Reklama

Jak intimní je masáž celého těla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:06
Jak intimní je masáž celého těla?

Holky,

chtěla jsem se zeptat, jak moc jste odhalené, když probíhá masáž celého těla. Jednou jsem byla na thajské a ta byla ve spodním prádle. Dnes jsme byla na aroma masáži, hodně oleje, takže určitě do naha. To by opravdu v prádle
 nešlo.

Přišlo mi, že masér (muž) mě masíroval řekněme hodně intenzivně. Jak moc jste při takové masážní zahalené během procesu a jak moc se masér přiblíží k intimnějším partiím?

Nebudu teď chvíli online, ale všechno dočtu a odpovím. Nejsem troll honibrk, slibuju. :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15614 příspěvků 15.09.18 21:15

A kdo ti tu masáž bude provádět - fyzioterapeut, sportovní masér? Pak by měla být naprosto diskrétní , v kalhotkách :think:

marka123
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 15.09.18 21:22

Naha na masaz? Nebyla to tantra masaz?:D vzdy mam kalhotky, kdyz masiruje kolem kostrce, tak ty kalhotky trochu zahrne. Radsi gatky od oleje, nez tam lezet naha, a to chodim k maserce zene, chlapa bych nedala, na to se moc stydim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:26

@pe-terka masáž už byla v ramci wellness v hotelu. Ve spodním prádle by opravdu nešla, byla jsem celá od oleje, takže to chápu, že jsem byla nahá. Nečekala jsem ale, kam až se masíruje a jak málo je člověk zabalený. Proto se ptám, jaké zkušenosti mají ostatní, abych to porovnala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:57

Není tady nikdo se zkušeností nebo ideálně masérka, která by situaci objasnila?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:18

ja jsem fyzioterapeut,obcas delam i celotelove masaze.prestoze je masaz olejova,vzdy necham na klientovi/ce,zda se svlekne uplne.pokud ne,upozornuji,ze pradlo se muze zaspinit,byt ho obkladam rucniky.podprsenku rozepinam a zase zapnu pred tim,nez se klientka otoci.vetsina lidi si necha kalhotky/tren­ky,vrsek ne.mam 3klienty/ky,kteri voli radeji uplnou nahotu,tem vzdy prikryvam nemasirovanou cast tela prosteradlem/de­kou.masiruji i oblast velkeho hyzdoveho svalu,k ritnimu otvoru,samozrej­me,nezajizdim­.stejne tak zepredu masiruji stehna,nikoli oblast kolem pochvy a intim partii.v ordinaci mam tez jednorazova tanga pro pripad,ze nekdo chce i masaz hyzd. svalu,ale nechce byt nahy.takze,dle mne,pokud ti maser,laicky receno,masiroval zadek,je to,v ramci celotelove masaze,ok.pokud zajel jinam a nebyla to tantra masaz nebo odborna mobilizace kostrce,v poradku mi to neprijde.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19365 příspěvků 15.09.18 22:18

Mně masírovali při celotělové masáži šíji, ramena, záda, ruce komplet, a nohy. Takže ne prsa, břicho, zadek. Pokud si dobře pamatuju. Vždycky mi zakryli tu část, která se nemasirovala.

tini
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 6 inzerátů 15.09.18 22:28

Chodim na masaze celeho tela k fyzioterape­utce,kde masiruje i kostrc a macka me opravdu az v intimni oblasti,kde mam bolestive vazy,ale nikdy jsem z toho nemela spatny pocit,jaky mas zrejme ty a pokazde mam kalhotky.Take ma osusku,kterou ruzne prehazuje a zakryva me.Navic stale upozornuje,ze se dotkne,zda to boli,kde a jak moc.Proste je to vic jako u doktora.To co popisujes ty bych asi uz neabsolvovala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:33
@Anonymní píše:
ja jsem fyzioterapeut,obcas delam i celotelove masaze.prestoze je masaz olejova,vzdy necham na klientovi/ce,zda se svlekne uplne.pokud ne,upozornuji,ze pradlo se muze zaspinit,byt ho obkladam rucniky.podprsenku rozepinam a zase zapnu pred tim,nez se klientka otoci.vetsina lidi si necha kalhotky/tren­ky,vrsek ne.mam 3klienty/ky,kteri voli radeji uplnou nahotu,tem vzdy prikryvam nemasirovanou cast tela prosteradlem/de­kou.masiruji i oblast velkeho hyzdoveho svalu,k ritnimu otvoru,samozrej­me,nezajizdim­.stejne tak zepredu masiruji stehna,nikoli oblast kolem pochvy a intim partii.v ordinaci mam tez jednorazova tanga pro pripad,ze nekdo chce i masaz hyzd. svalu,ale nechce byt nahy.takze,dle mne,pokud ti maser,laicky receno,masiroval zadek,je to,v ramci celotelove masaze,ok.pokud zajel jinam a nebyla to tantra masaz nebo odborna mobilizace kostrce,v poradku mi to neprijde.

Moc děkuji za vyčerpávající odpověď. Na začátku mi řekl, že je lepší být nahá, pokud mi to nevadí. Což mi nevadilo a svlékla jsem se. Takže tu nahotu mu nevyčítám, bylo to mé rozhodnutí.

Když mi masíroval jednu nohu, druhou mi přikryl, ale přišlo mi to méně, než bych čekala. Pri ležení na zádech a přikryté jedné noze mi už musela část vaginy koukat. Při masáži vnitřního stehna mi předjížděl v podstatě po tříslech. Nedotýká se mě na baví mě, ale masíroval mi vnitřní stehno nahoře až k tříslu.

Nejvíc mně překvapilo, když jsem ležela na zádech, on mi úplně sundal ručník z hrudníku a masíroval mi břicho, ruce a hrudník v podstatě tak, že se dotýká mých prsou ( i když ne dvorců nebo bradavek).

Může to být za nějakých podmínek normální? Nebo existují nějaká pravidla, co už při klasické masážní ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:40

Sportovni masaz a problemy kolem krize, mlady maser, masiroval i kolem kostrce celkem dost na muj vkus kolem zadku. Bily triko, bile doktorske kalhoty a v nich viditelna erekce, musim konstatovat, ze nemit doma pritele tak nevim, ruc mel opravdu sikovne a ze te predstavy, ze ho viditelne hodne vzrusuju, jsem byla docela vedle. No doma jsem na pritele skocila tesne po prichodu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:41

rekla bych,ze je to na hrane.ja do trisel nezajizdim,bricho masiruji take pri odhalenem hrudniku,prsa u zen vubec a hrudnik u zen tak,ze dekou zakryju az po prsa,pokud neni hic a klientka sama nerekne,ze nechce prikryj.do budoucna doporucuji jit na masaz v tangach,ktera pak muzete vyhodit a uplne se odhalit az na druhe masazi,kdyz Vam bude styl vyhovovat.p.s. pokud je klientce horko,tez nechce prikryt a intim oblast je plne odhalena.coz je ale na jeji volbe.jinak prikryvam,co nejvice.nicmene pokud zahalim telo a 1 dolni koncetinu a masiruju tu druh
ou,tez muze byt videt vagina,nelze mit nohy uplne u sebe.ale snazim se o max zakryti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:44
@Anonymní píše:
Sportovni masaz a problemy kolem krize, mlady maser, masiroval i kolem kostrce celkem dost na muj vkus kolem zadku. Bily triko, bile doktorske kalhoty a v nich viditelna erekce, musim konstatovat, ze nemit doma pritele tak nevim, ruc mel opravdu sikovne a ze te predstavy, ze ho viditelne hodne vzrusuju, jsem byla docela vedle. No doma jsem na pritele skocila tesne po prichodu…

je to docela ozehava problematika.me nazi klienti nevzrusuji,ale naopak jsem jednoho klienta musela odmitnout,protoze tam mival erekci on.a to k me profegri nepatri a byt chapu,ze nekdy je relaxace velka,toto ke klasicke masazi nepatri a je treba to poresit jinak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:53
@Anonymní píše:
je to docela ozehava problematika.me nazi klienti nevzrusuji,ale naopak jsem jednoho klienta musela odmitnout,protoze tam mival erekci on.a to k me profegri nepatri a byt chapu,ze nekdy je relaxace velka,toto ke klasicke masazi nepatri a je treba to poresit jinak.

No faktem je, ze ja se pak na masaz objednavala uz jen k zenam, ac muze mam radeji pro vetsi silu. Jako na jednu stranu mne to take vzrusovalo, na druhou jsem byla dost rozpacita pri predstave, ze to neni mlady maser, ale olezly stary chlap.

Kamaradka je kosmeticka, dela kosmeticke procedury vcetne depilaci i muzum a jeden tam mival pravidelne taky erekci, vzdycky se pry desne stydel a nechaval ji paradni dyska.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 22:56

:D tak ja to mela bez dyska a na stud to nevypadalo ;) .tak byl „odejit“.a depilace jsem pri skole delala taky,ale tam na intim vetsinou chodili muzi-homosexualove.tam tedy bez nehody :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 23:11
@Anonymní píše: :D tak ja to mela bez dyska a na stud to nevypadalo ;) .tak byl „odejit“.a depilace jsem pri skole delala taky,ale tam na intim vetsinou chodili muzi-homosexualove.tam tedy bez nehody :mrgreen:

Tenhle byl pry kultivovany vonavy ctyricatnik, chodil na strihani a pak na cisteni obliceje, takze pravidelne u masaze obliceje si pry pod dekou neslo nevsimnout, ona to velkoryse prechazela a masku mu pak nechavala pusobit daleko dele nez je bezne…nechavala ho objednavat, pac pry zadne oplzle navrhy ci divne chovani nemel. Pak si poridil pritelkyni a prestal uplne chodit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama