Jak je dlouho jste dávali kapky na bříško?

9.12.19 05:23

Jak je dlouho jste dávali kapky na bříško?

Holky zeptám se, jak dlouho jste dávali kapky na bříško? Na prdíky. Já už mu to teda nedávám dlouho, ale teď zas moc neprdi. Ne, že by to neustále tlačení bylo lepší, když měl kapky, ale aspoň mu odcházeli plyny. Jinak mě už asi vážně odvezou do blázince, dnes ho úmorné tlačení, vzbudilo asi 23 krát. Každý máme to svoje, někdo řeší zuby, mi zase 9 měsíců tlačení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5638
9.12.19 05:51

Pravidelně cca do 4 měsíce, pak pár týdnů nárazově. Nad ránem ji taky budí tlačení, prdíky, už tomu nechávám volný průběh, dva dny po sobě vstávala v 5, vykakala se a hraje si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 05:57
@kve-tinka píše:
Pravidelně cca do 4 měsíce, pak pár týdnů nárazově. Nad ránem ji taky budí tlačení, prdíky, už tomu nechávám volný průběh, dva dny po sobě vstávala v 5, vykakala se a hraje si.

Jo taky mi to už nechci dávat, už je na to prostě dost veliký, kdyby to bylo nad ránem, tak se to dá ještě vydržet, ale on to má v průběhu celé noci. Vstává okolo čtvrté 5 páté každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5638
9.12.19 06:02
@zuzik1221 píše:
Jo taky mi to už nechci dávat, už je na to prostě dost veliký, kdyby to bylo nad ránem, tak se to dá ještě vydržet, ale on to má v průběhu celé noci. Vstává okolo čtvrté 5 páté každý den.

Jako mi taky nestává takhle brzo poprvé :lol: každý večer se ale modlím aspoň za půl 6. A už tu nějakou chvíli mám i staršího :roll: a toho bříško už dávno nebudí. :lol: Jinak, kapkami na prdíky nic nezkazíš… ted jsem si vlastně uvědomila, že pár krát v týdnu dám Espumissan, ale mám ho v kočárku na pokapání dudlíku, aby si ho chytla, tož lepší jak med :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 06:14
@kve-tinka píše:
Jako mi taky nestává takhle brzo poprvé :lol: každý večer se ale modlím aspoň za půl 6. A už tu nějakou chvíli mám i staršího :roll: a toho bříško už dávno nebudí. :lol: Jinak, kapkami na prdíky nic nezkazíš… ted jsem si vlastně uvědomila, že pár krát v týdnu dám Espumissan, ale mám ho v kočárku na pokapání dudlíku, aby si ho chytla, tož lepší jak med :lol:

Jak já říkám zná to každá máma, každá má to své. Přesně z tohoto důvodu, nechci druhé. Vim, že bych ti nezvládala. Máš můj obdiv, jako každá máma, která má víc dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5638
9.12.19 06:20
@zuzik1221 píše:
Jak já říkám zná to každá máma, každá má to své. Přesně z tohoto důvodu, nechci druhé. Vim, že bych ti nezvládala. Máš můj obdiv, jako každá máma, která má víc dětí.

První byl to samé a byl snad ještě více uplakaný než dcera. Taky mám mezi nima rozdíl 6 let. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13784
9.12.19 07:21

Já dávala od druhého týdne do nějakých 3 měsíců, po těch 3 měsících se mu to upravilo, ve 4 začal jist příkrmy a prdiky už ho netrápí :dance: celkově mám takové bezproblémové dítě, i když teď posledních pár týdnů bojujeme s častým nočním kojením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 08:44

@zuzik1221 Já dávala do nějakých 3-4 měsíců… A teď v 18m jsme měli asi měsíc v noci taky problém, neustálé buzení a pláč a vyklubalo se z toho bolení bříška, takže jsem trochu upravila jídelníček. Tak že by mu třeba nesedělo něco z příkrmů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 08:47

Dávala jsem do asi 3.5 měsíců, nicméně to nepomohlo, měla klasickou koliku, takže prostě to trávení muselo dozrát samo. Teď se čas od času taky v noci třeba 3× kroutí, prdí a kňourá ve spaní, tak mě napadlo je dávat do večerního mlíka, ale zas se bojim aby se to nezhoršilo, bolení má tak 2 noci z týdne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 08:54
@Jitul.kaaa9 píše:
@zuzik1221 Já dávala do nějakých 3-4 měsíců… A teď v 18m jsme měli asi měsíc v noci taky problém, neustálé buzení a pláč a vyklubalo se z toho bolení bříška, takže jsem trochu upravila jídelníček. Tak že by mu třeba nesedělo něco z příkrmů?

Má to od narození takže z jídla to určitě není myslím teda z prikrmů. A mlíka um jsme též vyzkoušeli všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 09:50
@zuzik1221 píše:
Má to od narození takže z jídla to určitě není myslím teda z prikrmů. A mlíka um jsme též vyzkoušeli všechny.

No já myslela, jak jsi psala, že jsi to dávala, potom delší dobu ne (takže v tu dobu problémy neměl?) a teď zase problémy jsou, tak že by mu mohlo začít vadit něco nového v jídle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 11:19
@Jitul.kaaa9 píše:
No já myslela, jak jsi psala, že jsi to dávala, potom delší dobu ne (takže v tu dobu problémy neměl?) a teď zase problémy jsou, tak že by mu mohlo začít vadit něco nového v jídle…

Ne to tlačení je furt už od narození ty kapky nám pomáhali trochu na větry ale tlačil furt ale aspoň ho to nebudilo tolika teď ho to zbudi třeba 22 za noc špatně jsem to napsala to úmorné tlačení má od miminka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 11:21
@Jitul.kaaa9 píše:

Teď tomu ještě špatně prdí kroutí se nohy za hlavou a tlačí furt dokola tlačí už je to vážně na blázinec si třeba hraje s výdrží u toho půl hodiny tlačit ale nebrečí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
10.12.19 17:09

Co takhle davat probiotika?
Nepremyslela jsi nad tim, ue mu muze neco vadit ze stravy? Lepek nebo mlecne vyrobky, laktoza? Zasla bych na detskou gastroenteroligii, kdyz si nevis rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
10.12.19 17:12

Prijde mi, ze kapky na bricho jsou jen farma tah proti matkam, ktere odmitaji dite nosit a chovat. Pokud je dite spravne noseno, vyprdi se samo. Priroda nepocitala se sajrajtama z lekarny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama