Jak ho znovu omámit

Anonymní
20.10.19 20:29

Jak ho znovu omámit

Ahojky. Jak by dle vás šlo znovu přimět chlapa zamilovat se, zase žárlit a prostě mít takový ten pocit létat v oblacích, teda pokud to znovu jde? Po delší době vztahu myslím.
Nějak to mezi námi skřípe. Teda ne moc, ale od ty doby co jsem těhotná se vzdalujeme. :roll: a já nechci, jen spát s ním nemůžu, protože mě to nedělá už dobře (36tt) a vlastně mám pocit jako kdyby mě bral spíš jako zvyk než fakt lásku. Teda myslím, že mě miluje, ale já by jsem ho ráda oslnila jako kdysi, aby byl aspoň trochu mimo - myslíte že to vůbec jde a teda jak? :lol:
Já už toho zkusila mnoho… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

900
20.10.19 20:39

Je prirozene ze laska casem ochabne a zamilovanost se vytrati, ale presto zustane pouto, nam se to stalo asi po 3 letech, ale porad citime, ze k sobe pasujem a ze nikoho jinyho nechcem, zrovna dnes rano jsme to resili v posteli, ze nechapem ani jeden jak jsme si furt rikali jak se milujem, ted mame mimicka gesta kterymi si to davame najevo, ale jestli si to reknem dvakrat za pul ruk tak je to hodne, ale ja vim, ze to tak je a vic nepotrebuju…chlap ted muze bejt vyjevenej ze za chvili bude doma prcek tak se s tum srovnava, chapu ze sex naladu nemas, ale zkus mu uvarit oblibene jidlo, dat nejakej prastenej film, nam naladu vzdy zpravi Pelisky. Spolecnou vanu, vinko, a zkus si s nim pohrat sexualne jinak nez stykem ;) uvidis tu zmenu :kytka: bud rada ze nezarli, vcera jsem tu cetla jak chlap nechce pustit zenskou samotnou na dovolenou a sebral ji pas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9834
20.10.19 20:44

Počáteční zamilovanost se nevrátí - nejsou na to hormony, natož v poslední fázi těhotenství.

Navíc láska je to, co zbude, když už skončilo zamilování.

Řešením není hledat návrat do biochemického šílenství z počátku vztahu, ale je potřeba začít vnímat partnera jako reálného člověk - ne jako obláček fantazií a růžových brýlích, Brát ho takového jaký je, brát sebe takovou jaká si a vzájemně se respektovat a trochu o toho druhého pečovat. Z obou stran.

Dost pomůže když se oba naučí rozumět tomu, že různí lidé mají různé potřeby a nevyřčené očekávání vedou jedině k dlouhodobé frustraci. A zároveň že ten druhý není zodpovědný za moje očekávání a za moje potřeby.

Takže možná spíš než honění se za chimérou doporučuju soustředit se na tady a teď a bejt na něj trošku milá. Většinou stačí pochválit, pohladit a nakrmit. V tomhle pořadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 21:41

Pochválit - na chlapovi se chválí, ze je chytrý a schopný.
Měl by mít pocit, ze si ho jako člověka vážíš a oceňuješ, co pro Tebe a Vaše dite dělá.
A taky by měl mít pocit, ze ho potřebuješ. Jeho mozek, svaly, schopnosti, oporu,…
Dobré je alespoň občas ho požádat o radu - o čemkoliv, co dává smysl. Chlapi děsně rádi radí.:grinning: Hodně štěsti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama