Jak ho vyhnat z hlavy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 14:24
Jak ho vyhnat z hlavy?

Ahoj,
Je mi šestnáct a vím, že podobných nevydařených zamilovaní bude ještě moc, ale teď se asi potřebuju jen někam vypsat.. ‌Skoro dva roky jsem byla v kontaktu s jedním klukem, nejprve jsme si hrozně dlouho jen psali, ale po nějaké době si našel přítelkyni a já myslela, že tím to skončilo. On se však po krátké době ozval sám od sebe znovu a (i když jsem věděla, že to není dobře) začali jsme si psát opět. Celou dobu mi psal sladké kecy typu „mám tě rád“, „hrozně mi na tobě záleží“, „moc už mi to s tou mojí neklape, stačí počkat, až se rozejdeme“ a podobně.. Místo abych mu řekla, že jestli to tak je, tak ať začne být se mnou, místo s ní, tak jsem v tomhle pokračovala dost dlouho, protože jsem ho prostě neuměla odmítnout.. Začali jsme spolu chodit ven později, všechno bylo čistě kamarádské až do jednoho venku, kdy mě prakticky opil (ano vím, měla jsem mít rozum a říct ne, ale v jeho přítomnosti prostě dělám jen špatné rozhodnutí) a něco na mě zkoušel.. Po tomhle incidentu napsala moje kamarádka jeho přítelkyni (bez mého vědomí) všechno, co se poslední dva roky dělo a já jsem se s ním pokusila ukončit komunikaci… On mi ovšem napsal, že je to mezi ním a tou jeho zase všechno v pohodě a že ho mrzí, jak to mezi námi skončilo a že by v tom chtěl pokračovat.
Otázka tedy je, jak ho dostat z hlavy, protože mám nutkání se s ním opět začít bavit, i když vím, že to nepřinese nikdy nic dobrého a že mu na mě ani nezáleží.. Možnost, že ho přestanu úplně vídat tu není, máme stejnou školu a ještě k tomu, je to můj trenér v posilovně..
Jak jste vy přes určité osoby přenesli? :roll:

Reakce:
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1737 příspěvků 5 inzerátů 02.01.19 14:37

Jezis,to uplne bije do oci,ze on jen zneuzil tve naivity :roll:

Teris195
Stálice 65 příspěvků 02.01.19 14:41

Tak za prvé, ji jen tak neopustí, rozhodně ne kvůli tobě, za druhé pokud tohle dělá jí, pravděpodobně by to dělal i tobě (podváděl tě, psal si s jinými…). Rozhodně si tě neváží a vážit si tě ani nezačne. A to není myšleno nějak špatně vůči tobě.
To nutkání prostě musíš potlačit a sama si uvědomit, že je to prostě v.l. A o tom tě podle mě přesvědčí jen nějaký jeho další „skvělý“ čin a nebo to prostě časem přejde. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 14:48

@Twixinka teď už to vím, dlouhou dobu jsem si říkala (nebo spíš přála), že to tak není.. Po tomhle posledním incidentu mi to ale došlo, akorát mě k němu pořád něco táhne a nevím, jestli mi na něm přestane záležet, zvlášť, když ho budu muset vídat..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >