Jak hodit minulost za hlavu?

Anonymní
4.11.19 10:09

Jak hodit minulost za hlavu?

Zdravím, zajímalo by mě jestli je tady někdo se stejným problémem…trápením. Před 3 lety jsem se rozešla po krátké známosti s mužem do kterého jsem byla zamilovaná, tedy bylo to vzájemné. Ze začátku se jevil jako ten koho jsem hledala od té doby co jsem se rozvedla. Bohužel měl dotyčný pán z předešlého vztahu dost narušené sebevědomí což se odráželo na jeho potenci a navíc dost náročnou práci. Byl hodný, obětavý, pohodář, ve spoustě věcí jsme si rozuměli…jenže nebyl schopný erekce…vůbec. A už dlouho předemnou. Bylo mu 45 mě o rok více a nikdy jsem se s tím nesetkala.Na tohle není nikdy nikdo připravený. Po x pokusech prostě nic. Trápili jsme se oba. Navrhla jsem odbornou pomoc kterou kategoricky odmítl. Pořád jen opakoval že se to upraví a já tomu chtěla věřit. Bylo pro nás oba vysvobození se rozejít. I když to byl neúplný vztah a já to prostě nedokážu pochopit…nedokážu na něj od té doby zapomenou, prostě to celé hodit za hlavu a fungovat jako předtím než jsem ho poznala. Každého dalšího muže s ním srovnávám..a to je špatně. Pokaždé vidím na tom novém nějaké chyby, je to hrozné! I když byl impotent měl hodně předností…a teď mi poraďte jak to úplně hodit za hlavu…po 3 letech. Vím že bych s ním nebyla úplně šťastná, sex mám ráda, ale bylo mi ním jinak krásně. Je to fakt trápení. Chodila jsem i k psychologovi, trochu mi to pomohlo. Přečetla jsem hromadu článků a rad.Sice už to po 3 letech není tak intenzivní ale nedokážu na něj přestat myslet. Naštěstí je odemně hodně daleko…jediné pozitivum. Snažím se přebít to dalším vztahem…po krátkém čase snažení se do někoho zamilovat mě to přestane bavit a skončím to. Mám strach se znovu trápit. Prosím anonymně…předem díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

44
4.11.19 10:14

Ahoj, no mě to přijde jako vytloukání klín klínem…navazování dalších vztahů. Spíš nevím, proč jsi přestala chodit k psychologům, když ti to pomáhalo a teď se tím stále trápíš?
Případně zkoušela jsi dotyčného kontaktovat, jestli na tom není náhodou podobně jako ty? Třeba by se už odborné pomoci nebránil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 10:30

@Tara29 K psychologovi jsem přestala chodit, protože jsem si řekla že už to zvládnu sama.Jeho nechci kontaktovat vím že si někdy vloni našel novou známost. Nevím jestli to je to jako se mnou.Jen vím že chci tohle všechno hodit už definitivně za hlavu..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.11.19 11:48

Zakladatelko, kdysi davno jsem s jednou znamosti mel stejne potize jako ten tvuj pan. Dopatrat se pricin slo az s velkym odstupem. Tehdy to neslo vyresit. Moje rada zni: netrap se tim. Je pravdepodobne, ze s novou znamosti jeho problem zmizel. Mne zmizel. S tamtou by se vratil, to vim jiste. Doporucuju se tim dal nezabyvat.

• Nahlásit
  • Citovat
44
6.11.19 14:10
@Anonymní píše:
@Tara29 K psychologovi jsem přestala chodit, protože jsem si řekla že už to zvládnu sama.Jeho nechci kontaktovat vím že si někdy vloni našel novou známost. Nevím jestli to je to jako se mnou.Jen vím že chci tohle všechno hodit už definitivně za hlavu..

Tak jak je vidět, tak to sama asi nedáváte. Zvážila bych zase nějaké schůzky případně pomůžou dobré kamarádky a pokec třeba u vína :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559
7.11.19 08:19

Trápit se tři roky problémem někoho dalšího, který ho řešit nechce?
Opravdu to není běžné…
Třeba ti pomůže ho kontaktovat, může mít už jiný vztah, může být zaměřen na muže… realita může být zcela jiná než si maluješ.

Tyto problémy v drtivé většině případů souvisejíc se zdravotním stavem.
To si opravdu musí vyřešit sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 13:15

Tyto problemy v drtive vetsine nesouvisi se zdravotnim, ale s psychickym stavem. Proc by ho mela kontaktovat? Po trech letech? K cemu?? Proc by ji cokoli vykladal? Zavola po trech letech bejvalka a zepta se, tak co, uz ti stoji? A on se celej nadsenej rozpovida. Ses pri sobe, Josefe?

• Nahlásit
  • Citovat
1559
7.11.19 23:23
@Anonymní píše:
Tyto problemy v drtive vetsine nesouvisi se zdravotnim, ale s psychickym stavem. Proc by ho mela kontaktovat? Po trech letech? K cemu?? Proc by ji cokoli vykladal? Zavola po trech letech bejvalka a zepta se, tak co, uz ti stoji? A on se celej nadsenej rozpovida. Ses pri sobe, Josefe?

Přesně naopak, téměř vždy je tam nějaký zdravotní problém a deprese je taky nemoc.

Asi bych očekával konzervativnější téma konverzace, ale proč ne :-)
S největší pravděpodobností zjistí, že on už je jinde a ona se tím zabývá zbytečně…
a horší už to asi nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 23:51
@Anonymní píše:
Zakladatelko, kdysi davno jsem s jednou znamosti mel stejne potize jako ten tvuj pan. Dopatrat se pricin slo az s velkym odstupem. Tehdy to neslo vyresit. Moje rada zni: netrap se tim. Je pravdepodobne, ze s novou znamosti jeho problem zmizel. Mne zmizel. S tamtou by se vratil, to vim jiste. Doporucuju se tim dal nezabyvat.

I když je to už bezpředmětné, tak na vysvětlení ty problémy s erekcí měl už dlouho předemnou co jsem se dozvěděla postupně, tedy už s předešlou partnerkou, která si našla milence a myslím že i s manželkou ještě před ní, ta si taky našla mladšího přítele. Jestli jsi mi chtěl naznačit že to bylo mnou :) Dělala jsem možné a jak se říká i nemožné. To už je teď jedno.Ten člověk mi svým způsobem ublížil. Partneři po něm byli úplně v pohodě. Udělala jsem chybu, že jsem si to s ním nevyříkala. Měl hodně problémů s podnikáním…několik let. Takže sex úplně odsunul na vedlejší kolej. A roky to neřešil.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.11.19 23:59
@Josef_t
@Josef_t píše:
Trápit se tři roky problémem někoho dalšího, který ho řešit nechce?
Opravdu to není běžné…
Třeba ti pomůže ho kontaktovat, může mít už jiný vztah, může být zaměřen na muže… realita může být zcela jiná než si maluješ.Tyto problémy v drtivé většině případů souvisejíc se zdravotním stavem.
To si opravdu musí vyřešit sám.

No pravda musí si to vyřešit on sám a hlavně musí chtít. Byla chyba že jsem si to s ním nevyříkala. No jo…každý mi říká že jsem hloupá když se tím zabývám, že za to ten člověk vůbec nestojí. No snad to brzy úplně hodím za hlavu…a díky za odezvu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.11.19 14:59

Ja tomu asi nerozumim.

X let zpatky jsi mela chlapa.
Mu nestal.
Nestal mu ani pred tim.
Dokonce ani pred tim.
Vsechno ti to rekl, i o podnikani atd. Zjevne jste to resili.
Uz ho x let nemas.

Kde je problem? Co sis s nim nevyrikala? Co hledas? O co ti jde? V cem potrebujes pomoct a od koho? O co tady jde?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.11.19 23:03
@Anonymní píše:
Ja tomu asi nerozumim.

X let zpatky jsi mela chlapa.
Mu nestal.
Nestal mu ani pred tim.
Dokonce ani pred tim.
Vsechno ti to rekl, i o podnikani atd. Zjevne jste to resili.
Uz ho x let nemas.

Kde je problem? Co sis s nim nevyrikala? Co hledas? O co ti jde? V cem potrebujes pomoct a od koho? O co tady jde?

O nic nejde, už to nechci řešit, jen jsem chtěla vědět jestli je na tom někdo třeba stejně jako já…to je vše. Řeší se tady v diskuzích spousta někdy zvláštních témat. Ten člověk mi prostě svým sobeckým jednáním ublížil Nic víc nic míň. Svým způsobem je to chudák a mě štve že jsem mu naletěla..a nebyla jsem sama.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.11.19 01:32

Jak ti ublizil? Jak to souvisi s tim, ze mu nestal? Je tam nejaka spojka nebo jde o oddelene jevy? Chces se tady dozvedet, jestli existuje jeste nekdo, komu partner ublizil, nebo komu nestal, nebo oboji? Oc jde?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.11.19 02:48
@Anonymní píše:
O nic nejde, už to nechci řešit, jen jsem chtěla vědět jestli je na tom někdo třeba stejně jako já…to je vše. Řeší se tady v diskuzích spousta někdy zvláštních témat. Ten člověk mi prostě svým sobeckým jednáním ublížil Nic víc nic míň. Svým způsobem je to chudák a mě štve že jsem mu naletěla..a nebyla jsem sama.

Já to zažil z druhé strany. Poznal jsem ženu, která velmi komplikovaně dosahovala orgasmu. Mohl jsem se snažit při samotné souloži, pak pusou, a když jsem už nemohl, tak ještě rukou… A stejně se pak ještě dodělávala sama, což trvalo další čtvrthodinu. Občas se jí to potom povedlo, ale ve většině případů ne.

Bohužel to chtěla zkoušet při každém sexu, takže po mém vlastním orgasmu jsem strávil obvykle 30-45 minut staráním o ní, které stejně většinou nepřineslo kýžený výsledek.

Řekla mi, že to tak měla s každým. Ukončil jsem to dřív, než jsem se stihl nějak bláznivě zamilovat. Na jednu stranu jsem si připadal strašně sobecky, že kvůli takové věci odmítnu vztah. Ale co člověk nadělá? Sex je ve vztahu důležitý a v posteli to zkrátka musí klapat.

• Nahlásit
  • Citovat
1559
11.11.19 07:34
@Anonymní píše:
@Josef_tNo pravda musí si to vyřešit on sám a hlavně musí chtít. Byla chyba že jsem si to s ním nevyříkala. No jo…každý mi říká že jsem hloupá když se tím zabývám, že za to ten člověk vůbec nestojí. No snad to brzy úplně hodím za hlavu…a díky za odezvu :)

Proč to házet za hlavu, prostě se na to vys** :-)

Svůj nedostatek si kompenzoval jiným chováním a to ti teď nejde z hlavy?
Jeho chování nebylo běžné a srovnávat s ním další muže je nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama