Reklama

Jak ho vymazat z hlavy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:34
Jak ho vymazat z hlavy?

Dobrý večer, po delší době si jdu vylít srdíčko… prosím o pochopení anonymu…
Mám 12 lety vztah a 5 letého syna. Partnera miluji, ale už mezi námi není taková ta jiskra, motýli v břiše atd… což je asi normální. Větší problémy ve vztahu nemáme. No a ted k věci. Poznala jsem muze, známe se už delší dobu. Od začátku, co se známe to mrzi námi silene jiskri, cítíme se spolu krasne, jen nám moc fajn. Nutno říct, že jsme spolu nikdy nic neměli, protože í on je ve vztahu a má děti a asi i fungující vztah. Několikrát skoro k necemu došlo, ale asi že strachu rozbití rodiny k ničemu nikdy nedošlo. Nebo spíš není kde a jsme ž malého města, kde se každý zná s každým. Takže asi tak. Oba víme, že kdybysme neměli vztah, tak jsme dávno spolu. A je to opravdu vyčerpávající. Dlouho jsem se bránila tomu si přiznat, že jsem zamilovaná, ale asi opravdu jsem. Srdce mě k němu silene táhne i on zo tak má, ale rozum říká nee:((. Cítím se s ním úžasne, ve všem si rozumíme, máme stejný humor a siiiilene mě přitahuje. I on mi to dává dost najevo. Řekla jsem si, že se omezim, abych ho vidala. Ale jak ho mám dostat z hlavy? Téměř každý den se mi o něm zda a už fakt nemůžu takhle dal. Partner nic netuší. Cítím, že k sobě patrime, takový ten pocit, že jsme se našli, ale nemuzeme spolu být:(((. I on říkal, potkat mě o nelolik let zpět, je to všechno jinak… Jak na něj přestat myslet? Jak zapomenout? Je mi úplně na nic :((

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3455 příspěvků 07.08.18 20:36

od jakého věku si s manželem? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:39

@Bubla_Bučková od 20, záleží na tom?

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 07.08.18 20:43
@Anonymní píše:

A nepsala jsi jinde, že jsi dva měsíce po rozchodu? :zed:

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 07.08.18 20:44

Tak základ je nestykat se, nekontaktovat. Když se budete dál slejzat, tak jednou najdete způsob jak a kde …
S tím netušením partnera si nebuď tak jistá, zná tě roky. Ty si možná přijdeš pořád stejná, ale nejsi. Může klidně tušit, jen tě ještě nekonfrontoval. A že nic nebylo? To ti v konečném důsledku může být k prdu, důkaz mu nepredlozis.
Takže já bych se zaměřila hlavně na to, jak moc by tě zasáhlo, kdybys zavinila rozpad vašeho vztahu. Nešťastný zraněný partner, dítě co nechápe, proč už s vama tatínek nebydlí… To všechno pro motylky v břiše. Třeba si to pak srovnas v hlavě, kde leží tvoje priority.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:44

@Russet určitě ne, to musel být mít a podobny pribeh??? :nevim:

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 07.08.18 20:46

Aha. Anonymních tulipánem je tu víc :roll: Jinde píšeš, ze ti je 20 a nemáš menzes.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13448 příspěvků 07.08.18 20:47
@Russet píše:
A nepsala jsi jinde, že jsi dva měsíce po rozchodu? :zed:

To byla jiná anonymní se stejnou ikonkou (nová feature na EM, přiděluje systém)

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 07.08.18 20:48
@Mango_Lassi píše:
To byla jiná anonymní se stejnou ikonkou (nová feature na EM, přiděluje systém)

Aha. Tak to bude dobrej guláš :P

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 07.08.18 20:48

@Russet neprirazuje teď ty obrázky k anonymním systém?

Mango_Lassi
Extra třída :D 13448 příspěvků 07.08.18 20:49
@Russet píše:
Aha. Anonymních tulipánem je tu víc :roll: Jinde píšeš, ze ti je 20 a nemáš menzes.

Ikonky se přidělují anonymním náhodně. V jiné diskuzi šlo o jinou anonymní.

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 07.08.18 20:50
@Jitul.kaaa9 píše:
@Russet neprirazuje teď ty obrázky k anonymním systém?

To jsem si nevšimla, ale pokud se v jedné diskuzi sejdou dvě anonymky, tak každá bude s jinou kytkou?

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 07.08.18 20:50
@Russet píše:

V kazdy diskuzi ma anonymni ma jinou kytku. Tzn.neprenasi se do dalsich diskuzi, ale zustava jen v ty jedny, konkretni ;)

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 07.08.18 20:51
@Russet píše:
To jsem si nevšimla, ale pokud se v jedné diskuzi sejdou dvě anonymky, tak každá bude s jinou kytkou?

Tak, tak. Je jich v obehu 15 kytek.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13448 příspěvků 07.08.18 20:51
@Anonymní píše:

Celkem záleží. Evidentně jsi nevybouřená a proto tě to nyní trochu dohání. My, co jsme se stálým partnerem třeba od 30 a něco jsme si už v tom úplném mládí užily, jsme trochu odolnější, mně přijde

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >