Jak ho vyhnat z hlavy?

Anonymní
2.1.19 14:24

Jak ho vyhnat z hlavy?

Ahoj,
Je mi šestnáct a vím, že podobných nevydařených zamilovaní bude ještě moc, ale teď se asi potřebuju jen někam vypsat.. ‌Skoro dva roky jsem byla v kontaktu s jedním klukem, nejprve jsme si hrozně dlouho jen psali, ale po nějaké době si našel přítelkyni a já myslela, že tím to skončilo. On se však po krátké době ozval sám od sebe znovu a (i když jsem věděla, že to není dobře) začali jsme si psát opět. Celou dobu mi psal sladké kecy typu „mám tě rád“, „hrozně mi na tobě záleží“, „moc už mi to s tou mojí neklape, stačí počkat, až se rozejdeme“ a podobně.. Místo abych mu řekla, že jestli to tak je, tak ať začne být se mnou, místo s ní, tak jsem v tomhle pokračovala dost dlouho, protože jsem ho prostě neuměla odmítnout.. Začali jsme spolu chodit ven později, všechno bylo čistě kamarádské až do jednoho venku, kdy mě prakticky opil (ano vím, měla jsem mít rozum a říct ne, ale v jeho přítomnosti prostě dělám jen špatné rozhodnutí) a něco na mě zkoušel.. Po tomhle incidentu napsala moje kamarádka jeho přítelkyni (bez mého vědomí) všechno, co se poslední dva roky dělo a já jsem se s ním pokusila ukončit komunikaci… On mi ovšem napsal, že je to mezi ním a tou jeho zase všechno v pohodě a že ho mrzí, jak to mezi námi skončilo a že by v tom chtěl pokračovat.
Otázka tedy je, jak ho dostat z hlavy, protože mám nutkání se s ním opět začít bavit, i když vím, že to nepřinese nikdy nic dobrého a že mu na mě ani nezáleží.. Možnost, že ho přestanu úplně vídat tu není, máme stejnou školu a ještě k tomu, je to můj trenér v posilovně..
Jak jste vy přes určité osoby přenesli? :roll:

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Twixinka
2.1.19 14:37

Jezis,to uplne bije do oci,ze on jen zneuzil tve naivity :roll:

  • Nahlásit
  • Citovat
545
2.1.19 14:41

Tak za prvé, ji jen tak neopustí, rozhodně ne kvůli tobě, za druhé pokud tohle dělá jí, pravděpodobně by to dělal i tobě (podváděl tě, psal si s jinými…). Rozhodně si tě neváží a vážit si tě ani nezačne. A to není myšleno nějak špatně vůči tobě.
To nutkání prostě musíš potlačit a sama si uvědomit, že je to prostě v.l. A o tom tě podle mě přesvědčí jen nějaký jeho další „skvělý“ čin a nebo to prostě časem přejde. :nevim:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.19 14:48

@Twixinka teď už to vím, dlouhou dobu jsem si říkala (nebo spíš přála), že to tak není.. Po tomhle posledním incidentu mi to ale došlo, akorát mě k němu pořád něco táhne a nevím, jestli mi na něm přestane záležet, zvlášť, když ho budu muset vídat..

  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama