Jak ho znovu milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 20.08.18 21:21
Jak ho znovu milovat?

Hezký večer, holky máte některá zkušenosti, ze jste se znovu zamilovaly do svého muze (po snaze)? Mám prítele, jsme spolu skoro 3roky, vím, ze je skvělý, máme spoustu stejných nebo podobných zájmů, názorů, je to romantik, miluje mě a plánujeme bydlení a do budoucna i rodinu. Nebydlíme spolu a vídáme se tak 2×-3× do týdne. Je starší o 12 let ale nikdy mi to neprišlo. Poslední dobou (tak 3 měsíce) cítím ze své strany velké citové povadnutí. Kdysi jsem se hrozne tesila na naši budoucnost a jak spolu budeme bydlet a mít rodinu a poslední dobou si to skoro neumím predstavit. Ne ze by se změnil, vím ze me miluje a chce se mnou byt, vidím to, ale u mě to jakoby částečně vyprchalo. Nehádáme se, občas mi lehce vadí ze bývá trochu dominantnější a urázlivý a kolikrát se mu nelíbí kdyz není po jeho ale umí se i prizpusobit. Vím, ze je skvělý a má to, co spoustu muzu nema a vím ze bych lepšího najít taky nemusela… ale mívám pocit, ze mi chybí ta singl volnost. Najednou si nejsem jistá ani jestli ho miluju, ale chtěla bych moc. Prosím jak se do něj zase zamilovat tak abych si byla jistá ze on je ten muj pravý muz, jako tomu bylo drív? jsem z toho hrozne nestastná, on nadšene planuje budoucnout a couvám pocitově zpět… :,( :,( Máte prosím nějaké rady, jak u sebe znovu obnovit tu zamilovanost? :( jsem vděčná za kazdou radu.
Na gramatiku se prosím nedívejte, mám špatnou klávesnici :mrgreen:

Reakce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25069 příspěvků 20.08.18 21:29

Kolik ti je?

Akinee
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 20.08.18 21:34

jo, zamilovala. Když jsem začala číst diskuze tady na miminu :mrgreen: A to myslím úplně vážně :)

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 20.08.18 21:35

20…chápu ze to není nic prevratného ale chlap je to skvělý, výborně si rozumíme a má všechno co bych od chlapa čekala a chtěla, jenom to z mojí strany začlo nějak uvadat..

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25069 příspěvků 20.08.18 21:37
@Želvuška Eluška píše:
20…chápu ze to není nic prevratného ale chlap je to skvělý, výborně si rozumíme a má všechno co bych od chlapa čekala a chtěla, jenom to z mojí strany začlo nějak uvadat..

Je ti 20, jsi s ním od 17, první dlouhý vztah pravděpodobně. Nic divného. Chceš ještě trochu užívat.

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 20.08.18 21:42

@jenny.fields to jsem si taky ríkala, asi to bude tím. Pred prítelem jsem měla jen jednoho kluka asi na tričtvrtě roku. Asi bych se potrebovala trochu vybourit i jinde ale o prítele nechci prijít. Je skvělý, takového chlapa si predstavuju do zivota, proto chci zas cítit co predtím :(

Ou
Kelišová 5185 příspěvků 20.08.18 21:44

Ne, nejde to. Prostě si to, co ti ten vztah dával na začátku přerostla a už náhradního otce nepotřebuješ.

Čím dříve si to přiznáte, tím kratší dobu se budete vzájemně trápit.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 20.08.18 22:00

V sedmnácti jsem začala chodit a o rok později žít s mužem starším o 9 let. Všechno tenkrát bylo růžové,pak to přešlo do stereotypu. Opustila jsem ho po téměř osmi letech a víš,co mi tenkrát řekl? Kdybychom se potkali jen o pět let dýl,všechno by to klaplo a byli bychom šťastní. Tenkrát jsem mu nevěřila a zpětně jsem jeho názor přehodnotila. Měl úplnou pravdu. Pak jsem si trochu užila to,co jsem v mládí nestihla a dneska jsem šťastně vdaná. Po třech letech už vyprchala prvotní zamilovanost,teď už je to vztah! Jak s ním naložíš,je jen na tobě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 22:12

Ještě rok zpátky bych řekla, že se mi to nemůže stát, že se to nestává, není to možné. Ale mně se to stalo. ;)

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 20.08.18 22:14

@Aduš8 Mela jsem to naprosto stejne!!!…akorat jsme se rozesli po 6,5 letech…kdyby to nebyl muj prvni vazny vztah, ale druhy, tak jsme se shodli na tom, ze bychom spolu vydrzeli naporad…ale o tom jsou ty prvni vztahy- podle me nas uci vazit si partneru v budoucnu…ja nastesti nasla a urvala pro sebe skveleho chlapa, mela jsem velke stesti…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 20.08.18 22:17

@Piiimiii mám úplně stejný názor. Předtim,než jsem potkala manžela jsem měla ještě jeden pětiletý vztah,byl to úplný extrém. A po těch dvou přesně vím,co v životě nechci. Hodně mě to posunulo dál. I když mi to někdy bylo líto,ale spíš z toho pohledu,že jsem vztah tenkrát ukončila já a tomu dotyčnému ublížila. Ale asi to tak mělo být. :kytka:

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 20.08.18 22:20

@Aduš8 Uplne stejne- doted me mrzi, ze jsem mu ublizila, je to skvely chlap, ktery si to rozhodne nezaslouzil…om­louvala jsem se mu nekolikrat a da se rict, ze jsme kamaradi…jen by mi strasne moc pomohlo, kdyby i on dosel sveho stesti- snad uz brzo ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 09:08

Taky si myslím, že ses ještě pořádně nevyblbla a láká tě si zažít ještě tu svobodu :palec: Sama jsem měla před manželem 2 vztahy, kde jsem si vyzkoušela, co bych v životě chtěla a nechtěla. Obzvlášť druhý vztah mně hodně ovlivnil. Tam šlo o manipulátorství, sledoval mě, bil…a já slepě milovala. Ve 20 jsem potkala manžela a zamilovala se doopravdy. Do té doby jsem netušila, jak moc to dokáže být silné. Že ta pravá láska mě teprve čeká :lol: Jsme spolu 4 roky a jsem pořád neskutečně zamilovaná, šťastná…víc jak na začátku. Na druhou stranu, mám v okolí i páry, které jsou spolu od úplného začátku, jsou si první naprosto ve všem a ikdyž už mají děti odrostlé, pořád se milují. Třeba si jen nejste souzeni :mavam: Každopádně bych vztah ukončila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >