Jak hodně se zničí vlasy při zesvětlení/odbarvení?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 00:04

Jak hodně se zničí vlasy při zesvětlení/odbarvení?

Ahoj holky, mám teď černé vlasy barvené tak před 2 měsíci naposledy. Přemýšlím o nějaké hodně světlé hnědé až zrz a nevím zda do toho jít, abych si totálně nezničila vlasy. Moje toho nevydrží tolik, naposled když jsem šla na blond mi upadaly konce o dost no a to už zažít nechci :D samozřejmě vím ze blond a zesvetleni do hnědé je něco jiného, ale i tak se v tom absolutně nevyznám a nevím zda je to nezničí hodně a neopadají mi znovu, teď když už mi to z posledně narostlo, bych byla už fakt zoufalá :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
189
26.10.21 00:11

Dlouho jsem si svoje přirozeně světlé vlasy barvila na tmavo, když jsem se chtěla vrátit ke své blond, tak mi moje kadeřnice postupně dělala melír, začalo se několika proužky a postupně se další přidávaly.
Mám velmi jemné vlasy a taky mi jednou po trvalé upadaly, ale tenhle postupný melír je nijak nepoznamenal a moje kadeřnice při tom taky používala Olaplex. Tak bych radila tento způsob, je zdlouhavější, ale šetrný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1201
26.10.21 07:04

Znici je to hooodne. Hooodne. Ja sama jsem experimentator-z cerne na bilou behem dvou dnu sama doma…ale ta pece pak a ten strach kdy mi upadnou je silena.
Ted (5let zpet) jsem to hodila z cerne na zrz. Trvalo to tyden nez jsem byla spokojena. Ale ja mam vlasy k tomuto super, s jemnyma bych do toho nesla. Dojdi si ke kadernici a dej tomu cas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18811
26.10.21 07:28

No pokud rozumíš tomu co je to hloubnka tonu a jak to ovlivnuje sílu použitého činidla a jaké profresionální barvy použít a jak pak vlast ošetřit ta se zas tak moc neničí.

Když to teda naneseš pečlivě po vrstvách a jsi dost šikovná aby si dodržela čas, tkerý ti vyplívá z toho, že posoudíš v jakém stavu jsou tvoje vlasy a nebo dokonce si uděláš nejdřv test jak rychle musíš makat.

Ale vzhledem k tomu, že se ptáš na emimiminu minimálně to budeš mít flekaté. a nejspíš chytneš nějaký fakt hnusný odstít, který nebude výsledkem dovednosti, ale náhody.

Navíc teda chceš hodně radikální odbarvená, takže tam je prostor pro zničení těch vlasů fakt velkej.

Není to jednoduchá záležitost a proto to je u slušných kadeřníku/nic docela drahé. Většina těch příčetnějších ti to co chceš navrhne na dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
26.10.21 08:15

Já si vlasy barvím sama doma na blond. Ale chce to péči, základem je velice kvalitní vlasová kosmetika a pravidelná péče. Teď na to tak trochu prdím a budu muset konečky přistřihnout (ale vlasy mám až do pasu, tak to neva).

Jak jdeš na blond, potřebuješ normální šampon a masku a pak taky šampon a masku pro blond vlasy (obojí má fialovou barvu), abys zabránila žloutnutí vlasů. Jenže ty strašlivě vysušují vlasy, takže to chce umýt tak max. jednou týdně (podle toho, jak často si myješ vlasy) a používat kvalitní arganový olej a vtírat po umytí vlasů do konečků…

Jestli máš k tomu všemu jemné vlasy, tak bych šla ke kadeřnici, ať ti poradí. Sama bych to neriskovala. A nečekej, že to bude v rámci jedné návštěvy. Teda jde to, peroxidem ti stáhne tvoji barvu a pak ti tam dá to, co chceš. Ale za tohle krutě zaplatíš kvalitou vlasů, kterou budeš dlouho honit zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
26.10.21 08:21

Na takovéhle změny je třeba jít k nějaké šikovné kadeřnici, která to fakt umí a zesvětlovat ty vlasy postupně.
Kamarádka si tak neustále barvila vlasy doma, měla je černé jak uhel ale hádala se se mnou, že to má být hnědá - bo hnědý odstín si kupuje. No po 15 letech se i z hnědé stala černá. Chtěla zesvětlit a tak si našla dobrou kadeřnici a balayage to stahovaly až do hezké hnědé.
Pokud na to půjdeš na prudko, dopadneš jako jiná moje kámoška co šla z černé na blond sama doma - odrosty měla žluté a to co měla předtím černé, měla takové ho-nově hnědé. Vlasy měla spálené a trvalo ji hrozně hrozně moc dlouho, než se spravily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
26.10.21 08:43

Pokud si najdeš pořádnou kadeřnici, tak se ti vlasy nezničí. A už vůbec né hoooodně, hooodně, jak tu někdo píše. Ano, z černé to půjde dlouho, ale půjde. Správná kadeřnice by to ani na jeden zátah neudělala. Já si vlasy odbarvuji již mnoho let a díky skvělé kadeřnici a profesionální kosmetice, kterou používá, jsem neměla vlasy zničené ani spálené ani jednou.
Určitě si to prosím nedělej sama, abys pak na emimino nepsala, jak zachránit spálené vlasy. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat