Reklama

Jak ho zase zaujmout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 31.01.18 08:31
Jak ho zase zaujmout

Ahoj potřebuji radu, vidala jsem se s jedním klukem nějakou dobu a když jsem malinko naznacila že bych možná stala o něco víc tak se stáhnul a řekl mi, že z jeho strany to bylo jen o sexu a že už se mnou nechceš nic mít, to jsem prekousla dobry, pak mi oznámil že se teď vida s jinou holkou, taky dobrý mě mezitím došlo že s ním chci zůstat aspoň kamarádka a mám ho rada, nějakou dobu to bylo takové že jsme furt něco resili a sotva jsme se bavili nebo si napsali, minulý týden už to bylo lepší, psali jsme si jako kamaradi a chvilemi už to bylo jako dřív, dokonce chtěl za mnou přijet, ale nevyšlo to nakonec se vymluvil že kdyby ke mě přijel tak by to dopadlo špatně, že by se neudržel a vyjel po me, vím že se mu pořád líbim a vím že se bojí toho co by bylo, ale zase si myslím že tim by se to mezi námi aspoň trochu prolomilo, v sobotu jsem na něho vyjela protože mi slíbil že něco podnikneme a nakonec se na mě vykaslal a domluvil se s tou holkou a já se naštvala a on byl na mě hnusnej a od ty doby už si zase skoro nepiseme, včera jsem mu napsala a chvilku jsme si psali ale pak už neodepsal, ráno jsme se potkali a úplně normálně jsme se bavili a i jsem měla pocit že se se mnou baví rád,☺ vím že tou sobotou jsem to pokazila ale nemám ráda když mi někdo něco slibuje a pak nic???? trápim se, chci se s ním bavit ale nevím jak nějak vyvolat jeho zajem, mám mu napsat první nebo počkat až bude chtít

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10627 příspěvků 31.01.18 08:33

Vykasli se na nej a najdi si nekoho, kdo o tebe bude stat

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10044 příspěvků 31.01.18 08:34

Nech ho byt, když bude chtit ozve se sám. Hlavně se mu nevnucuj

Heivka
Závislačka 3088 příspěvků 31.01.18 08:34

Nedělat ze sebe blba! Za chlapama a autobusem se neběhá, vždycky přijede další. Jinak pokud je už s někým jiným tak to chce zapomenout, nekontaktovat a najít si jinou zábavu.

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 31.01.18 08:37
@Heivka píše:
Nedělat ze sebe blba! Za chlapama a autobusem se neběhá, vždycky přijede další. Jinak pokud je už s někým jiným tak to chce zapomenout, nekontaktovat a najít si jinou zábavu.

Není s ní, sam mi řekl že nechce vztah, jen sex No, ale to je mi fuk, já s ním chci zůstat kamarádka aspon

Hroznej puberťák
Závislačka 4457 příspěvků 31.01.18 08:38

Výjimečně si nebudu dělat srandu a odpovím vážně - kašli na to, z toho nic kloudnýho nekouká ;)

Petra67
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 31.01.18 08:40

@Terezka.nova25 Ale nechceš, nelži sama sobě…to je takový klasický případ…zažily jsme to snad všechny. On si s tebou hraje, dělá z tebe vola…a ty na to přistupuješ. To je fakt :roll:

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 31.01.18 08:44
@Tichošlápek píše:
Nech ho byt, když bude chtit ozve se sám. Hlavně se mu nevnucuj

Nebudu už mu psát první

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 31.01.18 08:44

@Terezka.nova25 Má jinou a tím by to pro tebe mělo skončit. Zbytečně prohlubuješ agonii a komplikuješ si život (chachá, určitě bych kdysi taky poslechla, asi si každý potřebujeme nabít čumák sám :lol: )

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 31.01.18 08:45
@Petra67 píše:
@Terezka.nova25 Ale nechceš, nelži sama sobě…to je takový klasický případ…zažily jsme to snad všechny. On si s tebou hraje, dělá z tebe vola…a ty na to přistupuješ. To je fakt :roll:

Sama nevím co chci, nechci o něho přijít no

Hroznej puberťák
Závislačka 4457 příspěvků 31.01.18 08:47

Hele, napíšu ti to jako chlap. Chlapi většinou nechtějí mít „jenom“ kamarádky, a v takovém případě už vůbec ne. A ty taky nechceš být „jenom“ kamarádka, jen doufáš, že tím zůstaneš v kontaktu a časem ho překecáš. To fakt není cesta, jen se budeš trápit a zasklíš si šance jinde. A sorry, napíšu to tvrdě, ale přijít o něj nemůžeš, když ho nemáš. Zkus ho hodit za hlavu, ve svém vlastním zájmu :kytka:

frndulka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 31.01.18 08:56

Nevím, proč tu zakládáš tyhle diskuze pořád dokola :roll: :zed: :pocitac:

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 31.01.18 08:57
@Hroznej puberťák píše:
Hele, napíšu ti to jako chlap. Chlapi většinou nechtějí mít „jenom“ kamarádky, a v takovém případě už vůbec ne. A ty taky nechceš být „jenom“ kamarádka, jen doufáš, že tím zůstaneš v kontaktu a časem ho překecáš. To fakt není cesta, jen se budeš trápit a zasklíš si šance jinde. A sorry, napíšu to tvrdě, ale přijít o něj nemůžeš, když ho nemáš. Zkus ho hodit za hlavu, ve svém vlastním zájmu :kytka:

Já upřímně nevím, jediný co vím je že se trapim

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 31.01.18 09:03
@Terezka.nova25 píše:
Já upřímně nevím, jediný co vím je že se trapim

Ale tím, že s tebou bude kamarádit, se trápit přece nepřestaneš, bude to jenom horší :nevim: Být tebou, tak prostě uťavnu všechny kontakty a vytěsním ho. To je jediná cesta. Myslím, že o tom všuíchni víme svoje. Tímhle si prošla většina lidí. Ono to časem přebolí, ať už zapomeneš nebo ne a za dvacet let si tak s nostalgií jen řekneš, co by asi bylo, kdyby… Ale budeš v tu dobu už někde jinde a opravdu to bude spíš taková nevtírající se vzpomínka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 09:05

@Terezka.nova25
Umíš číst, všichni na základě svých zkušeností ti napsali, ať za ním nedolejzáš, neotravuješ a stále mu nevypisuješ. Takto žádného kluka nezaujmeš. Jediné čeho dosáhneš, že tebou bude opovrhovat.
Vyhrab svou ženskou hrdost a nedělej ženskému pokolení ostudu. Pak nás chlapi házejí kvůli takovým do jednoho pytle.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >