Jak ho přesvědčit ke stálému spolubydlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 13:25
Jak ho přesvědčit ke stalemu bydlení?

Ahoj, chtěla bych se s vámi poradit. Možná znát i názor mužů. Je mi 22, priteli 25. Máme spoli malý pronajatý byt, teď hledáme něco lepšího. Jde o to, že máme už od počátku studia na VŠ nastaveno, že spolu jsme 4 dny v týdnu a na další nepracovni jezdíme každý ke své rodině. Oba máme s našimi rodinami hezky vztah. Na priteli Teda hodně visi jeho babička, kterou mám ráda a nechci je odtrhavat. Mně ale tohle nestačí, nebaví mě furt jezdit s kufrem tam a zpet. Vím, že u jiných páru to funguje normálně, že spolu dva bydlí. Mluvili jsme o tom, on řekl že se budeme snažit být ve společném bytu i o víkendu, ale byly to spíš jen sliby. Já se mu Teda nedivím, on má doma vlastní byt, takže si jezdí ode mě na 3 dny odpočinout a max. mi nabídne, ať za ním přijedu, ale že chce být prostě s rodinou. Já nevím, jestli to je v 25 ještě normální.
Jak to řešit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
cocomoon
Kecalka 387 příspěvků 25.07.19 13:27

To fakt nikdy nejezdíte k příbuzným, spolu, ale jen každý ke svejm? A to nikdy nemáte víkend jen sami pro sebe?
Se nedivím, že ti to nestačí. Mě by to jako chlapovy taky nestačilo.

Sojkka
Závislačka 2615 příspěvků 25.07.19 13:30

V podstaě spole jenom chodíte, nevidím důvod proč byste neměli mít ještě každý svůj život se svou rodinou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 13:31

@cocomoon
Někdy ano, ale je to návštěva na hodku, pak každý k sobě.
Tak před 3 měsíci jsme byli v sobotu na výletě..
Já zas nechci ho do ničeho tlačit, on se vždy pak sekne..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 13:32

@Sojkka chodíme, ale už 4. rokem..

cocomoon
Kecalka 387 příspěvků 25.07.19 13:35

Tak asi není připravený na vztah, nebo tě má přes tejden jen jako ohřívátko postele.
Před třema měsícema být v sobotu na vejletě. To se nedá moc počítat.
Já třeba v 25 šmejdil po zábavách a tak a rozhodně bych chtěl, aby tam moje holka byla občas semnou.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 25.07.19 13:37

Jak dlouho jste spolu?

Pokud déle, než třeba dva, tři roky, tak je potřeba počítat s možností, že s tebou prostě bydlet nechce. Pak je lepší hledat někoho, od koho si nebudete muset navzájem odpočívat.

Nejde o to, jak to mají a nebo nemají ostatní a co je normální- ale jak spolu vyjdete…

Sojkka
Závislačka 2615 příspěvků 25.07.19 13:41
@Anonymní píše:
@Sojkka chodíme, ale už 4. rokem..

Já chápu, ale vždyť je ti teprve 22, jemu 25, studujete. Zdaleka ještě nemusí mít pocit, že je nutné být spolu 24/7.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 13:44

Ještě máš možnost tu transformaci dosavadního systému zkusit postupně… Jednou prostě zůstat v podnájmu i v dobu, kdy on teda odjede a až se vrátí a bude si myslet, že máte teď ty společné 4 dny, tak říct a na 2 dny teď jedu k našim je navštívit, ale o víkendu bychom si mohli udělat výlet tam a tam a příští víkend bychom v sobotu společně jeli navštívit tvoje rodiče, co si o tom myslíš?… A když se zeptá, proč ta změna, tak názorně vysvětlit, že chceš začít žít jako skutečný pár ve společném bytě, kdy sek rodině jezdí na návštěvu, ne tam na půl týdne bydlet. Pokud bude i po vysvětlení tvých pocitů proti, tak s ním hneš asi těžko a na to už není žádná rada.

zoidberg
Extra třída :D 13377 příspěvků 25.07.19 13:45

Zase abys nepřepálila start. Jste si vzácnější, být pořád spolu je omezující.

Martina D.
Závislačka 2587 příspěvků 1 inzerát 25.07.19 13:51
@Sojkka píše:
Já chápu, ale vždyť je ti teprve 22, jemu 25, studujete. Zdaleka ještě nemusí mít pocit, že je nutné být spolu 24/7.

A kdy má chtít být jeden s druhým 24/7, po 8 letech nebo až po 10 letech?? :roll:

Zakladatelko, pokud nechce trávit žádný víkend s tebou a dává přednost rodině, tak tě „až tak moc nežere.“ Asi jsi mu dobrá jen na zahřívání postele a na péči o domácnost, jinak má radši maminku… Zkusila bych mu to vysvětlit a následně bych se chodila o víkendech bavit s kamarádkami třeba do barů a bez něho, a pokud ani tohle s ním nehne, rovnou bych se o těch víkendech poohlédla po někom jiném.

Ennny
Závislačka 4093 příspěvků 25.07.19 14:01
@Sojkka píše:
Já chápu, ale vždyť je ti teprve 22, jemu 25, studujete. Zdaleka ještě nemusí mít pocit, že je nutné být spolu 24/7.

A kdy toho pocitu jako dosáhne po 10 letech? To jí taky dost možná odkopne, holka ve věku kdy by měla rodit a bude si hledat nového chlapa protože ten měl 10 let čas na to aby se vyjádřil :roll: představ si že každý nechce rodinu po 30ce já v jim věku měla dvě děti a byla 3 roky vdaná…tím chci jen říct že každý nečeká do 30ti aby si založil rodinu a budoval budoucnost

Já bych chtěla po něm konkrétně vědět, proč s tebou nechce bydlet trvale, v 25 sakra nepotřebuje každý týden 3 dny maminku ne? :roll:

Sojkka
Závislačka 2615 příspěvků 25.07.19 14:01

@Martina D. A to jako když spolu budeme 24/7 tak to je ten jediný důkaz naší bezmezné lásky? Sama zakl píše, že má u rodičů vlastní byt. Třeba vůbec neplánuje zůstavat tam, kde studují a pořizovat si nový byt. Proboha nikoho nelze k sobě přivazovat tím, že budeme veškerý čas trávit jenom spolu.

Jana525
Kelišová 5833 příspěvků 25.07.19 14:06

Normalni znamena pro kazdeho neco jineho.
Asi mate kazdy jine predstavy. proste si to vyrikejte a je take mozne, ze se na tech zivotnich neshodnete. Jste oba mladi, neni treba propadat panice, cekaji vas i jini partneri. Kazdopadne bych nikoho do niceho nenutila.

Ennny
Závislačka 4093 příspěvků 25.07.19 14:07

@Jana525 proč by je jako měli čekat i jiní partneři 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama