Jak ho získat zpět?

Anonymní
29.12.19 23:12

Jak ho získst zpět?

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli není nějaký návod nebo nemáte nějaká z vás rady, jak získat pritele zpět.. máme spolu miminko, ale neplánovali jsme ho. Rozešli jsme se ještě predtim než jsem zjistila ze malou čekám.. malé bude už skoro rok s on má už skoro rok přítelkyni, bydlí spolu a mají se prý rádi.. mov bych si přála pro svou dcerku kompletní rodinu, stále k němu ještě něco cítím… S ním s jeho přítelkyní mám perfektní vztah, malou si Za týden poprvé půjčí samy na 5hod.. nejraději bych mu něco napsala, ale msm jakoby pocit, že by di to přečetla buď ona, nebo by jí to on řekl s pak by se náš vztah změnil.. jsem opravdu ráda ZA to, jaký mám vztah s ní i s ním.. ale nejraději bych mu řekla co mě tíží na srdci.. že ho chci zpet a ze ho mám ráda.. ale bojim se zklamaní.. jak na to? Co mi poradíte? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
29.12.19 23:14

Záleží co vedlo k vašemu rozchodu a zda to dokážete hodit za hlavu a budeš si jistá, že vás vztah vydrží. Protože by jsi tím rozbyla jejich fungující vztah, což já bych za sebe nekozala :think: těžko radit, asi bych to nechala jak to je, když to funguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9673
29.12.19 23:17

Bydlí spolu a mají se rádi… s tebou nebydlí, tak tě má jaksi méně rád. Dítě ho k tobě nepřitálhlo zpět. Nic nedělej a odpoutej se. Dej jim dítě na hlídání a věnuj se sama sobě. To je nesmysl si myslet, že se vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 23:18

@NickPaul asi máš pravdu… ale bude to pro mě těžké :( :,(.. důvod rozchodu si myslím že by se dal hodit za hlavu..

• Citovat
  • Nahlásit
828
29.12.19 23:18

Říct mu to můžeš, ale počítej s tím, že se tím pravděpodobně nic nezmění. Ale život je krátkej, není proč se za to stydět a pokud to nevyjde, aspoň to v sobě můžeš uzavřít a jít dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
29.12.19 23:19

Takže teď, skoro po dvou letech, sis uvědomila, že chceš zpátky otce svého dítěte, teď, když má fungující vztah? 8o cooooože? Tohle sis měla uvědomit hned, když ses s ním rozešla když jsi byla těhotná, musela jsi počítat s tím, že na dítě budeš sama. Neřekla bych ani slovo kdyby jste byli oba singl, ale takhle rozbíjet někomu vztah :nevim:. Navíc máš pravdu v tom, že vaše hezké vztahy by už hezké nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 23:25

@Lucius08 já vím celou tu dobu že ho chci zpět, ale ještě do léta 2019 se o malou vůbec nezajímal, od narozeni ji viděl jen jednou a od léta (to malé bylo cca 7mesicu) se začal ozývat, ptat se na malou s zkratka měl zájem.. no s už asi dva měsíce spolu máme opravdu výborný vztah i co se týče komunikace… mám teď i nějaké problémy v rodině, tak mi pomáhá tím, ze se mě snaží uklidňovat, když byl s nami s viděl ze mě to zase tíží, snažil se mě rozesmát s tak,.. možná ze to bylo jen proto, že je hodný,. A já jsem si tímhle asi dala falešnou naději :(

• Citovat
  • Nahlásit
1124
29.12.19 23:35
@Anonymní píše:
@Lucius08 já vím celou tu dobu že ho chci zpět, ale ještě do léta 2019 se o malou vůbec nezajímal, od narozeni ji viděl jen jednou a od léta (to malé bylo cca 7mesicu) se začal ozývat, ptat se na malou s zkratka měl zájem.. no s už asi dva měsíce spolu máme opravdu výborný vztah i co se týče komunikace… mám teď i nějaké problémy v rodině, tak mi pomáhá tím, ze se mě snaží uklidňovat, když byl s nami s viděl ze mě to zase tíží, snažil se mě rozesmát s tak,.. možná ze to bylo jen proto, že je hodný,. A já jsem si tímhle asi dala falešnou naději :(

Aha :( tak to je mi tě upřímně líto:( sama bych nevěděla co dělat…je dost možné, že ta jeho nová paní může za to, že se začal až teď ozývat… V tom případě být tebou asi se ho narovinu zeptám, a vyjasnim si to, aby ses v tom zbytečně neplacala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 23:38

@Lucius08 no :( jak jsem se s tou jeho novou holčinou bavila (je ji 18 a jemu 20)., tak pokud jsem to pochopila dobře, tak se asi začal zajímat díky ní.. že ho k tomu dokopala.. ale i tak, takhle by se ke mně přece jentak nechoval.. zkusím se ho zeptat, ale bojim se aby to pak nějak neovlivnilo nás “vztah” :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
30228
29.12.19 23:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli není nějaký návod nebo nemáte nějaká z vás rady, jak získat pritele zpět.. máme spolu miminko, ale neplánovali jsme ho. Rozešli jsme se ještě predtim než jsem zjistila ze malou čekám.. malé bude už skoro rok s on má už skoro rok přítelkyni, bydlí spolu a mají se prý rádi.. mov bych si přála pro svou dcerku kompletní rodinu, stále k němu ještě něco cítím… S ním s jeho přítelkyní mám perfektní vztah, malou si Za týden poprvé půjčí samy na 5hod.. nejraději bych mu něco napsala, ale msm jakoby pocit, že by di to přečetla buď ona, nebo by jí to on řekl s pak by se náš vztah změnil.. jsem opravdu ráda ZA to, jaký mám vztah s ní i s ním.. ale nejraději bych mu řekla co mě tíží na srdci.. že ho chci zpet a ze ho mám ráda.. ale bojim se zklamaní.. jak na to? Co mi poradíte? :nevim:

Být ráda, jak to je. A najít si chlapa vlastního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
29.12.19 23:42
@Anonymní píše:
@Lucius08 no :( jak jsem se s tou jeho novou holčinou bavila (je ji 18 a jemu 20)., tak pokud jsem to pochopila dobře, tak se asi začal zajímat díky ní.. že ho k tomu dokopala.. ale i tak, takhle by se ke mně přece jentak nechoval.. zkusím se ho zeptat, ale bojim se aby to pak nějak neovlivnilo nás “vztah” :nevim:

Jasně, v podstatě ho znásilnila a drží ho u sebe násilím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 23:43

@Russet co prosím? Toto nechápu :D

• Citovat
  • Nahlásit
34229
29.12.19 23:44
@Anonymní píše:
@Lucius08 já vím celou tu dobu že ho chci zpět, ale ještě do léta 2019 se o malou vůbec nezajímal, od narozeni ji viděl jen jednou a od léta (to malé bylo cca 7mesicu) se začal ozývat, ptat se na malou s zkratka měl zájem.. no s už asi dva měsíce spolu máme opravdu výborný vztah i co se týče komunikace… mám teď i nějaké problémy v rodině, tak mi pomáhá tím, ze se mě snaží uklidňovat, když byl s nami s viděl ze mě to zase tíží, snažil se mě rozesmát s tak,.. možná ze to bylo jen proto, že je hodný,. A já jsem si tímhle asi dala falešnou naději :(

Hele, je mi to moc lito, ale urcite to souvisi s temi tvymi trablemi a obnovenou komunikaci. Promin, ale celou dobu vedel, ze jsi s nim tehotna, ze cekas JEHO dítě a nekomunikoval s tebou? Nezeptal se, jestli nepotrebujes pomoct, co dite? Jak se ma? To je hodne varovne, promiň. Prozivam ted neco takoveho, takze pri vzedmuti sentimentality a stesku si toto opakuji: NENI NA NEJ SPOLEH!

Navic se obavam, ze za tim nahlym zajmem o dite je ta zena, bud se pred ni produciruje jako otec roku on nebo ona mu chce svou peci predvest, jak to bude, az TO bude. Ty z toho mas jenom zamotanou hlavu, je mi to lito… :,( :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
29.12.19 23:45
@Anonymní píše:
@Russet co prosím? Toto nechápu :D

Má nový vztah. Nech ho být. Kdyby s ní být nechtěl, není s ní. Nebo je s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7168
30.12.19 00:45

Zas tak strašně hodnej asi nebude, když mu půl roku bylo šumák, co je s jeho dítětem a musela mu k tomu dopomoct až jeho nová kopretinka. Buď ráda, že je situace stabilizovaná, začal jako otec fungovat a nevrtej do toho. Rozhodně ne na základě toho, že se tě jednou pokusil rozesmát. Já tě chápu, jsi zranitelná, v blbé životní situaci, to se člověk stébla chytá, ale buď opatrná, už se jednou projevil jako nezodpovědný a nespolehlivý člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat