jde o něco v realitě, tak můžete jedině získat. Pokud jsou pro vás důležitější sny, tak ty vám svým odmítnutím pochopitelně může rozbít.

Pro léky na odčervení si zrovna jdu příští měsíc :) Jak píšete, že mohu jedině získat, máte pravdu.Pan doktor má všeobecný přehled, baví mě s ním diskutovat, tak pokud by to nevyšlo, přiučIT se něčemu, to také není k zahození :nevim: Ale mám právě strach z odmítnutí a ten pocit z následných návštěv u něho v ordinaci no nevím :oops: Ale budu upřímná, nerada by jsem o pana doktora přišla :oops: je to jeden z těch veterinářů, který své práci dal vše, žije pro to co dělá a dělá to perfektně. To jsem ale odbočila od tématu :oops:
Nebylo by lepší ho spíš pozvat telefonicky :nevim: Vím, že eticky je to lepší ústně ale já se dost stydím a než by jsem něco vykoktala, tak si o mě pomyslí něco v tom smyslu, že jsem dementní. :lol:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 04.03.17 23:48

Také se mi nikdy nevyplatilo pozvat chlapa. Potvrdilo se mi vždy pravidlo, že chlap pokud má zájem, pozve sám. Ale k tobě -pokud máš na to odvahu, tak z toho nedělej drama, zajdi na veterinu s nějakým "vymyslenym "zdr. problémem tvého pejska a při povídání nadhod, jestli by nebylo lepší si popovídat někde třeba u kafe.Bud řekne ano a nebo odmítne:-)

Polednica
Stálice 86 příspěvků 04.03.17 23:54
@Myssicka píše:
Nikdy se mi nevyplatilo nekam chlapa zvat a melo to svuj duvod. A ze jsem to udelala v davne nevedomosti jen parkrat - dnes uz k tomu nevidim duvod vubec. Nech ho, at te pozve sam. Vim, ze je dnes „jina doba“, ale chlap, kdyz te chce videt, nepotrebuje k tomu urychlovace a nadbihani z tve strany. Je dost mozne, ze by ze slusnosti sel a ty bys pak byla jen zklamana, zes tlacila na pilu, odkryla karty a nic z toho nebylo. Dej mu najevo zajem a pozvani nech na nem. (jo a JAK dat najevo zajem? Ty jsi z neho tak poprdena - v dobrem :D - ze uz to urcite pochopil). Neboj se nic, laska si te najde. Pred tou mrchou jeden nezdrhne :srdce:

A zrovna jsem chtěla napsat jak dát najevo zájem! :lol: :palec:
Toho, že by si něčeho všiml, to nevím :think: já zase v určité situaci umím city ukrýt, bavím se s ním spíše korektně a je pravda, že mu asi moc najevo to že mám zájem nedávám :) Tak jak píšeš, mám zkusit trochu víc dát na zřetel, že mě zaujal? Nebudu ze sebe sice rvát šaty až půjdu pro prášky :lol: ale tak nějak víc se k němu přitisknu, až bude datlovat zprávu do počítače, to by jsem mohla a to by mohlo stačit :think: :lol: :oops:

Polednica
Stálice 86 příspěvků 04.03.17 23:57
@EvulinkaB18 píše:
Také se mi nikdy nevyplatilo pozvat chlapa. Potvrdilo se mi vždy pravidlo, že chlap pokud má zájem, pozve sám. Ale k tobě -pokud máš na to odvahu, tak z toho nedělej drama, zajdi na veterinu s nějakým "vymyslenym "zdr. problémem tvého pejska a při povídání nadhod, jestli by nebylo lepší si popovídat někde třeba u kafe.Bud řekne ano a nebo odmítne:-)
:palec: :palec: :palec: :palec: :palec: anoooo, to je ono :D no a jsem zachráněna, já věděla proč sem napsat :lol: Pejsek si opět drbe ucho :roll: ale vše zlé je pro něco dobré, tohle bude na konzultaci docela dlouhou :mrgreen: :lol: :hug:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.03.17 00:00
@Dojcanis píše:
@Polednica krásný,je to jak z nějakého romantického filmu tyooo :jazyk: :lol: :oops:

Mě to tak krásný nepřijde vzhledem k situaci doma :?
Zakladatelko, zeptej se a uvidíš. Víš co se říká, líná huba, holé neštěstí.

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 05.03.17 00:00

Tak ho pozvi na sklenicku s tim ze potrebujes probrat neco o nejakem nemocnem zviratku (kamaradky atd) ale ze v ordinaci ho nechces zdrzovat protoze je to komplikovany… A uvidis no :kytka:

Polednica
Stálice 86 příspěvků 05.03.17 00:02
@Dojcanis píše:
@Polednica krásný,je to jak z nějakého romantického filmu tyooo :jazyk: :lol: :oops:

A přesně tak se cítím :oops: :hug: Takové to chvění v břiše, to očekávání a napětí :) :oops: Po dlouhé době je to tu znovu a nedoufala jsem, že mě to může ještě potkat :?
Ale raději stojím pevně nohama na zemi a počítám i s tou variantou, že pro mě sluníčko svítit nebude a než si něco snít a být pak zklamaná a dopadnout hubou na zem to nechci.Ale díky :hug:

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 05.03.17 00:02

Manzel mi ted rika ze mam vzkazat abys vzala pejska a doktora pozvala na rande s tim ze kdyz odmitne tak mu zlomis nozicku, coz by zverolekar nepripustil… Ach jo, chlapi :pocitac: :mrgreen:

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 05.03.17 00:05

@jaelisa ehm, jako že v ordinaci nechce autorka řešit něco co do ordinace patří a chce ho pracovními věcmi zdržovat ve volném čase?

Jinak zakladatelko - nehledej v tom zápletku z romantického filmu, nevkládej do toho žádnou osudovost, nemaluj si svatbu na zámku a domeček plný zvířátek.

V docela formálním prostředí ordinace ani nemá moc smysl zanechávat náznaky a přísliby. A tedy je dobré počítat s tím, že nejsi ani první, ani poslední co zkouší sympatického doktora sbalit.

Proto mi věcnost - co kdybychom zašli na kávu a uvidíme - přijde jako nejdůstojnější a s největší pravděpodobností na úspěch. Když bude odmítat, tak bude odmítat natolik zdvořile, aby nepřišel o platící klientku, že.

Polednica
Stálice 86 příspěvků 05.03.17 00:12
@Borůvka1990 píše:
Mě to tak krásný nepřijde vzhledem k situaci doma :?
Zakladatelko, zeptej se a uvidíš. Víš co se říká, líná huba, holé neštěstí.

A jsme u toho :? To je právě to co si myslím, že je překážka. Já sice s manželem žiji v jedné domácnosti ale pouze jako spolubydlící. Manžel má novou partnerku a jezdí za ní, každý žijeme sám za sebe a jediné co nás spojuje je naše dítě, nic víc, nic.. :nevim: Ale vykládej to chlapovi, který má třeba zájem :? To je jako když říká chlap milence :moje manželka mi nerozumí, žijeme jako bratr a setra a podobné věty :nevim: no je to tak.
Mám pocit, že zakopaný pes proč mě ještě nikam nepozval je právě v tomto případu. Právě se pořád vyptává jak to máme doma a jestli se už něco změnilo, jestli se manžel bude stěhovat. Jen tak pro nic za nic by se také neptal, pokud by jsem ho zajímala pouze jen jako klient :nevim:

Polednica
Stálice 86 příspěvků 05.03.17 00:16
@jaelisa píše:
Manzel mi ted rika ze mam vzkazat abys vzala pejska a doktora pozvala na rande s tim ze kdyz odmitne tak mu zlomis nozicku, coz by zverolekar nepripustil… Ach jo, chlapi :pocitac: :mrgreen:
:jazyk: hustýýýý :palec: Manželovi vyřid, že si tu nožičku raději zlomím sama a budu kničet u veteriny tak dlouho, dokud nebudu přijata na milost :jazyk:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama