Jak hubnout správně a zbavit organismus škodlivých látek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admin
Extra třída :D 11124 příspěvků 16.01.17 13:17
Jak hubnout správně a zbavit organismus škodlivých látek?

Milé uživatelky, milí uživatelé,

s novým rokem přicházejí tradiční předsevzetí. A snad tím nejčastějším bývá „Chci konečně zhubnout“. Jenže ne každý si umí nastavit „hubnoucí“ režim správně. To ho brzy demotivuje, a tak svou snahu brzy vzdá a jeho číslo na váze zůstane tam, kde na začátku.

Pojďte do toho letos opravdu šlápnout. Zajímá vás, jaká by měla být vaše optimální váha? Co změnit ve svém stávajícím jídelníčku, abyste dosáhla požadovaných výsledků? Jaký druh pohybu a kolikrát do týdne ho zařadit? Co dělat pro to, aby váš organismus odplavil škodlivé látky? Jak se zbavíte celulitidy a strií?

Na tyto a samozřejmě další otázky týkající se hubnutí, detoxikace organismu a zdravého životního stylu vám v této diskusi odpoví ti nejpovolanější – odborníci z fitness centra RedFit a producenti tělových zábalů Body Wraps:kytka:

Těšíme se na vaše dotazy! :mavam:

Odborníci budou na vaše otázky odpovídat od 16. do 22. ledna 2016 v době od 9:00 do 15:00.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ou
Kelišová 5158 příspěvků 16.01.17 13:26

Aby organismus odplavil škodlivé látky stačí mít játra a ledviny. Hodí se dvě, ale stačí i jedna, alespoň částečně funkční.

Detoxifikace je bláblol a každý kdo ho nabízí buď nerozubí biologii a pak by tedy opravdu neměl co mluvit do lidského zdraví a nebo záměrně se snaží prodávat svoje služby šarlatánskými způsoby, protože ví, že bude lépe působit na klienty, co biologii a lidské fyziologii nerozumí.

Pokud někdo v rámci svého podnikání chce využívat termínů z biologie a nechce být za šarlatána, tak je třeba tyto termíny používat korektně, ne šaraltánským způsobem. A nebo nekrást terminologii a neznásilńovat ji za účelem lepšího prodeje.

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 16.01.17 13:40
@Ou píše:
Detoxifikace je bláblol…

Ano, i já to tak vidím. Kdysi jsem četl rozhovor s internistou, co provádí spoustu roků kolonoskopii. Na dotaz, jak nejlépe provést detoxikaci střeva odpověděl, že pří kolonoskopii nikdy nenarazil na jakkoliv zanesené střevo, které by potřebovalo „vyčistit“. A tak je to se vším…

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 16.01.17 13:55

Koukám, reklamní server a nedrahý… :mavam:

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 16.01.17 14:30

Nějak se nemohu zbavit dojmu, že tyto umělotiny nemohou nahradit základní fyzikální zákony. Třeba ten o zachování hmoty a energie.
Když sním méně „energie“, než vydám, hubnu. Když sním víc tloustnu. Jak prosté…

Ou
Kelišová 5158 příspěvků 16.01.17 17:43

@Red Fit božníku, dokonce zázračné zábaly.

Tak nejlíp se přebytečná voda z těla odstraní osmózozy - zasypáním dotyčné metrákem soli. už jste to zkoušeli?

Jakým konrétním mechanismem posilují zábaly imunitu? A teda co konkrétně z imunitních procesů?

Neznásilňujte odborné termíny, když nejste schopni je používat v rámci daného hřiště.

Klidně pracujte s aurou, čchi a nebo sílou bží - tam pak nikdo nebude namítat ani popel.

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 16.01.17 18:11

@Ou A co třeba potom GHÍ…? :think: Jinak se dá hodně „zhubnout“ i pobytem 20 hod. v moři. Taky taková osmóza. Žáby v moři by mohly vyprávět.

Ou
Kelišová 5158 příspěvků 16.01.17 18:22

@Ivan PPZ koncentrace je ten klíčový koncept, co vám pro pochopení principu osmózy uniká.

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 16.01.17 18:28

Tak osmóza a osmotický tlak mi zcela úplně neunikají. Je jasné, že třeba v Mrtvém moři by to „hubnutí“ probíhalo rychleji… (teda nikoli rychleji oproti hromadě soli, ale rychleji, než třeba v Jaderském moři).

Mrs Smith
Povídálka 41 příspěvků 17.01.17 15:57

Ach jo, ze prosim vas nejdete delat neco uzitecnejsiho nez tu mazat zenskym med kolem huby. Kdyz se vykoupu v kaolinu, tak ze me nebude zdravy clovek, ze se obvazu specialnimi obinadlami nezpusobi, ze zhubnu. Mozna je treba hledat pricinu, proc se clovek zavodnuje. Toto je uplna blbost, zakazat Vam to clovek delat nemuze, protoze to pomaha, ale tak minimalne jako kdyz zkonzumuju jeden pamleliskovy list za tyden, mozna ten list je jeste desetkrat ucinnejsi nez vase obinadlo. Bezte si nastudovat zasady spravne zivotospravy, poucte se a opustte tenhle byznis, ktery je jen o tahani penez z nestastnych lidi. Ze vam neni hanba..nebo jste tak nevzdelani, ze vam toto nedochazi?

Mrs Smith
Povídálka 41 příspěvků 17.01.17 15:57

Ach jo, ze prosim vas nejdete delat neco uzitecnejsiho nez tu mazat zenskym med kolem huby. Kdyz se vykoupu v kaolinu, tak ze me nebude zdravy clovek, ze se obvazu specialnimi obinadlami nezpusobi, ze zhubnu. Mozna je treba hledat pricinu, proc se clovek zavodnuje. Toto je uplna blbost, zakazat Vam to clovek delat nemuze, protoze to pomaha, ale tak minimalne jako kdyz zkonzumuju jeden pamleliskovy list za tyden, mozna ten list je jeste desetkrat ucinnejsi nez vase obinadlo. Bezte si nastudovat zasady spravne zivotospravy, poucte se a opustte tenhle byznis, ktery je jen o tahani penez z nestastnych lidi. Ze vam neni hanba..nebo jste tak nevzdelani, ze vam toto nedochazi?

admin
Extra třída :D 11124 příspěvků 17.01.17 17:59

Dobrý den,

diskusi jsme založili hlavně z důvodu, aby měli uživatelé, které chtějí hubnout a neví jak, možnost zeptat se odborníků.

Můžete se zeptat na možnost stravy, vhodný pohyb, jeho četnost a získat tipy, za které si jiní nechávají zaplatit. :)

Doufáme, že využijete této možnosti vyhnete se OT :kytka:
 Andrea

kklinger
Nováček 1 příspěvek 18.01.17 14:35
Zkušenosti s Bodywraps

Zdravím všechny,
ráda bych se s Vámi podělila o mou vlastní zkušenost. Od mala pravidelně sportuji. Ačkoliv cvičím téměř každý den, dobré jídlo (hlavně sladké) si nikdy neodpustím, tudíž se nějaký ten „špíček“ na mém těle najde. Hlavně v okolí zad, břicha, rukou a vnitřních stran stehen. Bojovala jsem také se zavodněním. Jednou nahrála kamarádka na soc. síť svou fotku před/po zábalu Bodywraps a nevěřila jsem vlastním očím. Hned jsem si od ní vše zjistila, zbytek dohledáte na jejich webu. No, ať nechodím kolem horké kaše. Zkrátka jsem to zkusila a s výsledky jsem byla naprosto spokojená. Viditelný rozdíl již po prvním zábalu! Bodywraps jsem si fakt zamilovala a jsem ráda, že v Česku něco takového máme :potlesk: V únoru na viděnou! :mavam:

marcelkaaaaaa
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 14:58
Moje zkušenost

Jak to tady čtu tak musím napsat. Já nevim jak všichni co sem přispívají ale já na zábalu byla a měla centimetry dole dle svých představ. Které jsem našla na FB. Chápu, že centymetry nejsou na furt, protože min u mě to bez sladkostí a dojídání po dětech nejde :lol: ale za to si můžu sama. Já si zase ráda zajdu!! :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :palec: :palec: :palec: :palec:

Marcela

Příspěvek upraven 18.01.17 v 15:17

Pruzkumnice
Nováček 1 příspěvek 18.01.17 15:14
Zábal doporučuju

Já mám jenom pozitivní zkušenosti. Na tomhle zábalu jsem párkrát byla a vždy jsem nějaké ty cm dole měla na pár týdnů a to jsem se zrovna nehlídala v jídle a pití :-) soudím dle pásku :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >